Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A HUP – os Vajna Mikiék csinálják már egy jó ideje, szóval igen, tudtuk. okés cuccnak tûnik.
bõvebb tudnivaló ittnálam egy gf5700le van, és minimum 100fps nagyfelbontás esetén is.
a kártyád be van lõve rendesen? (dri meg hasonlók)
a homeodban létrejövõ .quake3 configjában nézz szét, és ott fixáld a témát.
más: most nézzétek a quake2-t. gyakorlatilag hibátlan (slaki91,10) hang és kép. csak az sdl-es indítót kell nyomnom, és minden király…
nem a verzió szabja ezt, valószínûleg a zsuzsiban egy friss xorg / xfree van.
valójában az ati meghajtói a ludasak — illetve kevésbé hatákonyak — , valamint a dri.sourceforge.net modulok ugyan dícséretes próbálkozás termékei, de azért szerényebb képességûek. ebbõl kifolyólag 92 ide vagy oda: valószínûleg nem lesz jobb a helyzet.
azé’ nem szeretem mert x idõ után nem adja ki a lemezem
x idõ után a huszadjára cserélt lemeznél pl az elõzõ lemez tarcsijegyzékét mutatja
a játékinstallerek (pl loki run) rühellik, javarészük nem is megy supermounttal
azért mert enélkül nincsenek a mountpointokon mindenféle krix-krax nevek
azért mert a mtabban helyesen vannak jelen az eszköznevek – pillanat alatt azonosíthatsz mindentmeg 1ébként azért sem használok smountot, mert enélkül hálaégnek megszoktam hogy nem pakolok a gépbe minden „cdsz@rt”, az asztalon meg amúgy is elfér egy-egy ikon (egy mount /dev/dvdx és egy olyan is ami elõbb umount, majd eject), így gyakorlatilag nem is kell hozzányúlnom a meghajtóhoz..
igen, de ez le is van írva a doksikban.
„……is an automated frontend for MPlayer/Mencoder written in Perl, using Gtk……”
egyébkénr nekem a dvdrip jobbnak tûnik, márpedig az transcode-os cucc.
ha jól rémlik akkor lehet egyéb partíciót deketálni a telepítõben, melyek mountpoinját már Te szabhatod meg, szabadon
nem nagyon. az ip-s dolog nem jó, mivel egy icafee-ban elméletileg lehet 565 ember 24 óráig ua ip-vel. Más szempotnból Ip alapján azonosítani megint nem okés, 24 óránként dinamika…
meg kellene nézni ha mindenkinek a becsületére lenne bízva, kisebb megszorításokkal, mi sülne ki belõle. egyébként ez a fordulós tényleg nem hülyeség, csak ha jobban belegondolsz a fene tudja ki szavazna a második körben, kit érdekelne ha a neki tetszõ kép már kiesett.
Sany keress priviben – megoldjuk / megbeszéljük / megalkudjuk, meg legalább ejtünk egy postatesztet.
üdv
kzsnem, a boot az csak egy kicsi mappa, ami a rendszertöltõt és a kernelImage(ke)t tartalmazza. azért adják meg sokszor külön partnak, hogy ha bármi gubanc van ne kelljen megint újrafordítani a magokat (bár ez nem ilyen egyszerû), meg teljesen leválasztódik – nem kötõdik rendszerhez az indító part. tényleg max 100M – t érdemes rakni rá.
egy cat – tal nem tudod átmozgatni a rendszered a part3-ra? az 1G meg jó lenne homenak. persze néhány állományt még át kell írni, de ez viszonylag eccerûen megoldható. (lásd man cat)
üdv
-
SzerzőBejegyzés