kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Trigger rally szim #1971731
    kovi
    Felhasználó

      új verzió, némi tweak – most semmi egyéb
      katt ide

      kovi
      Felhasználó

        cat – tal illeszetni egyébként elég gyilkos dolog, mivel a 2.rész elsõ kulcsa nem lesz okés — fix ide vagy oda.. ez is okozhatja (cattal csak mpeget szoktam illeszteni)

        egyébként ezt már láttátok? ha jól látom ogg keretformában is dolgozik..
        thoggen honlap

        Hozzászólás: FAKK2 + Debian SiD #1996257
        kovi
        Felhasználó

          ok nem kell – látom, tapadok :rolleyes:

          az a baj, hogy ezt a játékot ember legyen a talpán aki végigviszi Linux alatt, mert a Loki nem tudta befoltozni, és brutálisan bugos.. :unsure: így ez a játék egy olyan érdekes eset nálam, mintha nem is létezne – nálam játszhatatlan az x. pálya után (recseg – ropog – kilép – színt vált – x-et fagyaszt 🙁

          kovi
          Felhasználó

            hasonlót már tapasztaltam anno én is, de ott az volt a gond, hogy a hiperszuper-új német dvd css kódját az mencoder copy vmiért hülyére vette, és a rippelt képekbõl hiányzott véletlenszerûen néhány mp, ami a végére durva, két-három perces kép-késést okozott a hanghoz képest. nem tudtam egyszerûen megoldani, megoldottam a fogam szívva, és azóta az ilyen spicces külföldi lemezeket ha lehet kihagyom.. nálad nem ez a gond?

            még a dvdrip is elszúrja néha napján (~100 lemezbõl egy), akkor viszont egész fejezetek maradnak ki, ezt is csak a kontrollja mondja: a rippelt képek száma a rippelendõvel nem egyezik…

            Hozzászólás: Mindenféle 1ben #1997375
            kovi
            Felhasználó

              1ébként nem is igazán kell aliennel átforgatni, az rpm is megy uhu alatt, feltéve hogy platform-independent anyag, és szerencséd is van:

              rpm -i –force blablba.rpm
              rpm -Uvh blbalba.rpm

              Wmvare alternatíva: bosch, qemu (utóbbit egyáltalán nem ismerem csak említette egy cimbi)

              Hozzászólás: Mindenféle 1ben #1997372
              kovi
              Felhasználó

                man alien (csomagkonverter helpje)

                avidemux, esetleg a cinelerrának van új verziója

                üdv

                Hozzászólás: Antivir SuSe 9.1 Professional alatt #1996778
                kovi
                Felhasználó

                  ha nem ragaszkodsz ehhez, akkor mondok egy kézenfekvõbb megoldást (ami egyébként mailt sajnos nem szûr)

                  anitivir: ez a neve?

                  Hozzászólás: quake2 4 linux #1954867
                  kovi
                  Felhasználó

                    milyen disztró is ez? tehát az sdl-gl kapocs is megy?

                    Hozzászólás: ADSL segítsetek! #1996444
                    kovi
                    Felhasználó

                      látom késtem. szorri

                      Hozzászólás: ADSL segítsetek! #1996443
                      kovi
                      Felhasználó

                        nálam a kettes parton hízlalt párduc vígan belép, o honlapon 1ébként ott a login info, illetve az ftp-n a cucc mellett egy állományban minden tudnivaló… tényleg csak el kell olvasni, max 30 másodperc…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 3,700