kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,511-1,520 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Milyen Linuxot telepítsek? #1988576
    kovi
    Felhasználó

      el kell keserítenem, a 32mb ram miatt még a leggyengébb ablakkezelõ is csak köhögni fog. nem tudsz 32bites szimm / edoa modulokat szerezni, min 64/96 M értékre bõvítve a központi táradat?

      ha debreceni vagy akkor tudok ilyet Neked.

      Hozzászólás: pls help #1988573
      kovi
      Felhasználó

        terminál,su, jelszó

        mount /dev/sda1 /mountpoint

        a mountpointot neked kell létrehoznod. oda lesz csatolva az eszközöd tartalma

        ha kell, akkor írhatod az fstabba is az eszközt (és a csatolási pontot), users paraméterrel, ekkor su nélkül is kiadható a parancs, egyszerûbben:

        mount /dev/sda1

        (az sda1 eltérhet, lehet sdxy (pl sda2 sdb1 is,, atóól függ melyik usb vezérlõn vagy, és melyik pendrive partíciót akarod csatolni)

        üdv

        Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984247
        kovi
        Felhasználó

          a narancs sztem is eltûnhet, mondjuk sötétszürkére változhatna, és akkor pofára már okés lenne a dolog.

          Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987011
          kovi
          Felhasználó

            killall,

            igen, mar kiprobaltam az xdesktopwaves-t, de elegge nemjon be. csikos lesz tole a hatterkep, meg amugy sem szeretem, ha fodrozodik a monitor

            ha elolvasod a readme-t, akkor rájössz, hogy mindez elkerülhetõ: quality-vel a csíkozódás csökkenthetõ, egyéb kapcsolókkal pedig lehet zuhogó esõt „emulálni”, az asztalt felönteni „szürkehiganyszerû”, csodaszépen andalgó, épphogycsak hullámzó izével, stb stb.

            Hozzászólás: egy egyszerû kérdés #1988520
            kovi
            Felhasználó

              kényszerített módban sem megy? Te hány szlotot nyitottál? nem lehet hogy vki kényszerít, és elveszi a limitedet?

              az aktuális dc hub adminját már kérdezted? azért van ott a hubokon a csetbord…

              Hozzászólás: Hogy kell leállítani a grafikus felületet? #1988334
              kovi
              Felhasználó

                ha az elõzõvel még nem szültél:
                slaki 10: alt+ctrl+f6, (máshol alt+ctrl+f1-6), login root, jelszó, killall kdm, killall gdm, killall xmd

                na ezek után ha vmi fut, akkor nagyon tudhat

                nvidia install elõtt a temp-ben az x0lock állományt töröld le.
                ha van már gyári nvidia meghajtó a rendszeredben, akkor mindenképp adj install elõtt egy rmmod nvidia parancsot is.

                debian téma passz, már kinõttem a legós korszakomból :rolleyes:

                Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984245
                kovi
                Felhasználó

                  ujabb bugreport:

                  elobb „jelenleg 19 tag nezi az oldalt”. megszamoltam: 15.

                  a rejtettekrõl +feledkeztél, van elég, 1 ideig én is az voltam, szándékosan :rolleyes:

                  Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986623
                  kovi
                  Felhasználó

                    Tassadar, 041129:

                    Apám okleveles adószakértõ, estére leirom melyik lenne a legkedvezöbb megoldás

                    Jutottál vmire?

                    Hozzászólás: wine + macromedia #1941314
                    kovi
                    Felhasználó

                      f4lin:

                      ne erõltessétek, sztem egy kamuprogram. sem motion tween sem pedig keyframe nem tehetõ vele a folyamba. körök és négyzetek rajzolásán kívül nem sok mindenre jó <_<

                      Hozzászólás: slax-hu #1972204
                      kovi
                      Felhasználó

                        off
                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,511-1,520 / 3,700