ki kell cserélni az explorert, mint „ablakkezelõt”, mondjuk litestep-re (ingyér adják – az afterstep wines változata), és akkor ilyen featok elérhetõek válnak má$hol is
most kaptam mailban ezt a szórólapot.
amennyiben nem kamu, úgy az utóbbi idõk legsúlyosabb vállalkozását köszönthetjük
(én kb 10 percig röhögtem rajta) yesss 😆 😆 😆 😆 😆 😆