kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,410 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 9.2 ftp #1996484
    kovi
    Felhasználó

      Pedig a windows még szóba sem került… smile.gif
      Sorry, ha felidegesítettelek, nem volt szándékom…

      nem Neked szólt. gondolom rájöttél hogy kinek

      A Kovi ennyire magáénak érzi ezt a site-ot ? Más emberek nem indíthatnak / fórumozhatnak (anyázás nélkül) arról amirõl akarnak ? Ez elnyomás, cenzúra, önkény..

      jeah…. király vagy.

      Hozzászólás: Debian backup #1996668
      kovi
      Felhasználó

        ja ha nem kell dvd, meg ilyesmi akkor 1az1ben tükör ugyebár cat /hdax > /hday és lõn egy új rendszer, feltéve hogy a célterület legalább akkora mint a tárgy

        Hozzászólás: Debian backup #1996667
        kovi
        Felhasználó
          Hozzászólás: Suse 9.2 ftp #1996481
          kovi
          Felhasználó

            NNa már megint kezdõdik..

            A *****OM AZ ILYEN TOPIKOKBA BELE B***DMEG!!!! AKINEK INGE AZ VEGYE MAG

            Hozzászólás: openoffice slack alá csomagból? #1996227
            kovi
            Felhasználó

              tavaly (04) nyáron ismét ‘bozai’- ztam egy kicsit, és rájöttem hogy már kinõttem a debianos legózásból, a slaki meg atomstabilan, elég jó sebességgel állja a sarat több mint egy éve… én nem cserélném semmire – a lpackages.nettel nekem sincs bajom, ha tehetem akkor most már nem fordítgatok mert egy *****ság ott ülni a gép elõtt csomagonként fél óráig… mplayer + néhány cuccon kívül marad minden a kész slack ágból..

              egyébként evolution, kerestem, találtam, feltettem, megy… innen:
              lpackages find

              Hozzászólás: Befûzés #1996659
              kovi
              Felhasználó

                az usr-t és a home-t is érdemes csatolni, egyrészt a legnagyobbak a rendszerben, másrészt talán még kellhetnek egyéb telepítés, archiválás alkalmával.

                1g boot felesleges, a bootpart méretét nem hiszem hogy érdemes 100 m felé venni, az is csak akkor jó, ha van 5 millió kerneled indulásra ajánlva

                mivel ez a felépítés nekem gyanús, így egy mount parancs kimenetet postolhatnál ide.

                Hozzászólás: nemtom mi a baj #1996420
                kovi
                Felhasználó

                  a vortex2 csippek alapból csak az alsa 1.03 óta mennek. uhu10 nem ezt tartalmazza, de még az uhu11 sem viszi rendesen – az alsa verzió nyûgös.

                  a „régi” rendszerekben:
                  1., vagy új alsát forgatsz – nem egyszerû
                  2., letöltöd az oss meghajtót, és telep, de ezzel a játékok nem mennek (csak oss)

                  ui ha beindul az a kard, akkor simán leszól egy audigy-t, sokáig nyomtam ezzel 🙂

                  Hozzászólás: cd rw-rõl infók #1996342
                  kovi
                  Felhasználó

                    a bõ-tavalyi chs cuccokba 24rw meghajtó ment

                    bocsesz elsõre nem fogtam rw
                    üdv

                    Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990204
                    kovi
                    Felhasználó

                      nevezzem át? de már úgy megszoktam …

                      Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990201
                      kovi
                      Felhasználó

                        ha megvan és megyünk inni 🙂 akkor egy mail nekem pls, és teszem a fõoldalra…
                        elõtte még kéne egy közel biztos pont, hányan megyünk el tutira (az olyan nálam nem jön be h bocs de utolsó pillanatban bejött ez az …. és nem tudok menni stb)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,410 / 3,700