Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ezek szerint, akkor ki sem tudta bontani a tempbe selfxxx néven?? ez fontos kérdés, mert ha ott esetleg meglenne a kicsomizott bináris…
kayapo a linked nem jó.
nem c hanem k😆 😆 😆
én kb 2 hónapja próbálom slaki alatt, bármilyen verzió, bármilyen rendszerkomponensekre fordítva a következõt adja:
-indítás után csak kb 1 perccel indul a program valójában(freeglut van alatta, minden esetben látszik hogy a glut inicializációnál tököl)
-a balra fordulás nálam is jelen van, elég durván (sztem joykezelési hiba, miközben nincs is joy-om)jeah:
a megoldás 1 sor
ha vki nagyon veri a nyálát és rtfm meg stb, az szintén egy sor.a topik eddig cirka 100 sorból áll, a 80% buziskodásos „rtfm” meg „minek ilyen” stb
no ennyi a véleményem, kellemes ünnepeket
szavazóbaromság eltûnt
megoldás fentebbvalóban senki sem halt bele. viszont ha kissé sürgõsebben kell a válasz, és nincs idõd / tudásod angol doksit nyálazni akkor jól jöhet, ha nem küldenek el a búsba, még akkor is ha van alapja az rtfm-nek
üdv
sõt vissza sem zár. :angry2:
jó hogy má’ nem elzavarjátokehhez képest 3 ilyen válaszból ennyi erõvel lehetett volna egy normális is.
egy válasz erejéig a zárolás felold :angry:mount /mittudomén/blablabla.iso /mittudoménhová -o loop
killall:
kicsit zavaro pld, hogy kovi nem minden hirt rak ki
ez amit írsz nem igaz. tudtommal egyszer hagytam ki egy hírt, persze érthetõ a mondatod – mivel ezt pont Te küldted, egy Debi János hír volt. Ezt igaz, hogy elnéztem, de nem csak én hanem két admin is.
nem mellékesen a híred kb ennyi volt:
fejléc: érdekességek a debian háza tájáról, rc3 /pont/
a törzsben: kb másfél oldalnyi kiollózott angol szöveg, tördelés meg ilyesmi nélkül, ömlesztve, asszem még meg van az adatbázisban, ha kell beollózom ide.más:
term más is tudna kitenni híreket, de az a baj, hogy az adminmodulról látszik:
1. nem nagyon küldtök híreket.
2. ha küldtök is, sajnos még mindig tornázni kell vele, mert sok esetben a., szintaktikailag nem helyes, vagy b., a hírmotor allergiás a kódotok egyes részleteire.
3. mivel én nem járok feszesebben attól, hogy az adminmodulra rálátok meg ilyesmi, így természetesen én is örülnék, ha más is rálátna… viszont azt elõre mondom, hogy néhány rossz kattintás és a fórumnak egy idõre lõttek, meg ilyesmi, szal csak óvatosan, bárki is lesz az.
üdv -
SzerzőBejegyzés