Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ok nézem kösz
és egy böngészõvel tallózom, majd nyitom a varban lévõ index.php-t akkor kezelnie kéne? mert nem kezeli, ez volt az elsõ amit próbáltam… 🙁
ok csak ne feledd 🙂
a f4l egy kisebbfajta „”kamuprogram””. sem mozgókép sem pedig menü nem hozható létre, mivel nem tudsz keyframe-t, illetve motion tweent letenni 🙁 múltkor írtam a srácnak hogy esetleg lesz-e majd használható verzió is, azt mondta hogy talán — de nagyon elfoglalt blablabla.
winex-el az újabb flash cucc (a 2k4-et néztük) szintén szívás, kressel, beakad meg ilyesmi. szal újabb macromedia fejlesztõkészlettel dolgozni inkább win alatt kell sajnos.. 🙁
persze nem kizárt hogy vlakinél megy winex-el valamely verzió, csak az sztem szívás
mivel még él az accod, így felveszlek tiltólistára. ha biztosan nem kell már a nick, akkor pls lökj egy mailt és töröllek
–megtörtént, blokkolva vagy — de pls ne csináljatok az ilyesmi kérésbõl rendszert (!)
csináltunk szekszuálpingvinpózokat is, azokat pls postoljátok be. ..
Azt már látom amelyikan az unikumomat szívja a kis g*ci… thnx 😆
felteszem otthon és megnézem. annyit tudok tenni hogy küldök egy xorgconfot + megnézem az sdl mappákat milyen verzióim vannak éppen.
nekem négy év alatt össz egyszer sikerült hiba nélkül vinni, egy általam build winex-el. 1ébként a jelenség nálam is ua mint nálad, viszont nekem néha van képem, csak az meg szétesik. ez a dio1 ilyen… 🙁
jesszusom miért nem mondtátok hogy ekkora fejem van jéézusoomm…
ha tudom akkor levágom vagy satuba teszem mielõtt bemegyek. bakker.. mint egy lufi!nnnya errõl ennyit.. 🙁 ez amolyan fotómentes ivászattá vált. ha legközelebb lesz ilyen majd viszek én is kamerát. akkor tutira lesz elérhetõ kép is.
-
SzerzőBejegyzés