kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,351-1,360 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: jatekport.linuxuser.hu + új projekt #1993559
    kovi
    Felhasználó

      no. no warez. ott csak az lesz leírva hogyan oldhatod meg hogy játssz.
      azért lesz/van slax-hu – ban, hogy aki még nem látott Linux rendszert, az meglásson belõle egy cseppet. A dolog eme része ergo a má$ik tábornak szól.

      egyébként asszem holnap reggelre meglesz minden és tölthetõ lesz a cucc.

      ui ha olyan lemezt keresel, ami Live és játéklehetõség, akkor distrowatch.com, ‘games knoppix’ és megy vele a radeonod is.

      üdv

      Hozzászólás: Saját hátterek #1975517
      kovi
      Felhasználó

        nnaa nemááá nna tényleg csak szerkesztett, saját kép jöjjön pls.
        ahhoz a középsõ higanyhoz egyébként vmi renderer kell?

        Hozzászólás: Saját hátterek #1975515
        kovi
        Felhasználó

          frugalware most lett kész, bár már elég rég megígértem Mikinek, nnyya mindegy.
          elég illúzióra sikerült, mire elkészült el is szédültem 🙂

          Hozzászólás: Kocsma topik #1948421
          kovi
          Felhasználó

            ezen beszartok: Doom3 társasjáték, monsztákkal – egyebekkel
            katt ide

            Hozzászólás: Laptop vinyó sirató #2000337
            kovi
            Felhasználó

              1. koproci nélkül elég kevés esélyed lesz
              2. viszont egy saját kernelrõl meg tudsz indulni, emulált koprocival, és úgy minden sirály lesz sztem.

              3. hdd: ezek ezserint én vagyok a nyerõ: vitrinben arany színû 47MB WD IDE hdd, még nincs is hdd alakja, mai napig mûködik bsector mentes… istenbizony.
              meg egy 17 mb mfm hdd, kissé brutális kb 2Xmobilrekk méretû, 5-6 kg…. ez is hibátlan ám..

              Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990307
              kovi
              Felhasználó

                Csaba,

                Egyébként meg mindenkinek le kéne szokni róla…. De az sajnos nem oly egyszerû

                hát én anno 1 azaz egy nap alatt szoktam le… elõtte bõ két évig nem ritkán napi két doboz sötétkék pancsi volt a menü, néha füstszûrõt letörve… (ez mondjuk jellemzõ rám amolyan végletek embere vagyok). „megszakítás után” az elsõ hét elég FOS pl „füstöt krákogsz”, viszont utána érzed az ételek ízék stb stb és rögtön embernek érzed magad.

                javaslom kipróbálni: ha nem akarsz, akkor nem gyújtasz rá – ennyi.

                Hozzászólás: Képlopás #1999776
                kovi
                Felhasználó

                  mplayer film startpozíció / végpozíció -vo png

                  szóval man mplayer ill mplayer -vo help

                  Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990277
                  kovi
                  Felhasználó

                    „az egészség és a nemdohányzók védelmében hozott törvény szerint dohá
                    nyozni csak a kijelö…”

                    ááá a f@szt, gyújts rá bátran, tõlem aztán szivrozhatsz is, nem zavar 🙂

                    Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990274
                    kovi
                    Felhasználó

                      Nem baj, hogy nem vagyok nagy sörivó?

                      nem baj, rendelünk Neked finom boroskólát, Medinából. 😉

                      Hozzászólás: Programok telepitése slackware-ban #1999210
                      kovi
                      Felhasználó

                        mplayer, ezt forrásból érdemes, ne csomagozz:
                        ./configure –enable-gui –language=hu
                        make
                        make install

                        uesrként terminálra: mplayer , majd a homeodban létrejött .mplayer (mc-vel nézed mert rejtett) mappába csinálj egy Skin mappát és egy fontot, töltsd fel neked tetszõ dolgokkal 🙂

                        slackware csomagmódszer:
                        leszedsz egy caomgot, ami kell
                        terminál, su, lejszó, majd
                        installpkg – install e.c.
                        removepkg – uninstall e.c.
                        pkgtool – egy kis gui segítség 😆

                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,351-1,360 / 3,700