kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: KDE 3.2 Theme #1988131
    kovi
    Felhasználó

      itt már kerested az igazit?
      kde-look.org

      Hozzászólás: KDE 3.2 Theme #1988130
      kovi
      Felhasználó

        háj
        oda van írva:
        „”Unpack in /usr/share/apps or $HOME/.kde/share/apps …””

        ennyi, egyébként nem igazi téma, mindössze néhány titlebar és egy coloscheme van benne.

        üdv

        Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986615
        kovi
        Felhasználó

          mivel többen is jelzik, a reklám milyen f@sza meg minden, így kissé másképpen fogalmazok:

          a., sztem nagyon nehéz megbízható, hosszútávú és korrekt partnert (értsd: használható) találni reklámtémában.
          b., azt pedig, hogy megszabni, milyen reklám jöhet, megint csak kötél.

          természetesen nem akarok Csabiék helyett beszélni, de ennek ellenére ezeket komolyan gondolom. szóval igaz hogy az sms felel máshol landol, ennek ellenére nekem ez lenne a kényelmes, és folyamatosan, ellenõrizhetõen, és kontrollálva adagolható megoldás.

          Hozzászólás: Mennyivel támogatnád a linuxfórumot? #1986798
          kovi
          Felhasználó

            most már az is ok.

            Hozzászólás: Mennyivel támogatnád a linuxfórumot? #1986796
            kovi
            Felhasználó

              +történt

              Hozzászólás: Mennyivel támogatnád a linuxfórumot? #1986795
              kovi
              Felhasználó

                ez tetszett, ezért kijavítom Neked

                Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986587
                kovi
                Felhasználó

                  sztem ess neki, bár ezt megelõzi egy keretszerzõdés a szolgáltatóval, vagy nem?
                  bár én aszittem, hogy az sms pay háromnegyede nálatok landol, de így sem gáz.
                  A beérkezõ sms-ek számát viszont komolyan mondom, vhol jelezni kell, mert sokan fognak ok nélkül vádaskodni.

                  Azért persze aludj rá egyet.

                  Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986583
                  kovi
                  Felhasználó

                    „killall Hozzászólás Ma, 15:10”

                    igazság szerint ezzel az a baj, hogy ezeket a reklámtémákat nagyon könnyen lehúzzátok, miközben sztem egyáltalán nem olyan 1*û normális werbungot keríteni. Tanga? engem is irritált, ennek ellenére gondolom nem poénból került oda: a crazy gondolom fizetett, ilyen reklámot adott – és ez ugye nem kívánságmûsor.

                    hmm ahány ember annyi szokás, ez az sms dolog nekem bejön.. 400 HUF/SMS, ebbõl mindenki adagolhatná, amennyit akar – attól függetlenül hogy milliomos vagy sem: 3000 egy pólóért, vagy 400 nettó egy sms: sztem nem sok külömbség. ráadásul a lf pólót meg is kellene tervezni vkinek, normális alapanyagot keríteni, vhol legyártani, kötni rá egy keresztmegállapodást.. ez a szépen hangzó dolgokat kissé lerontja.
                    üdv
                    szal sztem továbbra is az sms az okés

                    Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986578
                    kovi
                    Felhasználó

                      jó 5let – sms -. a számot nyomhatnád hírbe, viszont vhogy követni kellene majd a felajánlásokat, hogy egy kissé átlátható legyen (nem bizalom kérdése, csupán félreértések ellen)

                      Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986572
                      kovi
                      Felhasználó

                        ez az, kenjétek, hadd jöjjön az egyszeri támogatással kapcsolatos akármilyen vélemény, sztem ez egy ideig mindenképp életképesebb és kézzelfoghatóbb lenne, mint a reklámtéma.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 3,700