kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948520
    kovi
    Felhasználó

      érdekes kérésem van. képeket keresek, szalmababákról (tudjátok az õsrégi, gyerekjátékokról). egy épülõ mese honlaphoz kellene. minden segítséget kösz.

      ui tyûcsezmeg ez az swf nem semmi, kicsit tornázhatott vele az alkozója.

      Hozzászólás: Játékok és hang #2004843
      kovi
      Felhasználó

        le mertem volna fogadni hogy integrált cucc.. az ilyemi mmap üzenetekkel anno annyit tudtam csinálni, hogy fordítottam egy alsát magamnak, és minden megoldódott…

        ui: oss / alsa-oss kapu nincs is?

        Hozzászólás: ATI IGP 340 M #2004838
        kovi
        Felhasználó

          gyári ati driverrel nem próbálkozz sztem.

          talán dri.sourceforge.net, és szedj le egy radeon snapshotot, bár ott csak a m350-et említik a közelbõl… viszont a régi radeonokat egy kis tököléssel nekem vitte anno..

          Hozzászólás: Játékok és hang #2004840
          kovi
          Felhasználó

            legalább add már meg a hangkártyádat pls és azt hogy milyen hagszerverek vannak a gépeden (oss, alsa ilyesmi).

            ez kb ilyen volt: bácsi nem indul a kocsim. mi lehet a baj?
            szal elõször is milyen kocsi és hol kereshetem a hibát?

            Hozzászólás: ATI IGP 340 M #2004837
            kovi
            Felhasználó

              Bocs, hogy beleszóltam, de nekem is hasonló van

              semmi gond kifejezetten hasznos volt. ezek szerint a dri.sourceforge.net – et nem is ajánlom…

              Hozzászólás: ATI IGP 340 M #2004835
              kovi
              Felhasználó

                1.,az integrált videó minek felel meg? (9600,9700,9800 v mi?)
                2.,az atinál meg nem fogom meglelni a laptopot, mert nem írsz konkrét típust…
                3.,az atidon mit kell belõni? nem megy az x sem, vagy csak vesában megy az x, vagy minden ok és úgy kell a 3d vagy mi?

                ezeket lécci, mert enélkül csak barkóba…

                Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990421
                kovi
                Felhasználó

                  ja tényleg zsír, fõleg amelyiken a fejem is ott virít… :ph34r: méghozzá akkora adag zsír hogy kétkilós kenyérrõl is lefolyna..

                  ja kösz a képeket mindenkinek, csak összegyûlik egy jó adag végül!

                  Hozzászólás: Captive használatba vétele #2004654
                  kovi
                  Felhasználó

                    ha az ntfs.sys illetve a ntoskrnl.exe kell, én próbáltam anno idegen géprõl beemelni egyet (pl floppyn átvinni), és volt hogy bejött — bár ez egyáltalán nem egészséges dolog.

                    Hozzászólás: Találkozni kéne már megint ;) #2004579
                    kovi
                    Felhasználó

                      kertiparti, jó idõben – kattint a voksgép

                      sütés, fõzés, ivás stb stb.

                      Hozzászólás: America’s army #2004473
                      kovi
                      Felhasználó

                        GL_EXT_bgra not supported – bailing out.

                        ati… sztem próbáld meg egy újabb meghajtóval, bár azt gondolom tudod hogy nv kártyával próbálva egy mx400 is vígan viszi

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 3,700