helyesbítek: minden elismerés a kernelfejlesztõknek, „modulfejlesztõknek”, hangrendszer fejlesztõinek, úgy összességében a szabad szoftveres közösségnek — köztük persze az uhucsapatnak is, mert jól válogattak.
Töröljétek az összes kukit a gépetekrõl, illetve a teljes browser cache-t. Tiszta lappal indulva jelentkezzetek be a fõoldalon, és akkor szerintem menni fog mind a fõoldal, mind a fórum, hiba nélkül (!)