kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mikor lesz mar vegre normalis a linuxforum? #1991034
    kovi
    Felhasználó

      késtem… de a lényeg ua

      Hozzászólás: mikor lesz mar vegre normalis a linuxforum? #1991032
      kovi
      Felhasználó

        nem vagyok senki prókátora, de annak ellenére, hogy igazad van mindez nagyon 1*û, 1*ûbb mint gondolnád:

        Csaba & Krisz lenni ember és élni pénzbõl nem mellékesen a linuxorum lenni nonprofit, teljesen nonprofit, de pénzbe kerül
        Mindketten dolgozni számtechbolt
        Mivel én is ilyenben dolgozni ezért tapasztalatból mondom hogy ez az utolsó két hónap annyira ad szabadidõt, kb anniyra kívánom ezt a hajtást, mint amennyire kedvem lenne egy 200K izzadt kancigánnyal egy börtöncellában lenni. de mivel némi megélhetési alapot adni ez a bolt, nálam (is) most ez lenni elsõ.

        remélem érteni Gyuri bácsi
        és akkor nem sértõdni
        mert nem lenni értelme

        én meg mi a fakkért így írni
        nem tudni, mert a tököm teli lenni, ismét két sulinetes ügyfél lenni
        de lépek mert üzletbõl élni.

        Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987158
        kovi
        Felhasználó

          no ha már ilyen heppi lett a téma vége , a nagy ölyömujjongásban ne feledkezzünk meg egy url-rõl:

          immár fut a bP szerveren is desktop verseny, akit érdekel az ne szégyellje magát, a lap tetején lehet regisztrálni.

          Hozzászólás: SuSE Linux 9.2 Pro #1990922
          kovi
          Felhasználó

            1. SuSE, mint Linux
            +Szabad rendszer
            +Alapból viszonylag 1*ûen használható
            +ha nem láttál még Linuxot, elég jó ugródeszka lehet
            +terméktámogatás

            -nem az a klasszikus free os
            -számomra viszonylag bugos rendszernek számít
            -viszonylag specifikus rendszer, egyéni prefixekkel
            -a yast segéd nálam nem igazán állt a magaslatán soha sem
            -vmilyen oknál fogva elég nagy forgalmat generál a segítségkérõ topikokban .. érted…

            mondom ezt úgy hogy évekkel ezelõtt SuSE – val kezdtem, és nap mint nap találkozok vele még mindig, az ügyfeleim Sulinetes gépein.

            Hozzászólás: Half-Life 2 linux alatt?! #1990697
            kovi
            Felhasználó

              1. próbálj meg egy cvs-t, az személyre szabottan fordul a gépeden, még ha gyengébben is várható a cvs wrapper anyag
              2. ha egy kicsit vársz, szerintem még idén kijön egy wraperes installer hozzávaló instrukcióval és winex configgal, a liflg.org oldalon

              Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972600
              kovi
              Felhasználó

                a vegyesben, a desktop szépségversenybõl minden ominózus hivatkozást betakartam.

                bárki ír a topikba csak ésszel tegye, legyen mérvadó a 04.12.12.13:01 – es postom. a nagyon durva dolgokat moderálni fogom, a kényes témára való tekintettel ebben az esetben extraként még el is távolítom a felhasználót. ezt nagyon komolyan mondom, mivel amennyire csak erõmbõl telik, ellenzem, hogy bármelyikünket is bármiféle jogi témával fenyegessék a topik miatt.

                Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987143
                kovi
                Felhasználó

                  1.moderátori jogommal élve az összes ominózus hivatkozást töröltem a topikból, minden további félreértést elkerülendõ.

                  2.eddig úgy tudtam hogy szabadon véleményt lehet nyilvánítani… most ezen véleményemet kissé megdõlve látom…

                  3.nem igazán látom át, mi ez a bocsánatkérési felszólítás Karesz felé, ennek ellenére ha kell megteszem én helyette, akár a LinuxForum fõoldalán is, szóval nem kell a cirkusz.

                  4.amennyiben az elõzõ pont teljesül, akkor a vonal másik végén tessék elgondolkodni róla, hogy szerintem az ominózus felszólítás is tartalmaz némi érdekes dolgot, a teljes VGrouppal és termékével szemben, miközben a legrosszabb esetben is szerintem egy magánszemély fejtette ki álláspontját, saját információjára alapozva, csakúgy mint szerintem az ominózus, bepostolt levélben a másik oldal.

                  4.az eset konklúziója számomra, hogy versenyt szervezni akkor a tiszta, ha fel sem merülhet a manipulálás lehetõsége, senkiben sem, egy pillanatra sem.

                  5.csak Kareszra való tekintettel nem szedem le/nem kérem leszedni a képeimet, mert az sztem csak olaj a tûzre.

                  6.szabad véleménnyilvánítás okán a topik nyitva marad, viszont minden durva fikázás pro és kontra moderlálva lesz, súlyosabb esetben a topik bezárul.

                  7.az itt leírt pontokban lévõ dolgok, nekem, mint magánszemélynek a véleményét képezik. Kovács Zsolt, kovi at linuxforum dot hu

                  8, az itt leírt pontokban lévõ dolgok nem terhelhetik a linuxforum.hu oldalt, üzemeltetõit, felhasználóit, de alapját képezhetik a szabad véleménnyilvánításnak ezzel a problémával kapcsolatban, lehetõleg kultúrált módon, figyelembe véve mind a két oldal álláspontját és érdekeit.

                  9.mivel a topik szerintem tartalmaz némi jogi hangvételû felszólítást, kisebb fenyegetést, így minden további moderáció kiemelt figyelemmel lesz kísérve, így kiemelten kéretik bánni vele, ergo:

                  10.ha vki moderál, kéretik a fenti pontokat átgondolni, és józanul cselekedni.

                  szép napot

                  Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987076
                  kovi
                  Felhasználó

                    Gyuri akkor mostmár két helyen is bent van a kép?

                    Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987068
                    kovi
                    Felhasználó

                      bejelentkezés – saját képtáram – törlés.

                      a törléssel még várj egy kicsit sztem, várd meg mi lesz a vége.

                      Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987066
                      kovi
                      Felhasználó

                        😉 nem vagy egyedül

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 3,700