kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Pendrive disztrik #1995365
    kovi
    Felhasználó

      feather, flonix, damnsmall stb (flonixot és feathert már nyomtam sok helyre, pl fényképezõgépre is – elég bizarr ahogy egy olympus kamerát bedugsz a gépbe és egy flonixot bootol róla a masina 😆 )

      legjobb megoldásként bontsd két partra a cuccot cfdiskkel, formázd meg õket külön, bootolsz az elsõrõl, a másodikat majd csatolod írásra és akkor tutira nem zavar be semmi

      tudtommal lesz, de még és sem láttam, kérdés hogy max 256 megára hogyan lehet azt az egyébként király live munkát csontozni

      kovi
      Felhasználó

        Lacinak, itt a véredényem:

        hanem az hogy azóta az a 2 lány is elment a fórumról és csak minden szökõévbe látni öket.

        1.nézd , ha azt mondtad volna hogy 2 tag elment a fórumról, akkor nem szólnék semmit, de ha csak az a gáz hogy 2 Lány ment el arra most mit mondjak? ismerkedni sztem nem a legszerencsésebb egy ilyen fórumon, bár lehet hogy csak én vagyok beteg, meg én vagyok ellátva fizikailag lányokkal (és nem az éteren keresztül).
        2.elmentek? amíg nem jött az a topik addig azt sem tudtátok, hogy lányok: ott és akkor fedték fel magukat, javíts ki ha tévedek. szóval lehet hogy elmentek (én is sajnálnám, de nem azért mert Lányok mentek el), lehet hogy nem.

        3. nekem is csípi már a szemem ez a topik, de mint azt tapasztalhattad ittléted óta, idõnként feljön egy ilyen -> kiforrja magát -> majd magától leáll. természetesen ha vki csak azért regisztrálna hogy befikázzon egyet, az azonnal megnézem – közülünk való-e, illetve ha durvába menne a mûsor akkor lelököm.

        üdv

        kovi
        Felhasználó

          kriminális lett ez a topik 😮

          sulinet&linux helyett ms vs linux (egy-két ilyen off ugyan még okés lenne, de már két napja ilyen) szóval lehet hogy átnevezem. Nem baj a téma, csak kissé félrevezetõ a cím alapján

          Hozzászólás: Beépített kártyaolvasó #1995242
          kovi
          Felhasználó

            múltkor adtunk el két nagy értékû (asszem 870) clevo-t

            sztem is pcmcia-s az olvasó , winnel nyomtuk ki, az ottani vezpult is jelezte a használatban lévõ pcmcia-t, pedig nem volt pcmcia eszköz a gépben.

            ennyit tudok segíteni, sajnos nem volt idõm igazán próbálgatni, max 30 percig volt nálam – csak egy slaxot néztem rajta rendesen.

            ui telefonos memkártyát ne hergelj, a filerendszer sztem nem lesz szabványos, vagy inkább security eszköz

            Hozzászólás: floppy mount #1995218
            kovi
            Felhasználó

              legelsõként kérdem kézi mountot próbáltál?
              mount /dev/fd0 /mittudoménhová

              hátha csak az automata hibázik

              Hozzászólás: AOEI + UHU 1.2rc1 #1995188
              kovi
              Felhasználó

                d3d emu nem kell hozzá, mivel totál 2d

                wine: windows alá telepíted, és áthúzod a linux wine – fake mappájába (/home/Te/.wine/c), majd beállsz oda ahová tetted, és wine age.exe

                wine – vel is telepíthetõ (ekkor közvetlen linux alá), és akkor már a fake regisztris dolgokat is megcsinálja.

                mikor futtatod, különbség nem tapasztalható a má$ik rendszerhez képest, viszont a játékmenünek elég „érdekes” színe lesz…

                ezt mondjuk nem egy 80 éves maminak mondom, hanem egy 20-30 – as értelmes embernek. ha nem vili akkor post ismét és részletes lesz

                kovi
                Felhasználó

                  vagy talán valakinek érdekében áll, h így jussanak a linuxos gépek a felhasználókhoz…

                  inkább csak leszarják az egészet, és amelyik konzurciumtól származik a gép, ott valószínûleg egy frissében telepített, nem beállított linuxos hdd-t megtükrözve beépítik mirror hdd-t a sorozatban nyomott gépekbe, természetesen az alaplapi biost is gyári beállítással hagyva… sztem csupán errõl szól, és ha már intéztél sulinetet akkor tudod, hogy micsoda „nagyüzemi” kereskedelem.. 1ébként kár ezért a linuxos dologért, meg nem is: egyéb nagykeres gépet is (mint mondtam) már állítottam be – SuSE, és a munkadíjat az eltöltött idõ alapján kiszámláztam. ennyi.

                  kovi
                  Felhasználó

                    maszili
                    a.,ok
                    b.,a módszer ugyan ok, de ezt egy olyan user, aki még nem látott ilyen rendszert kapásból lesz*rja, nekem meg eszembe sem jutott, „kissé” elöntött a méreg, fõleg a várakoztatott telefon után
                    c.,az elõzõ pontot értékelve azt, hogy akkor majd Te sem leszel laza véleménnyel ebben a témában

                    más: a ghost az egy oksz program, ráadásul a szervizbe megvettük, így miért ne használnánk? ráadásul mielõtt idejöttem már gósztoltak a kollegák, egy bevált módot meg minek bolygatni…

                    Hozzászólás: Nvidia videokártya beállitása #1994906
                    kovi
                    Felhasználó

                      amd64-en próbálod jól sejtem?
                      milyen diszt?

                      kovi
                      Felhasználó

                        hát nem is tudom annyira nem vicces a smiley-d.

                        1.,sztem is igaz, sztem nem vonatkozik rá. ezek szerint ebben az esetben kishíján neszesemmifogdmegjól eset állhat fent?.
                        2.,igen, probléma, mivel ha kocsit vesznek az emberek, akkor sztem szeretnének kulcsot is kapni, szgépek terén pedig ha jövõ héten teszek fel vmit a gépére, akkor megint szopok. shadow-olt a jelszó, ha Te ezt feltöröd akkor ok, viszont talán nem kéne erre hagyatkozni
                        3.,ha ilyen helyzetbe kerülsz majd Te is (fizetnek a melóért vagy szívességet teszel az mind1: idõre dolgozol) akkor majd meglásd.

                        De mint mondtam ez csupán a saját tapasztalatom, talán kirívó eset lehetett, viszont ez nem vigasztalt, mert UHU-s gép 1 – bõl 1 problémás, ez amit láttam.

                        Sulinetes SuSE gép, egyéb nagyker – sulinetes konzurcium: az egér nem megy, a videó vezaként megy, a biosban meg ki kell kapcsolgatni ezt-azt mert ha iee1394-et kérsz a gépbe akkor nem igazán bootol simán stb stb., továbbá a biosban a pnp os bekapcsolva, így ha vmi spéci hkártyát tesz be az ipse azzal is szívni fog, szal ez meg egy katasztrófa

                        Egyéb nagyáruház: Linux a gépen, a konfighoz járt egy konstrukcióban hp multifunkciós eszköz, mondanom sem kell Linux alatt mûködésképtelen…

                        továbbisvanmondjammég…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 3,700