kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948358
    kovi
    Felhasználó

      A HUP – os Vajna Mikiék csinálják már egy jó ideje, szóval igen, tudtuk. okés cuccnak tûnik.
      bõvebb tudnivaló itt

      Hozzászólás: quake2 4 linux #1954865
      kovi
      Felhasználó

        nálam egy gf5700le van, és minimum 100fps nagyfelbontás esetén is.

        a kártyád be van lõve rendesen? (dri meg hasonlók)

        Hozzászólás: quake2 4 linux #1954858
        kovi
        Felhasználó

          a homeodban létrejövõ .quake3 configjában nézz szét, és ott fixáld a témát.

          más: most nézzétek a quake2-t. gyakorlatilag hibátlan (slaki91,10) hang és kép. csak az sdl-es indítót kell nyomnom, és minden király…

          Hozzászólás: ATI vs. SuSe #1989889
          kovi
          Felhasználó

            nem a verzió szabja ezt, valószínûleg a zsuzsiban egy friss xorg / xfree van.

            valójában az ati meghajtói a ludasak — illetve kevésbé hatákonyak — , valamint a dri.sourceforge.net modulok ugyan dícséretes próbálkozás termékei, de azért szerényebb képességûek. ebbõl kifolyólag 92 ide vagy oda: valószínûleg nem lesz jobb a helyzet.

            Hozzászólás: supermount hibák? #1996674
            kovi
            Felhasználó

              azé’ nem szeretem mert x idõ után nem adja ki a lemezem
              x idõ után a huszadjára cserélt lemeznél pl az elõzõ lemez tarcsijegyzékét mutatja
              a játékinstallerek (pl loki run) rühellik, javarészük nem is megy supermounttal
              azért mert enélkül nincsenek a mountpointokon mindenféle krix-krax nevek
              azért mert a mtabban helyesen vannak jelen az eszköznevek – pillanat alatt azonosíthatsz mindent

              meg 1ébként azért sem használok smountot, mert enélkül hálaégnek megszoktam hogy nem pakolok a gépbe minden „cdsz@rt”, az asztalon meg amúgy is elfér egy-egy ikon (egy mount /dev/dvdx és egy olyan is ami elõbb umount, majd eject), így gyakorlatilag nem is kell hozzányúlnom a meghajtóhoz..

              Hozzászólás: k3b-ben dvd-t rippelne, de nem megy #1996471
              kovi
              Felhasználó

                igen, de ez le is van írva a doksikban.

                „……is an automated frontend for MPlayer/Mencoder written in Perl, using Gtk……”

                egyébkénr nekem a dvdrip jobbnak tûnik, márpedig az transcode-os cucc.

                Hozzászólás: Befûzés #1996664
                kovi
                Felhasználó

                  ha jól rémlik akkor lehet egyéb partíciót deketálni a telepítõben, melyek mountpoinját már Te szabhatod meg, szabadon

                  Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991958
                  kovi
                  Felhasználó

                    nem nagyon. az ip-s dolog nem jó, mivel egy icafee-ban elméletileg lehet 565 ember 24 óráig ua ip-vel. Más szempotnból Ip alapján azonosítani megint nem okés, 24 óránként dinamika…

                    meg kellene nézni ha mindenkinek a becsületére lenne bízva, kisebb megszorításokkal, mi sülne ki belõle. egyébként ez a fordulós tényleg nem hülyeség, csak ha jobban belegondolsz a fene tudja ki szavazna a második körben, kit érdekelne ha a neki tetszõ kép már kiesett.

                    Hozzászólás: 2x256Mb SD ELAD #1994807
                    kovi
                    Felhasználó

                      Sany keress priviben – megoldjuk / megbeszéljük / megalkudjuk, meg legalább ejtünk egy postatesztet.

                      üdv
                      kzs

                      Hozzászólás: Befûzés #1996662
                      kovi
                      Felhasználó

                        nem, a boot az csak egy kicsi mappa, ami a rendszertöltõt és a kernelImage(ke)t tartalmazza. azért adják meg sokszor külön partnak, hogy ha bármi gubanc van ne kelljen megint újrafordítani a magokat (bár ez nem ilyen egyszerû), meg teljesen leválasztódik – nem kötõdik rendszerhez az indító part. tényleg max 100M – t érdemes rakni rá.

                        egy cat – tal nem tudod átmozgatni a rendszered a part3-ra? az 1G meg jó lenne homenak. persze néhány állományt még át kell írni, de ez viszonylag eccerûen megoldható. (lásd man cat)

                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 3,700