Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
figyu én anno a linuxpackages.net csomagját nyomtam fel, ott a bemeneti eszköznek meg lehet adni a felsõ legördíthetõ menübõl a mastert. Ott meg ugye jelen van a mic és a line-in is, és rögzít is becsülettel. Viszont az aumix / kmix egyéb csúszkát – a line és mic szinteket be kell állítani, mint ahogy mondtad is, megtetted..
Ui nem baj a dsp. Majd otthon megnézem rendesen Neked, én is melózok…
hát én otthon a s10 – el az audacityben a forrásként a vol-t határozom meg, mivel így a gain is beleszól majd a felvételbe, és kissé erõsebb lesz. szal a fõ csúszkáról vegyél fel, ne a mic-rõl sztem
elõtte még lõdd ki az artsot!!!
ui ez az avatar NAGYON brutális vazzeg
1.,
induláskor boot paraméterként asszem megadhatod a felbontást és a frekit is. hiába bírja a moncsi az 1kX16b – t, ettõl még biztos hogy azon a frekin bírja-e ami a knopp szerint alapértemlezett (induláskor f1)2.,
ez kicsit nyûgösebb:
alt+ctrl+f1, login root, killall kdm, killall gdm, killall xdm, init 3 (huhh ez elég biztos sorozat 😆 ) majd mc, /etc/x11/konfigban keresed a horizsync – refresh sorokat és átírod ahogy neked jó. aztán startx, vagy kdm, gdm, xdm ahogy akarod.ennyi.
3-4 héten belül elsõ szám
várható tartalom:
-az Id soft összes fejlesztett játékának (7 program) szakszerû leírása rengeteg képpel és linkkel + egyebek. a jatekportos cikkeknél kb kétszeres terjedelmûnek várható
-retro játék rovat
-retro számítógép rovat
–a három mérhetõ hazai disztró kisebb fajta összehasonlítása
–a gimphez kapcsolódóan jó adag tutorial video és tutorial anyag
–mplayeres rovat—-vmi lazább hobbirovat
—-+egyéb amit kértek, és befér a kalapba, szal még jöhet 5letdrótozás alatt már látszik hogy az elgondolásunk szerinti igényes, konzervatív és áttekintehtõ anyag lesz – 1ébként egy kicsontozott Slax-HU lesz alatta, és a kb 30M archív letölthetõ lesz külön a disztró nélkül is
vizsla
-Ha xxxxx mégsem= teszkó, akkor meg csoda, hogy nem foglalkoztak veleNZs
tényleg ROFL…-Ez az idei szilveszter nagy poénja? 😀
kisbetu
-idézetlyóóóvannya! Igen ezt tekintetesen elbasztam – nem direkt volt, csak egyszerûen legépeltem az egészet – és mivel nem igazán a tesco hibája (õk csak árulják), és nem is csak ez az áruház érintett ezen a téren, így nem akartam õket égetni és ki’x’eltem gyorsan – de sajnos feületesen. Szal mint kiderült xxxxx=tesco, legalábbis az én általam tapasztalt esetben.
szóval szószorri majd legközelebb jobban figyelek.
off_1
linux win .::. fikázás. Azért azt tessék figyelembe venni, hogy a Linux felhasználói általában mérhetõ ideig voltak win felhasználók, magamból nekem pl volt néhány hálózatom, némelyik 100 gépnél többet fogó tartomány.
Akik viszont a wint nyomják, javarészt nincs tapasztalatuk a szabad vonallal. no ezért is a fika
/offoff_2
a mikro két olyan oprendszere, melyre szívesen gondolok vissza, az összvissz a DOS, illetve az NT4&SP4. Ezt biz -írtam fentebb – „némi” tapasztalattal mondom… ráadásul a mhelyi gépen part1-én most egy xp ül és hogy elmondjam intenzív használat 1 hónapja után egy nagy technikai csõddé változik az egész szar- mivel van egy rohadtul hiperszuper faja regisztrációs adatbázisa meg ez mindenre jó rendszer meg atomstabil (jeah pl ezért az összes gépünket meg szoktuk gósztolni idõnként – így bízik a cégünk 5-6 informatikusa a má$ik világban)
/offüdv
van utólagos szerkesztési support: amikor elküldted, bejön egy ablak, ott egy jegyzettömb ikon a tetején, na ott lehet szerkeszteni utólag.
jaja
off
a xxxxx-ban (nagyáruház, nevet ne írjak) kapható gépek némelyikén telepítve van az uhu. Volt egy kis gondom az egyik ügyfélnél: szarul vot beállítva a hang, root jelszó meg ebben az esetben el lett felejtve, nem volt a doksik közt. Ekkor telefonáltam a xxxxxx – kapcsolnak vhová – majd megint kapcsolnak vhová – nincs segítség kapcsolnak a számtech eladási osztályra – nincs segítség – visszakpacsolnak egy szinttel – ezek meg ismét vissza a számtechre, ott kaptam egy pesti számot ami egy szervizé, õk tudnak segíteni (talán egy szerzõdés lenne köztük és xxxxx közt??? na mindegy ez a része nem érdekel)m itt várakoztatnak a vonalban, de ez annyira felbaszta az agyam hogy újra feltettem a rendszert elölrõl, mielõtt a telefonszámla elérna egy bûvös értéket. Lehet hogy kirívó esetrõl van szó, viszont én személyesen ezt tapasztaltam. Ez idén történt.
többek közt ezért is kerül xp a gépre.
Hû de beindult mindenki.
Belenyúlam valamibe?
Még a securitate is beindult.
Ennyire zavaró egy anonym hozzászólás?
Jön a sok szalonképes válasz.
Na kb, ennyi esélye van valakinek ismeretlenül…1.,jehú kisbogaram nehogy Te sértõdj már meg mert magamhoz nyúlok.
2.,securitate az a román határon túl van, itt nálunk rendõrségnek (HU) hívják.
3.,nem az ismeretlenséggel van baj, hanem azzal hogy a névtelenséget sokszor arra használjátok hogy fedjétek magatokat, mivel a véleményeteket csak így tudjátok vállalni.
üdvRossz és
-
SzerzőBejegyzés