kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,471-1,480 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Loki UT vs Debian SID… #1993035
    kovi
    Felhasználó

      ezek szerint, akkor ki sem tudta bontani a tempbe selfxxx néven?? ez fontos kérdés, mert ha ott esetleg meglenne a kicsomizott bináris…

      Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991870
      kovi
      Felhasználó

        kayapo a linked nem jó.
        nem c hanem k

        http://desktops.blackpanther.hu

        Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991849
        kovi
        Felhasználó

          😆 😆 😆

          Hozzászólás: -*-Flightgear-*- #1988036
          kovi
          Felhasználó

            én kb 2 hónapja próbálom slaki alatt, bármilyen verzió, bármilyen rendszerkomponensekre fordítva a következõt adja:
            -indítás után csak kb 1 perccel indul a program valójában(freeglut van alatta, minden esetben látszik hogy a glut inicializációnál tököl)
            -a balra fordulás nálam is jelen van, elég durván (sztem joykezelési hiba, miközben nincs is joy-om)

            Hozzászólás: ISO-t mountolni? #1992808
            kovi
            Felhasználó

              jeah:
              a megoldás 1 sor
              ha vki nagyon veri a nyálát és rtfm meg stb, az szintén egy sor.

              a topik eddig cirka 100 sorból áll, a 80% buziskodásos „rtfm” meg „minek ilyen” stb

              no ennyi a véleményem, kellemes ünnepeket

              Hozzászólás: ISO-t mountolni? #1992806
              kovi
              Felhasználó

                szavazóbaromság eltûnt
                megoldás fentebb

                Hozzászólás: ISO-t mountolni? #1992804
                kovi
                Felhasználó

                  valóban senki sem halt bele. viszont ha kissé sürgõsebben kell a válasz, és nincs idõd / tudásod angol doksit nyálazni akkor jól jöhet, ha nem küldenek el a búsba, még akkor is ha van alapja az rtfm-nek

                  üdv

                  Hozzászólás: ISO-t mountolni? #1992803
                  kovi
                  Felhasználó

                    sõt vissza sem zár. :angry2:
                    jó hogy má’ nem elzavarjátok

                    Hozzászólás: ISO-t mountolni? #1992802
                    kovi
                    Felhasználó

                      ehhez képest 3 ilyen válaszból ennyi erõvel lehetett volna egy normális is.
                      egy válasz erejéig a zárolás felold :angry:

                      mount /mittudomén/blablabla.iso /mittudoménhová -o loop

                      Hozzászólás: a linuxforum.hu karbantartásának segítése #1987826
                      kovi
                      Felhasználó

                        killall:

                        kicsit zavaro pld, hogy kovi nem minden hirt rak ki

                        ez amit írsz nem igaz. tudtommal egyszer hagytam ki egy hírt, persze érthetõ a mondatod – mivel ezt pont Te küldted, egy Debi János hír volt. Ezt igaz, hogy elnéztem, de nem csak én hanem két admin is.
                        nem mellékesen a híred kb ennyi volt:
                        fejléc: érdekességek a debian háza tájáról, rc3 /pont/
                        a törzsben: kb másfél oldalnyi kiollózott angol szöveg, tördelés meg ilyesmi nélkül, ömlesztve, asszem még meg van az adatbázisban, ha kell beollózom ide.

                        más:
                        term más is tudna kitenni híreket, de az a baj, hogy az adminmodulról látszik:
                        1. nem nagyon küldtök híreket.
                        2. ha küldtök is, sajnos még mindig tornázni kell vele, mert sok esetben a., szintaktikailag nem helyes, vagy b., a hírmotor allergiás a kódotok egyes részleteire.
                        3. mivel én nem járok feszesebben attól, hogy az adminmodulra rálátok meg ilyesmi, így természetesen én is örülnék, ha más is rálátna… viszont azt elõre mondom, hogy néhány rossz kattintás és a fórumnak egy idõre lõttek, meg ilyesmi, szal csak óvatosan, bárki is lesz az.
                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,471-1,480 / 3,700