Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
el kell keserítenem, a 32mb ram miatt még a leggyengébb ablakkezelõ is csak köhögni fog. nem tudsz 32bites szimm / edoa modulokat szerezni, min 64/96 M értékre bõvítve a központi táradat?
ha debreceni vagy akkor tudok ilyet Neked.
terminál,su, jelszó
mount /dev/sda1 /mountpoint
a mountpointot neked kell létrehoznod. oda lesz csatolva az eszközöd tartalma
ha kell, akkor írhatod az fstabba is az eszközt (és a csatolási pontot), users paraméterrel, ekkor su nélkül is kiadható a parancs, egyszerûbben:
mount /dev/sda1
(az sda1 eltérhet, lehet sdxy (pl sda2 sdb1 is,, atóól függ melyik usb vezérlõn vagy, és melyik pendrive partíciót akarod csatolni)
üdv
a narancs sztem is eltûnhet, mondjuk sötétszürkére változhatna, és akkor pofára már okés lenne a dolog.
killall,
igen, mar kiprobaltam az xdesktopwaves-t, de elegge nemjon be. csikos lesz tole a hatterkep, meg amugy sem szeretem, ha fodrozodik a monitor
ha elolvasod a readme-t, akkor rájössz, hogy mindez elkerülhetõ: quality-vel a csíkozódás csökkenthetõ, egyéb kapcsolókkal pedig lehet zuhogó esõt „emulálni”, az asztalt felönteni „szürkehiganyszerû”, csodaszépen andalgó, épphogycsak hullámzó izével, stb stb.
kényszerített módban sem megy? Te hány szlotot nyitottál? nem lehet hogy vki kényszerít, és elveszi a limitedet?
az aktuális dc hub adminját már kérdezted? azért van ott a hubokon a csetbord…
ha az elõzõvel még nem szültél:
slaki 10: alt+ctrl+f6, (máshol alt+ctrl+f1-6), login root, jelszó, killall kdm, killall gdm, killall xmdna ezek után ha vmi fut, akkor nagyon tudhat
nvidia install elõtt a temp-ben az x0lock állományt töröld le.
ha van már gyári nvidia meghajtó a rendszeredben, akkor mindenképp adj install elõtt egy rmmod nvidia parancsot is.debian téma passz, már kinõttem a legós korszakomból :rolleyes:
ujabb bugreport:
elobb „jelenleg 19 tag nezi az oldalt”. megszamoltam: 15.
a rejtettekrõl +feledkeztél, van elég, 1 ideig én is az voltam, szándékosan :rolleyes:
Tassadar, 041129:
Apám okleveles adószakértõ, estére leirom melyik lenne a legkedvezöbb megoldás
Jutottál vmire?
f4lin:
ne erõltessétek, sztem egy kamuprogram. sem motion tween sem pedig keyframe nem tehetõ vele a folyamba. körök és négyzetek rajzolásán kívül nem sok mindenre jó <_<
off
üdv -
SzerzőBejegyzés