Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
no még egyet beköpök azt’ kész:
az is okés, hogy elég komolyan, mérhetõ módon finomíthatod az info tudásod bármely Szabad Rendszer elõtt — és egy bizonyos idõ után bizony rájössz hogy a hamísítatlan informatikus geek ismertetõjele ott van rajtad: egy számodra ismeretlen problémára szisztematikusan keresed a megoldást — akár sikerül azt megoldani, akár nem.
Az hogy mit szeretek az sztem nyilvánvaló, nem a semmiért járunk ide, ide valószínûleg sok mindent be lehetne írni, összesen termelnénk néhány oldalt.
amit nem szeretek:
-Unalmasnak találom a Linux nevet / szubjektív
-rühellem hogy ha pl egy játékot vagy egyéb programot veszek elõ ilyesmi akkor nagy valószínûséggel egy pingvin repül pingvin baszik pingvin villog és mindenütt pingvin van / szubjektív
-rühellem hogy nincs hw detektáló automatika. nekem ugyan jó — tudom mi van a gépben, viszont ha ügyfél gépét csinálom mászhatok a gépbe megnézni a csipeken a szitázást, a pci listázás szart sem ér.
-rühellem hogy vannak olyan parasztok akik legyintenek egyet és azt mondják a Szabad Rendszerekre hogy f.o.s. Azt is rühellem hogy ezeket az embereket már nincs sem erõm sem kedvem téríteni. Ergo magamat is rühellem?? 😮
-és rühellem egy ideje az openoffiszt is.ok. addig is a képeket benyomhatnátok ide a topikba. 800X600 pont elég lenne, a sörrekönyökölõs pingu képe kellene..
uw
két rendszer alatt, két böngészõvel is refresh… nincs idõm rákattintani a menükre.múlt héten nyomtunk ki ilyet ügyfélnek. slax hibátlanul ment rajta.
a bioszban nincs bekapcsolva valamilyen csinnadratta?keress egy „okés” tdfx modult és nyomd be az installszkripttel..
megoldjuk ezt is. viszont akkor vmi 5let jó lenne, mierthogy ezek a videók egy 1024X768 asztalról lettek grebbelve, és természetesen át kell méretezni (mivel egy 1024 videót lejátszásához nem kis teljesítmény kéne, 640 – be méretezve meg ilyen. , hiába a bikubik filter)
nnya mindjárt kitalálok valamit, addig is vmi 5let jöhetne.
1.,asszem swf lesz a vége, 800X600-ban, de ehhez is kell majd a kakaó.
2.,ki lesz egészítve illusztrációs, leírásos anyag is a videókhoz, az talán segíthet.bár minden tiszteletem a próbálkozók elõtt, mivel nem kis munka, de az ilyen mértékû átszabás ellen én is leteszek egy voksot — kisebb felvarrás az ok, viszont a bejáratott struktúrát „”teljes egészében”” nem szabadna eldobni — engem legalább is borzasztóan zavarna.
terveztek vmiféle mmorpg rovatot? mert linuxra is vannak mmorpg-k, illetve szvsz van pár wines, amit üzembe lehet helyezni;
-igen tervezünk természetesen, viszont elõtte egy kis stratégia kitérõ lesz elõreláthatóan. ui: winex téma biztosan nem lesz, esetleg wine – mert utóbbi még használható is, nem csak marketinghegy.
Elöször is gratulálok az ujsághoz.
Roland az oldal amit a képeknek szántál firefox alatt 2 mp-nként refresh-sel.. 🙁
-
SzerzőBejegyzés