kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,321-1,330 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948494
    kovi
    Felhasználó

      csak kezdetben 40 óra.. 1-2 órán belül felugrik 50K-ra — azzal meg 5 óra — kb ilyesmi módon ugrál… 6 óra alatt én lekaptam

      Hozzászólás: UHU 1.1 Kamion – Zseniális! #2004394
      kovi
      Felhasználó

        helyesbítek: minden elismerés a kernelfejlesztõknek, „modulfejlesztõknek”, hangrendszer fejlesztõinek, úgy összességében a szabad szoftveres közösségnek — köztük persze az uhucsapatnak is, mert jól válogattak.

        Hozzászólás: újraindítás #2004350
        kovi
        Felhasználó

          gondolom nem ez kellett Neked

          az nem megfelelõ, pl terminálon rootként „alacsony” initbe küldöd a gépet, aztán vissza 5-be? vagy csak egyszerûen csak a grafikus héjat indítod újra?

          Hozzászólás: számtech hulladék #2004339
          kovi
          Felhasználó

            ok asszem megvan. thnx

            Hozzászólás: számtech hulladék #2004338
            kovi
            Felhasználó

              nem a románok nem is érdekelnének.
              a miskolci céget nézem, thnx

              Hozzászólás: Hangkártya gond(szerintem) #2004223
              kovi
              Felhasználó

                fuser -k /dev/dsp

                esetleg killall artsd (feltéve hogy kde -t nyomnál)

                mplayer -vo xv -ao oss (vagy alsa) film.avi

                Hozzászólás: FLASH EDIT #2004105
                kovi
                Felhasználó

                  mire jutottál? (!)

                  Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973480
                  kovi
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973478
                    kovi
                    Felhasználó

                      …ez most mi volt? ezt ide szántad?

                      kovi
                      Felhasználó

                        Töröljétek az összes kukit a gépetekrõl, illetve a teljes browser cache-t. Tiszta lappal indulva jelentkezzetek be a fõoldalon, és akkor szerintem menni fog mind a fõoldal, mind a fórum, hiba nélkül (!)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,321-1,330 / 3,700