kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: cd rw-rõl infók #1996340
    kovi
    Felhasználó

      32 🙂 de ha jobban megézed lehet h 48… biza’… bár teljesen biztosat a konzurciumról tudnék, de nem írod hogy CHS vagy ki a „gyártó”

      de mindegy mivel ezek elméleti értékek, így 24 felett nem tudsz írni semmit, 16 felett meg sok helyen unreadable lemezt csinálsz…

      Hozzászólás: cd rw-rõl infók #1996338
      kovi
      Felhasználó

        chs – konfig? ha igen akkor mondd mikor vetted, mi a gép fantázianeve és asszem fejbõl mondom is

        ha nem akkor a típusát is megtudnád nézni pl a k3b setupjában, egyéb információs helyeken azt meg bepostolod ide

        Hozzászólás: Nincs grafikus felület csak konzol SuSE 8.2 #1996333
        kovi
        Felhasználó

          Kedves Szaró Galamb

          Remélem nem szarsz a fejemre a válaszom miatt, de az atid csoda lenne ha vinné az u4-t, mivel az textúrakompressziót használ…

          add el pls az atidat, mert Linux alatt ezt kishíján még egyelõre leszarja a gyártó

          igen a suse rpmcsomagjait vissza is tudod vonni terminálból, illetve az xf86setup xf86config xorgsetup xorgconfig parancsok vmelyikével újból bekonfigolhatod a grafikus interfészt is

          és az a suse82 sem egy mai gyerek, azt biz szét kell frissíteni

          vájjááá (kezem a fejemen) száraz, okés, léptem

          kovi
          Felhasználó

            rajta vagyok, még egy ezres kontakt, még egy kis fikázás és akkor egy idõre lezárom — pro/kontra ide/oda tökmindegy.

            Hozzászólás: 2 problémám lenne #1996304
            kovi
            Felhasználó

              1. kde stb egyéb rendszerkomponens megsérült, de ha szerencséd van akkor csak a Te profilod nem lett mentve

              elsõ eset: kde, gnome, kdm rpm-bõl újból fel (-Uvh, de az rpmdrake is megteszi helyetted sztem). Lehet hogy az initek is bekavarodtak, szóval nem szép dolog a rendszered alól kirántani a szõnyeget menet közben 🙂

              második: nézd meg hogy ha létrehozol egy felhasználót annál is elõfordul-e, ha nem akkor a Te kde ill egyéb beállításaidat kellene megtenni újból, és szabályosan kilépni.

              2. out of range
              ha a moncsi nem bírja amit ráad a cucc, az nem lepne meg: a mdk framebuffer/egyéb spéci módból indul a’la suse, így boot alatt is egy nagy rakás összerántott képernyõt láttam már, mindaddig amíg a lilo-ban ill grubban ki nem lövök az ügyfelek gépein minden vga baromságot…

              Hozzászólás: Saját hátterek #1975511
              kovi
              Felhasználó

                Edina most csinált egy MM Flash záróvizsgát, mely vizsga a Gimprõl szól (és úgy összességében elég jó anyag lett). Tettünk bele néhány érdekes tutorial videót (házi készítésû magyar nyelvû stb magyarázós), ahogy elfogadják a vizsgát, természetesen közzé lesz téve a cuccos, azt’ abból lehet tanulni.

                Hozzászólás: Saját hátterek #1975508
                kovi
                Felhasználó

                  gyuszk: 🙁 szorri

                  q1q2:
                  alsó réteget (amin mondjuk van egy plazma) nyomod grayscale-be. teszel rá egy szûrõ/torzítás/videot, vmilyen kisméretû maszkkal. ha ok, akkor a kép/mód/vissza rgb-be, mert a színmátrix kissé szivárvány lesz. lesz egy fekete-fehér csíkos rgb, ennél a fehér színt a szûrõ/szín/színbõl alfa témával kiveszed. kapsz egy transzparens, csíkos feketés akármit, ezt pedig ráteszeg egy ugyanolyan méretû, mondjuk kívánt színû rétegre, majd összefésülöd. ennyi, a többi meg mehet rá 🙂

                  pl a DebiJános képem hátterrétege így készült. kissé komplikált de látványos

                  Hozzászólás: problémák dvd::rip-pel #1996291
                  kovi
                  Felhasználó

                    teát a feladat: dvd-bõl dvd, csak kisebb méretben?

                    Hozzászólás: Zip jelszoo elveszett #1995689
                    kovi
                    Felhasználó

                      Laci pls nézz be a ládádba!

                      Hozzászólás: Zip jelszoo elveszett #1995688
                      kovi
                      Felhasználó

                        Gyuri kipróbáltam ezt a azpr csodát is amit írsz (dconnect)

                        nem megy, nem talál kulcsot. mi a rákért encrypt csomagoltam be, vki nem tudja megmondani? 😮

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 3,700