kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,371-1,380 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Geforce 3 ti 200 deluxe tv bemenet #1998138
    kovi
    Felhasználó

      sztem az a feladat hogy a videokard line/in bemenetén a kész videojelet fogadja és a képernyõre tegye

      Hozzászólás: Közzé nem tett hírek stb #1994668
      kovi
      Felhasználó

        Gyerekek könyörgöm ha hírt küldtök ezekre figyeljetek, mert a fõoldalra nem engedett hírek száma növekszik .. 🙁

        szóval: kategória, cím, publikus-e, fõoldalra mehet-e

        kovi
        Felhasználó

          természetesen megoldható a 3d is de sztem ott vagy a gyári driver kell (tegnap óta van új), vagy pedig a dri.sourceforge.net vmely modulja (ebben a halmazban pedig megint csak elkeserítõ 100% hibamentes snapshotot keresni)

          ez van.. gf2go – val max 5 perc lenne 3d-t állítani, az ati meg nem ilyen öszvér :unsure:

          kovi
          Felhasználó

            tovább keserítelek: nem lesz hw 3d, akkor sem… csak papíron 3d, legalábbis 2004 derekán ez volt a téma az atikkal, nemhogy a mobil atikkal

            Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990239
            kovi
            Felhasználó

              sztori:
              4 éve egy nagy cég rgazdája voltam. mikor átszervezõdött, sokat kellett utaznunk Diósdra, a célterületre. IC járat, akkor még a nyugatiban állt meg. Visszafelé már nagyon éhesek voltunk a kollegákkal, így hát bekínaiztunk, majd az IC-re várva egy nyugatis – esernyõ alatti „”sátorkocsmába”” ültünk be. Az már kurvára nem tetszett hogy a boromat papírpohárban kaptam — de nem akartam ünneprontó lenni és nem cirkuszoltam (többiekre való tekintettel). Jó drága bor volt, én meg aztán bírom az ilyesmit (huhh de nagypofám van, dehát ez az igazság). A 4 decis pohár felénél éreztem hogy NAGYON NAGYON lazulok. Lazulás közben a poharat buzerálom – pörgetem – tologatom magam elõtt meg ilyesmi. A poharat buzerálva láttam meg egy szem gyógyszert úszkálni a cucc alján, valószínûleg andaxinnal turbózták fel a „szõlõszörpöt”… 😮 😮 😮

              pfejjj .. szal ha vki leszáll a nyugatiban nehogy vegyen bármit is, inkább irány murány a lefoglalt helyére.

              Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990238
              kovi
              Felhasználó

                Kelemen Gabinak: mivel Te is debreceni vagy: vonat vagy kocsi?
                asszem tudok kocsit (biztosat egy hét múlva), ha érdekel ilyen közös turizmus akkor keress levélben, telefonon, mhelyen ilyesmi és mehetünk együtt… legrosszabb esetben egy vasutas téma lesz belõle.

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948368
                kovi
                Felhasználó

                  két eres ~~ koax
                  ebben az esetben elhozza sorban gépenként egy – egy t idommal, ehhez is van aljzat.

                  8 eres szabvány utp, stp, ftp: ehhez már külön ág kell gépenként, központben switc-csel (sima átlagháló) vagy pl adslrouterrel (hw tûzfallal védett megosztás), ezekhez is van aljzat.

                  utp 2 ér 2 párral (tx+-, rx+-) megcsavarva az üres, de bekötött erekkel. dlinkéknél általában kimarad ez az üres csavarás… mármint az olcsóbb eszközökbõl 🙁

                  nem igazán egyértelmû a probléma. de ha az lesz, akkor mindenkinek jó lesz.. 🙂

                  Karesz Te jössz a lf ivásra?

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948366
                  kovi
                  Felhasználó

                    1 milyen kábel (utp, koax)
                    2 mire kell a háló (belsõ háló, adsl osztás)
                    3 ezek függvényében még lehet hogy lesz beszerzendõ cucc…

                    Hozzászólás: Bansíííí! #1997824
                    kovi
                    Felhasználó

                      ha megy a tdfx modul akkor a glxgears 1000 felett ad pontot

                      az, hogy jól megye-e, nos ez már más kérdés.. a tdfx modulok közt is van némely snapshot ami nem okés… melyik verzióval nézed? nem mellékes

                      Hozzászólás: FAKK2 + Debian SiD #1996259
                      kovi
                      Felhasználó

                        küldj képernyõképet és segítek

                        ui a képi világ az egy peccselt q3 motor…. ezért a profizmus

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,371-1,380 / 3,700