kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,421-1,430 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Jobbulást, Patrick! #1985690
    kovi
    Felhasználó

      vmi konkrétat lehet már tudni? semmi hírrõl nem hallok…. vki?

      Hozzászólás: Zip jelszoo elveszett #1995687
      kovi
      Felhasználó

        éppen dc-rõl húzok vmi gagyit, ha nem megy akkor kereslek.
        amit Laci küldött linket, ott sajnos 2 óra alatt sem boldogultam, mivel ami okés lenne az fizetõs. maradt a warez dc. így is seggbe lettem rúgva (mondtam h x állománnyal rendelkezem, biztosra mondtam.. erre ott van egy kurva zipben, amit nem tudok kinyitni sehogy sem)

        Hozzászólás: OFF: Bár Windows de SZABAD :9 #1995632
        kovi
        Felhasználó

          Az fsf.hu-n fut egy opencd honosítási projekt. no ott van mibõl szemezgetni, ha wint telepítek ügyfélnek, akkor tutira felmegy az egész cd tartalma a gépére… ennél jobb free gyûjteményt nem találsz w32 alá, ráadásul iso formában, honosított keretprogrammal…

          szóval katt ide opencd projekt

          Hozzászólás: Zip jelszoo elveszett #1995685
          kovi
          Felhasználó

            rendben köszönöm nézem
            üdv

            kovi
            Felhasználó

              Kata:

              (kovi @ 2005. Jan. 6. – 10:05 )
              Lacinak, itt a véredényem:
              1.nézd , ha azt mondtad volna hogy 2 tag elment a fórumról, akkor nem szólnék semmit, de ha csak az a gáz hogy 2 Lány ment el arra most mit mondjak? ismerkedni sztem nem a legszerencsésebb egy ilyen fórumon, bár lehet hogy csak én vagyok beteg, meg én vagyok ellátva fizikailag lányokkal (és nem az éteren keresztül).


              Az társkeresésnek látszott? blink.gif Szerintem se mi (két lány), se a többiek nem annak tekintették.

              QUOTE
              2.elmentek? amíg nem jött az a topik addig azt sem tudtátok, hogy lányok: ott és akkor fedték fel magukat, javíts ki ha tévedek.
              *


              Hozzászólás: 2x256Mb SD ELAD #1994799
              kovi
              Felhasználó

                sany

                „Hogyé adja?” smile.gif
                Ha nem riasztó az ára érdekelne 3x 256MB SDRAM 133Mhz
                Postán utánvéttel?

                ehhez tudnom kéne milyen gépbe kéred? ha mondjuk p3 szintû (mint i810 csip) akkor tudok adni kingstont is. postai utánvétet még nem nyomtunk, mivel el sem viszik az ügyfelek ezeket az ilyen régi darabokat, ha nem próbáljuk le a helyszínen.

                Hozzászólás: Kis gépre linuxot #1995458
                kovi
                Felhasználó

                  vmelyik mikroliuxot láttam, 16M rammal már futtatott egy tiny x-et meg ilyesmi, 4 floppyról lehetett felpakolni, és az egyik régi csippppmagazinon rajta volt vagy 3 éve.

                  a nevét nem tudom, de errõl hátha beugrik valakinek

                  ha elég egy terminál és van helyed a hdd-n, akkor sztem akármelyik õs slackware megfelel, az avatarod alapján sztem nem lesz velük gond. fordítgatást sztem elfelejtheted, egy olyan gépen egy opt kernelt is kb 5 óra lefordítani, bár nem írod hogy 80386 sx ill dx.

                  kovi
                  Felhasználó

                    maszili

                    Na, a mai vilagban melyik filozofiaban biznal szived szerint?
                    Mint fentebb irtam mar nem babra megy a jatek… sok szazezer / akar tobb millio
                    forintod is banhatja.

                    nyitott ajtókat döngetsz, össz azért akadtam bele ebbe az „új msvslin” topikba, mert nt4 terén én merõben mást tapasztaltam éveken keresztül, mint amit Te ecseteltél.

                    Az idézet kb olyan nekem mintha azt kérdeznéd hogy „a lekvárt szereted jobban vagy a ricinust? az egyiktõl még köhögni sem mersz!” a sokmilliós tételt meg (szintén említettem) volt alkalmam megtapasztalni.

                    Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991952
                    kovi
                    Felhasználó

                      lehet hogy naiv vagyok de ha a manok becsületére hagyod, amit néha ellenõrzöl is (mondjuk az elsõ 5 helyezettet), akkor az okésnak tûnik sztem.

                      az elsõ három helyezettnek pedig ki lenne adva publikusan a verseny végén, hogy milyen tartományról szavaztak rá, volt-e esetleg címegyezés meg ilyesmi, 4-5 ilyen találat már visszatartó lehet a szarrágás ellen – elég égõ elsõnek lenni x ember elõtt, úgy hogy benne van a levegõben a csalás.

                      kovi
                      Felhasználó

                        ezzel a részével nincs is ellenvetésem, a mostani számtechkönyvekben egyébként ezt így fogalmazzák meg (szakközépiskolai könyvet láttam mostanság ilyet)

                        a windows rendszerek az engedõ filozófiát használják.
                        –ergo ami nincs tiltva az mind megengedett.

                        a unix alapú rendszerek egy jóval kiforrottabb technikát alkalmaznak, a nem engedõ filozófia szerint.
                        –ergo minden tiltott ami nincs külön megengedve.

                        ….::::….::::….::::….::::….::::….::::….::::….::::….::::
                        mindenki eldöntheti, neki melyik az életképesebb, és egyáltalán melyik tûnik használhatónak a biztonság szempontjából. egyébként m$ rendszerek tekintetében mint már írtam két olyan folt van amivel sosem szívtam: dos 622, nt4ps4. ezekre szívesen emlékszem vissza, tiszta hõskor ms ide vagy oda!
                        –ergo lassan õskövületté válok, közeleg a harmadik iksz a jó q életbe :unsure:

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,421-1,430 / 3,700