Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
feather, flonix, damnsmall stb (flonixot és feathert már nyomtam sok helyre, pl fényképezõgépre is – elég bizarr ahogy egy olympus kamerát bedugsz a gépbe és egy flonixot bootol róla a masina 😆 )
legjobb megoldásként bontsd két partra a cuccot cfdiskkel, formázd meg õket külön, bootolsz az elsõrõl, a másodikat majd csatolod írásra és akkor tutira nem zavar be semmi
tudtommal lesz, de még és sem láttam, kérdés hogy max 256 megára hogyan lehet azt az egyébként király live munkát csontozni
Lacinak, itt a véredényem:
hanem az hogy azóta az a 2 lány is elment a fórumról és csak minden szökõévbe látni öket.
1.nézd , ha azt mondtad volna hogy 2 tag elment a fórumról, akkor nem szólnék semmit, de ha csak az a gáz hogy 2 Lány ment el arra most mit mondjak? ismerkedni sztem nem a legszerencsésebb egy ilyen fórumon, bár lehet hogy csak én vagyok beteg, meg én vagyok ellátva fizikailag lányokkal (és nem az éteren keresztül).
2.elmentek? amíg nem jött az a topik addig azt sem tudtátok, hogy lányok: ott és akkor fedték fel magukat, javíts ki ha tévedek. szóval lehet hogy elmentek (én is sajnálnám, de nem azért mert Lányok mentek el), lehet hogy nem.3. nekem is csípi már a szemem ez a topik, de mint azt tapasztalhattad ittléted óta, idõnként feljön egy ilyen -> kiforrja magát -> majd magától leáll. természetesen ha vki csak azért regisztrálna hogy befikázzon egyet, az azonnal megnézem – közülünk való-e, illetve ha durvába menne a mûsor akkor lelököm.
üdv
kriminális lett ez a topik 😮
sulinet&linux helyett ms vs linux (egy-két ilyen off ugyan még okés lenne, de már két napja ilyen) szóval lehet hogy átnevezem. Nem baj a téma, csak kissé félrevezetõ a cím alapján
múltkor adtunk el két nagy értékû (asszem 870) clevo-t
sztem is pcmcia-s az olvasó , winnel nyomtuk ki, az ottani vezpult is jelezte a használatban lévõ pcmcia-t, pedig nem volt pcmcia eszköz a gépben.
ennyit tudok segíteni, sajnos nem volt idõm igazán próbálgatni, max 30 percig volt nálam – csak egy slaxot néztem rajta rendesen.
ui telefonos memkártyát ne hergelj, a filerendszer sztem nem lesz szabványos, vagy inkább security eszköz
legelsõként kérdem kézi mountot próbáltál?
mount /dev/fd0 /mittudoménhováhátha csak az automata hibázik
d3d emu nem kell hozzá, mivel totál 2d
wine: windows alá telepíted, és áthúzod a linux wine – fake mappájába (/home/Te/.wine/c), majd beállsz oda ahová tetted, és wine age.exe
wine – vel is telepíthetõ (ekkor közvetlen linux alá), és akkor már a fake regisztris dolgokat is megcsinálja.
mikor futtatod, különbség nem tapasztalható a má$ik rendszerhez képest, viszont a játékmenünek elég „érdekes” színe lesz…
ezt mondjuk nem egy 80 éves maminak mondom, hanem egy 20-30 – as értelmes embernek. ha nem vili akkor post ismét és részletes lesz
vagy talán valakinek érdekében áll, h így jussanak a linuxos gépek a felhasználókhoz…
inkább csak leszarják az egészet, és amelyik konzurciumtól származik a gép, ott valószínûleg egy frissében telepített, nem beállított linuxos hdd-t megtükrözve beépítik mirror hdd-t a sorozatban nyomott gépekbe, természetesen az alaplapi biost is gyári beállítással hagyva… sztem csupán errõl szól, és ha már intéztél sulinetet akkor tudod, hogy micsoda „nagyüzemi” kereskedelem.. 1ébként kár ezért a linuxos dologért, meg nem is: egyéb nagykeres gépet is (mint mondtam) már állítottam be – SuSE, és a munkadíjat az eltöltött idõ alapján kiszámláztam. ennyi.
maszili
a.,ok
b.,a módszer ugyan ok, de ezt egy olyan user, aki még nem látott ilyen rendszert kapásból lesz*rja, nekem meg eszembe sem jutott, „kissé” elöntött a méreg, fõleg a várakoztatott telefon után
c.,az elõzõ pontot értékelve azt, hogy akkor majd Te sem leszel laza véleménnyel ebben a témábanmás: a ghost az egy oksz program, ráadásul a szervizbe megvettük, így miért ne használnánk? ráadásul mielõtt idejöttem már gósztoltak a kollegák, egy bevált módot meg minek bolygatni…
amd64-en próbálod jól sejtem?
milyen diszt?hát nem is tudom annyira nem vicces a smiley-d.
1.,sztem is igaz, sztem nem vonatkozik rá. ezek szerint ebben az esetben kishíján neszesemmifogdmegjól eset állhat fent?.
2.,igen, probléma, mivel ha kocsit vesznek az emberek, akkor sztem szeretnének kulcsot is kapni, szgépek terén pedig ha jövõ héten teszek fel vmit a gépére, akkor megint szopok. shadow-olt a jelszó, ha Te ezt feltöröd akkor ok, viszont talán nem kéne erre hagyatkozni
3.,ha ilyen helyzetbe kerülsz majd Te is (fizetnek a melóért vagy szívességet teszel az mind1: idõre dolgozol) akkor majd meglásd.De mint mondtam ez csupán a saját tapasztalatom, talán kirívó eset lehetett, viszont ez nem vigasztalt, mert UHU-s gép 1 – bõl 1 problémás, ez amit láttam.
Sulinetes SuSE gép, egyéb nagyker – sulinetes konzurcium: az egér nem megy, a videó vezaként megy, a biosban meg ki kell kapcsolgatni ezt-azt mert ha iee1394-et kérsz a gépbe akkor nem igazán bootol simán stb stb., továbbá a biosban a pnp os bekapcsolva, így ha vmi spéci hkártyát tesz be az ipse azzal is szívni fog, szal ez meg egy katasztrófa
Egyéb nagyáruház: Linux a gépen, a konfighoz járt egy konstrukcióban hp multifunkciós eszköz, mondanom sem kell Linux alatt mûködésképtelen…
továbbisvanmondjammég…
-
SzerzőBejegyzés