Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Pedig a windows még szóba sem került… smile.gif
Sorry, ha felidegesítettelek, nem volt szándékom…nem Neked szólt. gondolom rájöttél hogy kinek
A Kovi ennyire magáénak érzi ezt a site-ot ? Más emberek nem indíthatnak / fórumozhatnak (anyázás nélkül) arról amirõl akarnak ? Ez elnyomás, cenzúra, önkény..
jeah…. király vagy.
ja ha nem kell dvd, meg ilyesmi akkor 1az1ben tükör ugyebár cat /hdax > /hday és lõn egy új rendszer, feltéve hogy a célterület legalább akkora mint a tárgy
NNa már megint kezdõdik..
A *****OM AZ ILYEN TOPIKOKBA BELE B***DMEG!!!! AKINEK INGE AZ VEGYE MAG
tavaly (04) nyáron ismét ‘bozai’- ztam egy kicsit, és rájöttem hogy már kinõttem a debianos legózásból, a slaki meg atomstabilan, elég jó sebességgel állja a sarat több mint egy éve… én nem cserélném semmire – a lpackages.nettel nekem sincs bajom, ha tehetem akkor most már nem fordítgatok mert egy *****ság ott ülni a gép elõtt csomagonként fél óráig… mplayer + néhány cuccon kívül marad minden a kész slack ágból..
egyébként evolution, kerestem, találtam, feltettem, megy… innen:
lpackages findaz usr-t és a home-t is érdemes csatolni, egyrészt a legnagyobbak a rendszerben, másrészt talán még kellhetnek egyéb telepítés, archiválás alkalmával.
1g boot felesleges, a bootpart méretét nem hiszem hogy érdemes 100 m felé venni, az is csak akkor jó, ha van 5 millió kerneled indulásra ajánlva
mivel ez a felépítés nekem gyanús, így egy mount parancs kimenetet postolhatnál ide.
a vortex2 csippek alapból csak az alsa 1.03 óta mennek. uhu10 nem ezt tartalmazza, de még az uhu11 sem viszi rendesen – az alsa verzió nyûgös.
a „régi” rendszerekben:
1., vagy új alsát forgatsz – nem egyszerû
2., letöltöd az oss meghajtót, és telep, de ezzel a játékok nem mennek (csak oss)ui ha beindul az a kard, akkor simán leszól egy audigy-t, sokáig nyomtam ezzel 🙂
a bõ-tavalyi chs cuccokba 24rw meghajtó ment
bocsesz elsõre nem fogtam rw
üdvnevezzem át? de már úgy megszoktam …
ha megvan és megyünk inni 🙂 akkor egy mail nekem pls, és teszem a fõoldalra…
elõtte még kéne egy közel biztos pont, hányan megyünk el tutira (az olyan nálam nem jön be h bocs de utolsó pillanatban bejött ez az …. és nem tudok menni stb) -
SzerzőBejegyzés