Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
no. no warez. ott csak az lesz leírva hogyan oldhatod meg hogy játssz.
azért lesz/van slax-hu – ban, hogy aki még nem látott Linux rendszert, az meglásson belõle egy cseppet. A dolog eme része ergo a má$ik tábornak szól.egyébként asszem holnap reggelre meglesz minden és tölthetõ lesz a cucc.
ui ha olyan lemezt keresel, ami Live és játéklehetõség, akkor distrowatch.com, ‘games knoppix’ és megy vele a radeonod is.
üdv
nnaa nemááá nna tényleg csak szerkesztett, saját kép jöjjön pls.
ahhoz a középsõ higanyhoz egyébként vmi renderer kell?frugalware most lett kész, bár már elég rég megígértem Mikinek, nnyya mindegy.
elég illúzióra sikerült, mire elkészült el is szédültem 🙂1. koproci nélkül elég kevés esélyed lesz
2. viszont egy saját kernelrõl meg tudsz indulni, emulált koprocival, és úgy minden sirály lesz sztem.3. hdd: ezek ezserint én vagyok a nyerõ: vitrinben arany színû 47MB WD IDE hdd, még nincs is hdd alakja, mai napig mûködik bsector mentes… istenbizony.
meg egy 17 mb mfm hdd, kissé brutális kb 2Xmobilrekk méretû, 5-6 kg…. ez is hibátlan ám..Csaba,
Egyébként meg mindenkinek le kéne szokni róla…. De az sajnos nem oly egyszerû
hát én anno 1 azaz egy nap alatt szoktam le… elõtte bõ két évig nem ritkán napi két doboz sötétkék pancsi volt a menü, néha füstszûrõt letörve… (ez mondjuk jellemzõ rám amolyan végletek embere vagyok). „megszakítás után” az elsõ hét elég FOS pl „füstöt krákogsz”, viszont utána érzed az ételek ízék stb stb és rögtön embernek érzed magad.
javaslom kipróbálni: ha nem akarsz, akkor nem gyújtasz rá – ennyi.
mplayer film startpozíció / végpozíció -vo png
szóval man mplayer ill mplayer -vo help
„az egészség és a nemdohányzók védelmében hozott törvény szerint dohá
nyozni csak a kijelö…”ááá a f@szt, gyújts rá bátran, tõlem aztán szivrozhatsz is, nem zavar 🙂
Nem baj, hogy nem vagyok nagy sörivó?
nem baj, rendelünk Neked finom boroskólát, Medinából. 😉
mplayer, ezt forrásból érdemes, ne csomagozz:
./configure –enable-gui –language=hu
make
make installuesrként terminálra: mplayer , majd a homeodban létrejött .mplayer (mc-vel nézed mert rejtett) mappába csinálj egy Skin mappát és egy fontot, töltsd fel neked tetszõ dolgokkal 🙂
slackware csomagmódszer:
leszedsz egy caomgot, ami kell
terminál, su, lejszó, majd
installpkg – install e.c.
removepkg – uninstall e.c.
pkgtool – egy kis gui segítség 😆üdv
-
SzerzőBejegyzés