Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gyûlölöm az összes f@szkalap mocskos kötsög p@rasztot, aki ahelyett hogy a pin@’ról álmodna meg tömné, azon hergeli magát hogy mások munkáját elbassza és virul rajta. Amennyiben mondjuk az ftp elérés nem lett volna helyreállítható akkor pl Edina mmédia tanulmányait egy baszott nagy karó zárta volna, mivel a segítséggel drótozott vizsgaanyag szint a bP szerveren ül, jövõ héten lesz rajta az utolsó simítás. Gondolom nem vagyok egyedül, akinek jól jön a bP szerver.
Mocskos tetves lappangó hom0kos feltörõ áll@t, ha én nyitnék rajta egy kiskaput, akkor azt csákánnyal tenném és nagykapu lenne – és ha tudnám hogy nem büntetnek meg érte, akkor bizisten megtenném, az ég látja a lelkemet. Anno a linuxfórum is átesett ehhez hasonló atrocitásokon, azt a férget is agyon kellett volna lõni.
vki moderáljon le, magamat nem fogom amúgy is nagyon felbasztam az agyamat.
még a titkos helyek is a helyükön vannak!!!
1ébként szinte minden disztóban ott figyel a kwizard program (vagy esetleg hívhatják kdewizardnak -v- kcontrolnak is) ezt egy terminálról (vagy hívhatják konzolnak is) elindítva (rágépelve) a language fület elállítod vmire pl esetedben hu-ra, majd logout majd login és kész is
milyen suse (1cd-s kopasz rendszer – vs – hozzá tudtál jutni a sokcd-s fullhoz?)
kde vezérlõpult
nyelv->magyarennyi
ha esetleg pl a kde nem rendelkezik hu készlettel, akkor azt a yast nevû alkalmazással le tudod szedni, ezt is megtalálod a menükben
rendben tõlem mehet, sztem is jó 5let
ui meg lettetek találva, de sztem nem ismernek eléggé.. ez itten magyarország 🙁
azt nem tudod-e megcsinálni, hogy a pendriveot két részre vágod: part1 és part2
a part1-et hagyod fat-ben, a másik mehet ext2-be.
én anno így csináltam az én mp3 kütyümmel (atomgagyi vmi msm sz*r) és azzal így ment a dolog, sõt ha jól rémlik, ha fordítva csináltam (elöl az ext2) még indítani is tudtam róla egy kicsi méretû (pl flonix) disztrót…Játékfejlesztõi csapatok
igen ez ügyben majd tervezem megkeresni benneteket vmikor januárban
1., pl a firefox ill egyéb netscape/mozillaszármazék win alatt is lassan indul, ez egy sajátosság
2., egy kde alapú programot indítva meghívja a kdalib csomag tartalmát, de lehet hogy a kdebase-t is
3., ue akár fordítva is igaz lehet, kde alatt gnome progit indítva behívhat gnome komponenst ill egyebeket
4., pl.bootkor a DHCP kezelése sajnos linux alatt valamivel lassabb, ez is sajátosság.stb stb. szal rendjén van amit írsz, viszont egy mai gépen (2GHz, 512 ram), egy tisztességesen összeválogatott és jól átgondoltan beállított disztró esetén nem nagyon kéne különbséget látnod má$ rendszerhez képest. sõt..
látom a hup-ra is postoltad. binárisról: ha jól látom az rpmfind.net keresõje egy rakat kész rpm binárist ad a „cdbakeoven” kulcsra, így az rpm-et telepítve, vagy csak struktúrahelyesen kimásolva a tartalmát, egy próbát ejtenék a helyedben (egy éve én is ezt a progit használtam, több esetben kész állapotban szereztem be)
üdv -
SzerzőBejegyzés