kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,331-1,340 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: httpd/php helyi gép, böngészõk, kódok.. #2004111
    kovi
    Felhasználó

      ok nézem kösz

      Hozzászólás: httpd/php helyi gép, böngészõk, kódok.. #2004109
      kovi
      Felhasználó

        és egy böngészõvel tallózom, majd nyitom a varban lévõ index.php-t akkor kezelnie kéne? mert nem kezeli, ez volt az elsõ amit próbáltam… 🙁

        Hozzászólás: FLASH EDIT #2004104
        kovi
        Felhasználó

          ok csak ne feledd 🙂

          Hozzászólás: FLASH EDIT #2004102
          kovi
          Felhasználó

            a f4l egy kisebbfajta „”kamuprogram””. sem mozgókép sem pedig menü nem hozható létre, mivel nem tudsz keyframe-t, illetve motion tweent letenni 🙁 múltkor írtam a srácnak hogy esetleg lesz-e majd használható verzió is, azt mondta hogy talán — de nagyon elfoglalt blablabla.

            winex-el az újabb flash cucc (a 2k4-et néztük) szintén szívás, kressel, beakad meg ilyesmi. szal újabb macromedia fejlesztõkészlettel dolgozni inkább win alatt kell sajnos.. 🙁

            persze nem kizárt hogy vlakinél megy winex-el valamely verzió, csak az sztem szívás

            Hozzászólás: Nick törlése kéretik! #2002851
            kovi
            Felhasználó

              mivel még él az accod, így felveszlek tiltólistára. ha biztosan nem kell már a nick, akkor pls lökj egy mailt és töröllek

              –megtörtént, blokkolva vagy — de pls ne csináljatok az ilyesmi kérésbõl rendszert (!)

              Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990417
              kovi
              Felhasználó

                csináltunk szekszuálpingvinpózokat is, azokat pls postoljátok be. ..

                Azt már látom amelyikan az unikumomat szívja a kis g*ci… thnx 😆

                Hozzászólás: UT 2004 vs. UHU 1.2 #2003657
                kovi
                Felhasználó

                  felteszem otthon és megnézem. annyit tudok tenni hogy küldök egy xorgconfot + megnézem az sdl mappákat milyen verzióim vannak éppen.

                  Hozzászólás: Diablo linux alatt #2003800
                  kovi
                  Felhasználó

                    nekem négy év alatt össz egyszer sikerült hiba nélkül vinni, egy általam build winex-el. 1ébként a jelenség nálam is ua mint nálad, viszont nekem néha van képem, csak az meg szétesik. ez a dio1 ilyen… 🙁

                    Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990395
                    kovi
                    Felhasználó

                      jesszusom miért nem mondtátok hogy ekkora fejem van jéézusoomm…
                      ha tudom akkor levágom vagy satuba teszem mielõtt bemegyek. bakker.. mint egy lufi!

                      Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990382
                      kovi
                      Felhasználó

                        nnnya errõl ennyit.. 🙁 ez amolyan fotómentes ivászattá vált. ha legközelebb lesz ilyen majd viszek én is kamerát. akkor tutira lesz elérhetõ kép is.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,331-1,340 / 3,700