kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: live lemezzel vírusírtás má$ rendszeren #1992451
    kovi
    Felhasználó

      jeah ezt tudom :rolleyes:, de livelemezt kerestem

      Trey javaslatára kipróbáltam ezt itt:

      klikk ide

      és mondhatni bejött.. ezentúl a szervizünk lakója lesz egy újabb kicsi, hasznos cdlemez

      Hozzászólás: Kocsma topik #1948201
      kovi
      Felhasználó

        mai adag
        jeah, a niggercucc az nagyon brut 😆

        Hozzászólás: iso turkálás grafikusan #1991691
        kovi
        Felhasználó

          ok ez asszem be fog jönni, kösz
          itt van a kiso honlap

          Hozzászólás: iso turkálás grafikusan #1991690
          kovi
          Felhasználó

            ok search, a hupon már mondtak 2 progit de sztem egyik sem képes rá.
            keresem ezt, ha bejön visszaírok
            thnx

            Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987174
            kovi
            Felhasználó

              ki kell cserélni az explorert, mint „ablakkezelõt”, mondjuk litestep-re (ingyér adják – az afterstep wines változata), és akkor ilyen featok elérhetõek válnak má$hol is

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948195
              kovi
              Felhasználó

                😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948194
                kovi
                Felhasználó

                  mutatok mást is. állatkerti tiltó tábla:
                  😮 😮 😮
                  /ha lesz idõm bepostolok egy pár ilyen cuccost, kapom õket ezerrel/

                  Hozzászólás: kimenõ hang felvétele #1991499
                  kovi
                  Felhasználó

                    audacity, és a forrásként a mixer fõparaméterét adod meg, nem a mikrofont

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948191
                    kovi
                    Felhasználó

                      most kaptam mailban ezt a szórólapot.
                      amennyiben nem kamu, úgy az utóbbi idõk legsúlyosabb vállalkozását köszönthetjük
                      (én kb 10 percig röhögtem rajta) yesss 😆 😆 😆 😆 😆 😆

                      Hozzászólás: mikor lesz mar vegre normalis a linuxforum? #1991035
                      kovi
                      Felhasználó

                        Hamar Krisz részére:
                        Externetes host-témában talán tudok segíteni, keress meg lécci privátban.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 3,700