kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux avagy mitõl döglik a légy? #2002922
    kovi
    Felhasználó

      no még egyet beköpök azt’ kész:

      az is okés, hogy elég komolyan, mérhetõ módon finomíthatod az info tudásod bármely Szabad Rendszer elõtt — és egy bizonyos idõ után bizony rájössz hogy a hamísítatlan informatikus geek ismertetõjele ott van rajtad: egy számodra ismeretlen problémára szisztematikusan keresed a megoldást — akár sikerül azt megoldani, akár nem.

      Hozzászólás: Linux avagy mitõl döglik a légy? #2002894
      kovi
      Felhasználó

        Az hogy mit szeretek az sztem nyilvánvaló, nem a semmiért járunk ide, ide valószínûleg sok mindent be lehetne írni, összesen termelnénk néhány oldalt.

        amit nem szeretek:
        -Unalmasnak találom a Linux nevet / szubjektív
        -rühellem hogy ha pl egy játékot vagy egyéb programot veszek elõ ilyesmi akkor nagy valószínûséggel egy pingvin repül pingvin baszik pingvin villog és mindenütt pingvin van / szubjektív
        -rühellem hogy nincs hw detektáló automatika. nekem ugyan jó — tudom mi van a gépben, viszont ha ügyfél gépét csinálom mászhatok a gépbe megnézni a csipeken a szitázást, a pci listázás szart sem ér.
        -rühellem hogy vannak olyan parasztok akik legyintenek egyet és azt mondják a Szabad Rendszerekre hogy f.o.s. Azt is rühellem hogy ezeket az embereket már nincs sem erõm sem kedvem téríteni. Ergo magamat is rühellem?? 😮
        -és rühellem egy ideje az openoffiszt is.

        Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990373
        kovi
        Felhasználó

          ok. addig is a képeket benyomhatnátok ide a topikba. 800X600 pont elég lenne, a sörrekönyökölõs pingu képe kellene..

          Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990371
          kovi
          Felhasználó

            uw
            két rendszer alatt, két böngészõvel is refresh… nincs idõm rákattintani a menükre.

            Hozzászólás: Asus P4C800 Deluxe E alaplap +Linux #2002877
            kovi
            Felhasználó

              múlt héten nyomtunk ki ilyet ügyfélnek. slax hibátlanul ment rajta.
              a bioszban nincs bekapcsolva valamilyen csinnadratta?

              Hozzászólás: Bansíííí! #1997833
              kovi
              Felhasználó

                dri lenyomatok

                keress egy „okés” tdfx modult és nyomd be az installszkripttel..

                Hozzászólás: jatekport.linuxuser.hu + új projekt #1993565
                kovi
                Felhasználó

                  megoldjuk ezt is. viszont akkor vmi 5let jó lenne, mierthogy ezek a videók egy 1024X768 asztalról lettek grebbelve, és természetesen át kell méretezni (mivel egy 1024 videót lejátszásához nem kis teljesítmény kéne, 640 – be méretezve meg ilyen. , hiába a bikubik filter)

                  nnya mindjárt kitalálok valamit, addig is vmi 5let jöhetne.

                  1.,asszem swf lesz a vége, 800X600-ban, de ehhez is kell majd a kakaó.
                  2.,ki lesz egészítve illusztrációs, leírásos anyag is a videókhoz, az talán segíthet.

                  Hozzászólás: A fórum új topic struktúrát keres #2002558
                  kovi
                  Felhasználó

                    bár minden tiszteletem a próbálkozók elõtt, mivel nem kis munka, de az ilyen mértékû átszabás ellen én is leteszek egy voksot — kisebb felvarrás az ok, viszont a bejáratott struktúrát „”teljes egészében”” nem szabadna eldobni — engem legalább is borzasztóan zavarna.

                    Hozzászólás: jatekport.linuxuser.hu + új projekt #1993563
                    kovi
                    Felhasználó

                      terveztek vmiféle mmorpg rovatot? mert linuxra is vannak mmorpg-k, illetve szvsz van pár wines, amit üzembe lehet helyezni;

                      -igen tervezünk természetesen, viszont elõtte egy kis stratégia kitérõ lesz elõreláthatóan. ui: winex téma biztosan nem lesz, esetleg wine – mert utóbbi még használható is, nem csak marketinghegy.

                      Elöször is gratulálok az ujsághoz.

                      Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990369
                      kovi
                      Felhasználó

                        Roland az oldal amit a képeknek szántál firefox alatt 2 mp-nként refresh-sel.. 🙁

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 3,700