kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987064
    kovi
    Felhasználó

      karesz a képedet nyomjuk fel???? komolyan, néhányan adhatunk rá egy pár ötöst, csak úgy jelzésképpen..

      Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987062
      kovi
      Felhasználó

        Karesz nagy király vagy, ez a fakkép nagyon üt 😆 hehe lehet én is lekapom a képeimet

        Hozzászólás: Linux póló #1989399
        kovi
        Felhasználó

          sõt itt is:
          tomcat pólóbolt

          itt van egy kernel pánikos póló, a linkelt oldal közepén: személyesen is átvehetõ du 5 és 6 közt. olvasd végig

          Hozzászólás: Linux póló #1989398
          kovi
          Felhasználó

            Piper figyelmébe. az oldal közepe tájékán van az infó: személyesen is át lehet venni xy utcán.

            linuxvilág – pólórendelés

            Hozzászólás: Miért nem tudok hozzászólni a cikkekhez? #1989246
            kovi
            Felhasználó

              iit a kép is

              Hozzászólás: Miért nem tudok hozzászólni a cikkekhez? #1989245
              kovi
              Felhasználó

                néhány perce a hírbeküldés sem megy 🙁 nincs „jogod” stb stb

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948153
                kovi
                Felhasználó

                  hátha még nem láttátok, most kaptam, állat 😆

                  a mellékletet eltávolítottam, kell a hely. – kovi

                  Hozzászólás: Trigger rally szim #1971729
                  kovi
                  Felhasználó

                    milyen libes dolgokat? ami az archívban van cucc, azt kicsomizod valahová, és elindítod a triggert….

                    Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987013
                    kovi
                    Felhasználó

                      az sem igazán nyerõ, mivel az asztalon lévõ ikonok is csíkozódnak, ezért szorri: nem gondoltam át kinek milyen gépe van/lehet.

                      de a readmeben azért nézzetek szét, sok érdekes dolog van.
                      üdv

                      Hozzászólás: Milyen Linuxot telepítsek? #1988578
                      kovi
                      Felhasználó

                        slackware-t (is) személyre tudod szabni, tök szabványos az egész, nincs grafikus telepítõ, minden komponens az eredeti, módosítatlan forrásból. én imádom, egy próbát nálad is megér. a háttértáradra kicsit csontozva akár kétszer is felfér.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 3,700