Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
fellow -ot nagyon meg tudom érteni és örök hála a sok segítségért
én is, kivéve ezt az ösztöndíjas 5letét.. ez nekem nem jön be, persze saját véredényem szerint.
ui továbbra is fenntartom hogy egyszeri, nem jelentõs összegû (2-3e) ft-tal támogatom a lf-ot, ha kiírásra kerül a téma, és – minden lehetséges félreértést elkerülendõ – folyamatosan lehet figyelni a támogatók nevét itt az oldalon(az összeg nélkül).
ha vki egyetért ezzel, az pls jelezze, mert eme a szándék jelzésével el lehet indulni.
most próbálj vmilyen felajánlási témával felhívást kiadni.
ok.
„Egyébként nem a mûködtetés közvetlen kötségére nincs pénz, mert azt valahogy kinyögöm, hanem arra, hogy a „munkatársakat” díjazzam.”
Mindemellé még az is nagyon komoly volt, aki a BeOS – t odatette a live Linuxok közé, yesss.. Nehogymár a BeOS Zétát mutogassák, sokkal inkább az 50M méretû, 4-es osztályzatú cuccot a 700M KDE-s, csillogó monstrumok mellett. Az hogy az értékelést ki adta, és milyen adatok alapján, nos az megint csak egy misztérium. szal a pofa tényleg leszakad, de az említett swbázistól is… A Panthert sem látom, pedig jóval ezer feletti dl értékkel rendelkezik, sõt talán már többszörösével is…
off
ha az UHUcsapat ettõl jobban érzi magát, hát rajta, de
1., Emerson munkáját jelen pillanatban már én is kissé szimpatikusabbnak vélem, mint az anya UHU-t — csak úgy megjegyeztem, ráadásul Emersonnak lenne oka igazán büszkének lenni… oops
2., Ha mondjuk UHU csapat lennék, és egy ilyen „”tesztre / kimutatásra”” lennék büszke, akkor nagyon szán UHU csapat lennék
/offtavasszal beszélte két atomszõke a debreceni 31-esen, kb ilyen szinten, próbálok hiteles lenni:
-Tegnap abban a filmben……. lényegtelen rész …… tudod az a kyborg
–Mi az a kiporr? (ekkor, ha rácsaptam volna a homlokomra, behorpadt volna 😆 )
-Tudod az az izé ami belül fém kívül ember! :ph34r:Na itt már nem bírtam és kiszakadtam a röhögéstõl, hozzáteszem egyedül álltam a tömegben a jól megrakott buszon, senki haver nem volt a közelemben – így talán még engem néztek hülyének….
Hehh még nem tértem magamhoz, az elõbb történt:
2004.11.22, du 3/4 3 van éppen, atomfáradt vagyok ilyesmi. Az elõbb bejött egy hosszúhajú szakállas vígkedéjû fickó a cégünkhöz, nagy táskával. Azt hittem szgépet hoz a táskában szervizelni, meg ilyesmi. Kiderült, házalni akart, a jó nagy táska meg minden teli volt „szajréval”. Bejött, és vigyorogva, fennhangon mondja, hogy: Mikroszoft termékek használatához nélkülözhetetlen nyugtató hatású illóolajokat és fürdõket árul, akarok – e venni. Hehe alig volt szívem elzavarni, a francba micsoda teknikája van mostanság egyeseknek!
yesszz, rögtön felébredtem, nagyon tetszett a szitu. micsoda nap!
szedd le a deb csomagot
dpkg -i programxy.deb –force-all
persze csak a saját felelõsségedreesetleg man alien és nézd meg mit lehet csinálni, de a debian prefixeire és csomagverzióira épülõ függõségeken ez sem segít..
a forrástól idegenkedsz? Jó esetben 3 parancs és 10 perc kell a saját gépedre és rendszeredre illeszkedõ programot fordítani….
bár nem értem mit csináltál, de az etc/init.xy vagy etc/rc.xy mappában pl. az init3-hoz tartozó initszkriptek vmelyikébe tedd be, miközben legyen az általad csinált misztérikus dolgon futtatási jog!
Pedó utas megy be a vasúti váróterembe. Odaáll a pénztárhoz.
-Egy diákot Pestig!😆
-
SzerzőBejegyzés