Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
1. nem. vannak erre kitalált terjsztések. pl flonix, damnsmall — hozzájuk tartozó bootfloppyval
2., nem mivel nincs benne elektromágneses alkatrész
vop expand
1ébként meg man mencoder. a végén ott van minden
linux alatt form meg!
terminál
su
root-jelszócfdisk /dev/sda
töröl mindent, létrehoz 1 db full méretû part
típus w95
kiírmkfs.vfat /dev/sda1
vár türelmesenezeket pr ki, ha nem jön be visszavárunk ám 🙂
ha kocsival megyek nem tudom szerintetek a „kifestett lányokat” vegyem fel? biztos õk is inni jönnének Pestre. 😆 😆
jehú ez a két kis biszbasz nagyon tetszik alul 🙂 jeah király vagy 😆
Ha lesz idõm és nem átkoztak még ki
ne viccelj már, gyere csak!!!
off
tudtommal a kiterjesztett partíció jelének hivatalosan part5-el illene kezdõdnie… vki?
ne értsétek félre -nek flame- de az ex-redhatos telepítõk, mandrake telepítõk érdekes módon ezt helyesen kezelik…
/offkvékegykvékketõ bácsi, jól látom hogy a másik helyen is dobogós lettél? grat!
ha debreceni vagy megcsinálom Neked, de nekem sem 1*û. 2-3 shotot ki kell próbálnom nekem is (fél óra-egyóra). ezzel a hiányossággal egyébként az ATI – nál tessen kopogtatni (de õk úgysem nyitnak ajtót)
-
SzerzőBejegyzés