Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sztem az a feladat hogy a videokard line/in bemenetén a kész videojelet fogadja és a képernyõre tegye
Gyerekek könyörgöm ha hírt küldtök ezekre figyeljetek, mert a fõoldalra nem engedett hírek száma növekszik .. 🙁
szóval: kategória, cím, publikus-e, fõoldalra mehet-e
természetesen megoldható a 3d is de sztem ott vagy a gyári driver kell (tegnap óta van új), vagy pedig a dri.sourceforge.net vmely modulja (ebben a halmazban pedig megint csak elkeserítõ 100% hibamentes snapshotot keresni)
ez van.. gf2go – val max 5 perc lenne 3d-t állítani, az ati meg nem ilyen öszvér :unsure:
tovább keserítelek: nem lesz hw 3d, akkor sem… csak papíron 3d, legalábbis 2004 derekán ez volt a téma az atikkal, nemhogy a mobil atikkal
sztori:
4 éve egy nagy cég rgazdája voltam. mikor átszervezõdött, sokat kellett utaznunk Diósdra, a célterületre. IC járat, akkor még a nyugatiban állt meg. Visszafelé már nagyon éhesek voltunk a kollegákkal, így hát bekínaiztunk, majd az IC-re várva egy nyugatis – esernyõ alatti „”sátorkocsmába”” ültünk be. Az már kurvára nem tetszett hogy a boromat papírpohárban kaptam — de nem akartam ünneprontó lenni és nem cirkuszoltam (többiekre való tekintettel). Jó drága bor volt, én meg aztán bírom az ilyesmit (huhh de nagypofám van, dehát ez az igazság). A 4 decis pohár felénél éreztem hogy NAGYON NAGYON lazulok. Lazulás közben a poharat buzerálom – pörgetem – tologatom magam elõtt meg ilyesmi. A poharat buzerálva láttam meg egy szem gyógyszert úszkálni a cucc alján, valószínûleg andaxinnal turbózták fel a „szõlõszörpöt”… 😮 😮 😮pfejjj .. szal ha vki leszáll a nyugatiban nehogy vegyen bármit is, inkább irány murány a lefoglalt helyére.
Kelemen Gabinak: mivel Te is debreceni vagy: vonat vagy kocsi?
asszem tudok kocsit (biztosat egy hét múlva), ha érdekel ilyen közös turizmus akkor keress levélben, telefonon, mhelyen ilyesmi és mehetünk együtt… legrosszabb esetben egy vasutas téma lesz belõle.két eres ~~ koax
ebben az esetben elhozza sorban gépenként egy – egy t idommal, ehhez is van aljzat.8 eres szabvány utp, stp, ftp: ehhez már külön ág kell gépenként, központben switc-csel (sima átlagháló) vagy pl adslrouterrel (hw tûzfallal védett megosztás), ezekhez is van aljzat.
utp 2 ér 2 párral (tx+-, rx+-) megcsavarva az üres, de bekötött erekkel. dlinkéknél általában kimarad ez az üres csavarás… mármint az olcsóbb eszközökbõl 🙁
nem igazán egyértelmû a probléma. de ha az lesz, akkor mindenkinek jó lesz.. 🙂
Karesz Te jössz a lf ivásra?
1 milyen kábel (utp, koax)
2 mire kell a háló (belsõ háló, adsl osztás)
3 ezek függvényében még lehet hogy lesz beszerzendõ cucc…ha megy a tdfx modul akkor a glxgears 1000 felett ad pontot
az, hogy jól megye-e, nos ez már más kérdés.. a tdfx modulok közt is van némely snapshot ami nem okés… melyik verzióval nézed? nem mellékes
küldj képernyõképet és segítek
ui a képi világ az egy peccselt q3 motor…. ezért a profizmus
-
SzerzőBejegyzés