Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
érdekes kérésem van. képeket keresek, szalmababákról (tudjátok az õsrégi, gyerekjátékokról). egy épülõ mese honlaphoz kellene. minden segítséget kösz.
ui tyûcsezmeg ez az swf nem semmi, kicsit tornázhatott vele az alkozója.
le mertem volna fogadni hogy integrált cucc.. az ilyemi mmap üzenetekkel anno annyit tudtam csinálni, hogy fordítottam egy alsát magamnak, és minden megoldódott…
ui: oss / alsa-oss kapu nincs is?
gyári ati driverrel nem próbálkozz sztem.
talán dri.sourceforge.net, és szedj le egy radeon snapshotot, bár ott csak a m350-et említik a közelbõl… viszont a régi radeonokat egy kis tököléssel nekem vitte anno..
legalább add már meg a hangkártyádat pls és azt hogy milyen hagszerverek vannak a gépeden (oss, alsa ilyesmi).
ez kb ilyen volt: bácsi nem indul a kocsim. mi lehet a baj?
szal elõször is milyen kocsi és hol kereshetem a hibát?Bocs, hogy beleszóltam, de nekem is hasonló van
semmi gond kifejezetten hasznos volt. ezek szerint a dri.sourceforge.net – et nem is ajánlom…
1.,az integrált videó minek felel meg? (9600,9700,9800 v mi?)
2.,az atinál meg nem fogom meglelni a laptopot, mert nem írsz konkrét típust…
3.,az atidon mit kell belõni? nem megy az x sem, vagy csak vesában megy az x, vagy minden ok és úgy kell a 3d vagy mi?ezeket lécci, mert enélkül csak barkóba…
ja tényleg zsír, fõleg amelyiken a fejem is ott virít… :ph34r: méghozzá akkora adag zsír hogy kétkilós kenyérrõl is lefolyna..
ja kösz a képeket mindenkinek, csak összegyûlik egy jó adag végül!
ha az ntfs.sys illetve a ntoskrnl.exe kell, én próbáltam anno idegen géprõl beemelni egyet (pl floppyn átvinni), és volt hogy bejött — bár ez egyáltalán nem egészséges dolog.
kertiparti, jó idõben – kattint a voksgép
sütés, fõzés, ivás stb stb.
GL_EXT_bgra not supported – bailing out.
ati… sztem próbáld meg egy újabb meghajtóval, bár azt gondolom tudod hogy nv kártyával próbálva egy mx400 is vígan viszi
-
SzerzőBejegyzés