Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
itt már kerested az igazit?
kde-look.orgháj
oda van írva:
„”Unpack in /usr/share/apps or $HOME/.kde/share/apps …””ennyi, egyébként nem igazi téma, mindössze néhány titlebar és egy coloscheme van benne.
üdv
mivel többen is jelzik, a reklám milyen f@sza meg minden, így kissé másképpen fogalmazok:
a., sztem nagyon nehéz megbízható, hosszútávú és korrekt partnert (értsd: használható) találni reklámtémában.
b., azt pedig, hogy megszabni, milyen reklám jöhet, megint csak kötél.természetesen nem akarok Csabiék helyett beszélni, de ennek ellenére ezeket komolyan gondolom. szóval igaz hogy az sms felel máshol landol, ennek ellenére nekem ez lenne a kényelmes, és folyamatosan, ellenõrizhetõen, és kontrollálva adagolható megoldás.
most már az is ok.
+történt
ez tetszett, ezért kijavítom Neked
sztem ess neki, bár ezt megelõzi egy keretszerzõdés a szolgáltatóval, vagy nem?
bár én aszittem, hogy az sms pay háromnegyede nálatok landol, de így sem gáz.
A beérkezõ sms-ek számát viszont komolyan mondom, vhol jelezni kell, mert sokan fognak ok nélkül vádaskodni.Azért persze aludj rá egyet.
„killall Hozzászólás Ma, 15:10”
igazság szerint ezzel az a baj, hogy ezeket a reklámtémákat nagyon könnyen lehúzzátok, miközben sztem egyáltalán nem olyan 1*û normális werbungot keríteni. Tanga? engem is irritált, ennek ellenére gondolom nem poénból került oda: a crazy gondolom fizetett, ilyen reklámot adott – és ez ugye nem kívánságmûsor.
hmm ahány ember annyi szokás, ez az sms dolog nekem bejön.. 400 HUF/SMS, ebbõl mindenki adagolhatná, amennyit akar – attól függetlenül hogy milliomos vagy sem: 3000 egy pólóért, vagy 400 nettó egy sms: sztem nem sok külömbség. ráadásul a lf pólót meg is kellene tervezni vkinek, normális alapanyagot keríteni, vhol legyártani, kötni rá egy keresztmegállapodást.. ez a szépen hangzó dolgokat kissé lerontja.
üdv
szal sztem továbbra is az sms az okésjó 5let – sms -. a számot nyomhatnád hírbe, viszont vhogy követni kellene majd a felajánlásokat, hogy egy kissé átlátható legyen (nem bizalom kérdése, csupán félreértések ellen)
ez az, kenjétek, hadd jöjjön az egyszeri támogatással kapcsolatos akármilyen vélemény, sztem ez egy ideig mindenképp életképesebb és kézzelfoghatóbb lenne, mint a reklámtéma.
-
SzerzőBejegyzés