kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware – Audacity – LineIn #1994882
    kovi
    Felhasználó

      figyu én anno a linuxpackages.net csomagját nyomtam fel, ott a bemeneti eszköznek meg lehet adni a felsõ legördíthetõ menübõl a mastert. Ott meg ugye jelen van a mic és a line-in is, és rögzít is becsülettel. Viszont az aumix / kmix egyéb csúszkát – a line és mic szinteket be kell állítani, mint ahogy mondtad is, megtetted..

      Ui nem baj a dsp. Majd otthon megnézem rendesen Neked, én is melózok…

      Hozzászólás: Slackware – Audacity – LineIn #1994880
      kovi
      Felhasználó

        hát én otthon a s10 – el az audacityben a forrásként a vol-t határozom meg, mivel így a gain is beleszól majd a felvételbe, és kissé erõsebb lesz. szal a fõ csúszkáról vegyél fel, ne a mic-rõl sztem

        elõtte még lõdd ki az artsot!!!

        ui ez az avatar NAGYON brutális vazzeg

        Hozzászólás: Knoppix v3.7 #1994859
        kovi
        Felhasználó

          1.,
          induláskor boot paraméterként asszem megadhatod a felbontást és a frekit is. hiába bírja a moncsi az 1kX16b – t, ettõl még biztos hogy azon a frekin bírja-e ami a knopp szerint alapértemlezett (induláskor f1)

          2.,
          ez kicsit nyûgösebb:
          alt+ctrl+f1, login root, killall kdm, killall gdm, killall xdm, init 3 (huhh ez elég biztos sorozat 😆 ) majd mc, /etc/x11/konfigban keresed a horizsync – refresh sorokat és átírod ahogy neked jó. aztán startx, vagy kdm, gdm, xdm ahogy akarod.

          ennyi.

          Hozzászólás: jatekport.linuxuser.hu + új projekt #1993556
          kovi
          Felhasználó

            3-4 héten belül elsõ szám

            várható tartalom:

            -az Id soft összes fejlesztett játékának (7 program) szakszerû leírása rengeteg képpel és linkkel + egyebek. a jatekportos cikkeknél kb kétszeres terjedelmûnek várható
            -retro játék rovat
            -retro számítógép rovat
            –a három mérhetõ hazai disztró kisebb fajta összehasonlítása
            –a gimphez kapcsolódóan jó adag tutorial video és tutorial anyag
            –mplayeres rovat

            —-vmi lazább hobbirovat
            —-+egyéb amit kértek, és befér a kalapba, szal még jöhet 5let

            drótozás alatt már látszik hogy az elgondolásunk szerinti igényes, konzervatív és áttekintehtõ anyag lesz – 1ébként egy kicsontozott Slax-HU lesz alatta, és a kb 30M archív letölthetõ lesz külön a disztró nélkül is

            kovi
            Felhasználó

              vizsla
              -Ha xxxxx mégsem= teszkó, akkor meg csoda, hogy nem foglalkoztak vele

              NZs
              tényleg ROFL…

              -Ez az idei szilveszter nagy poénja? 😀

              kisbetu
              -idézet

              lyóóóvannya! Igen ezt tekintetesen elbasztam – nem direkt volt, csak egyszerûen legépeltem az egészet – és mivel nem igazán a tesco hibája (õk csak árulják), és nem is csak ez az áruház érintett ezen a téren, így nem akartam õket égetni és ki’x’eltem gyorsan – de sajnos feületesen. Szal mint kiderült xxxxx=tesco, legalábbis az én általam tapasztalt esetben.

              szóval szószorri majd legközelebb jobban figyelek.

              off_1
              linux win .::. fikázás. Azért azt tessék figyelembe venni, hogy a Linux felhasználói általában mérhetõ ideig voltak win felhasználók, magamból nekem pl volt néhány hálózatom, némelyik 100 gépnél többet fogó tartomány.
              Akik viszont a wint nyomják, javarészt nincs tapasztalatuk a szabad vonallal. no ezért is a fika
              /off

              off_2
              a mikro két olyan oprendszere, melyre szívesen gondolok vissza, az összvissz a DOS, illetve az NT4&SP4. Ezt biz -írtam fentebb – „némi” tapasztalattal mondom… ráadásul a mhelyi gépen part1-én most egy xp ül és hogy elmondjam intenzív használat 1 hónapja után egy nagy technikai csõddé változik az egész szar- mivel van egy rohadtul hiperszuper faja regisztrációs adatbázisa meg ez mindenre jó rendszer meg atomstabil (jeah pl ezért az összes gépünket meg szoktuk gósztolni idõnként – így bízik a cégünk 5-6 informatikusa a má$ik világban)
              /off

              üdv

              Hozzászólás: Közzé nem tett hírek stb #1994667
              kovi
              Felhasználó

                van utólagos szerkesztési support: amikor elküldted, bejön egy ablak, ott egy jegyzettömb ikon a tetején, na ott lehet szerkeszteni utólag.

                kovi
                Felhasználó

                  jaja

                  kovi
                  Felhasználó

                    off

                    a xxxxx-ban (nagyáruház, nevet ne írjak) kapható gépek némelyikén telepítve van az uhu. Volt egy kis gondom az egyik ügyfélnél: szarul vot beállítva a hang, root jelszó meg ebben az esetben el lett felejtve, nem volt a doksik közt. Ekkor telefonáltam a xxxxxx – kapcsolnak vhová – majd megint kapcsolnak vhová – nincs segítség kapcsolnak a számtech eladási osztályra – nincs segítség – visszakpacsolnak egy szinttel – ezek meg ismét vissza a számtechre, ott kaptam egy pesti számot ami egy szervizé, õk tudnak segíteni (talán egy szerzõdés lenne köztük és xxxxx közt??? na mindegy ez a része nem érdekel)m itt várakoztatnak a vonalban, de ez annyira felbaszta az agyam hogy újra feltettem a rendszert elölrõl, mielõtt a telefonszámla elérna egy bûvös értéket. Lehet hogy kirívó esetrõl van szó, viszont én személyesen ezt tapasztaltam. Ez idén történt.

                    többek közt ezért is kerül xp a gépre.

                    Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991917
                    kovi
                    Felhasználó

                      Hû de beindult mindenki.
                      Belenyúlam valamibe?
                      Még a securitate is beindult.
                      Ennyire zavaró egy anonym hozzászólás?
                      Jön a sok szalonképes válasz.
                      Na kb, ennyi esélye van valakinek ismeretlenül…

                      1.,jehú kisbogaram nehogy Te sértõdj már meg mert magamhoz nyúlok.
                      2.,securitate az a román határon túl van, itt nálunk rendõrségnek (HU) hívják.
                      3.,nem az ismeretlenséggel van baj, hanem azzal hogy a névtelenséget sokszor arra használjátok hogy fedjétek magatokat, mivel a véleményeteket csak így tudjátok vállalni.
                      üdv

                      Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991906
                      kovi
                      Felhasználó

                        Rossz és

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 3,700