Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
cat – tal illeszetni egyébként elég gyilkos dolog, mivel a 2.rész elsõ kulcsa nem lesz okés — fix ide vagy oda.. ez is okozhatja (cattal csak mpeget szoktam illeszteni)
egyébként ezt már láttátok? ha jól látom ogg keretformában is dolgozik..
thoggen honlapok nem kell – látom, tapadok :rolleyes:
az a baj, hogy ezt a játékot ember legyen a talpán aki végigviszi Linux alatt, mert a Loki nem tudta befoltozni, és brutálisan bugos.. :unsure: így ez a játék egy olyan érdekes eset nálam, mintha nem is létezne – nálam játszhatatlan az x. pálya után (recseg – ropog – kilép – színt vált – x-et fagyaszt 🙁
hasonlót már tapasztaltam anno én is, de ott az volt a gond, hogy a hiperszuper-új német dvd css kódját az mencoder copy vmiért hülyére vette, és a rippelt képekbõl hiányzott véletlenszerûen néhány mp, ami a végére durva, két-három perces kép-késést okozott a hanghoz képest. nem tudtam egyszerûen megoldani, megoldottam a fogam szívva, és azóta az ilyen spicces külföldi lemezeket ha lehet kihagyom.. nálad nem ez a gond?
még a dvdrip is elszúrja néha napján (~100 lemezbõl egy), akkor viszont egész fejezetek maradnak ki, ezt is csak a kontrollja mondja: a rippelt képek száma a rippelendõvel nem egyezik…
1ébként nem is igazán kell aliennel átforgatni, az rpm is megy uhu alatt, feltéve hogy platform-independent anyag, és szerencséd is van:
rpm -i –force blablba.rpm
rpm -Uvh blbalba.rpmWmvare alternatíva: bosch, qemu (utóbbit egyáltalán nem ismerem csak említette egy cimbi)
man alien (csomagkonverter helpje)
avidemux, esetleg a cinelerrának van új verziója
üdv
ha nem ragaszkodsz ehhez, akkor mondok egy kézenfekvõbb megoldást (ami egyébként mailt sajnos nem szûr)
anitivir: ez a neve?
milyen disztró is ez? tehát az sdl-gl kapocs is megy?
látom késtem. szorri
nálam a kettes parton hízlalt párduc vígan belép, o honlapon 1ébként ott a login info, illetve az ftp-n a cucc mellett egy állományban minden tudnivaló… tényleg csak el kell olvasni, max 30 másodperc…
-
SzerzőBejegyzés