Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
cighányos vicc, akinek nem tetszik, ne olvassa.
Du negyed öt, beszalad a cighány az orvosi rendelõbe, egy rohadt nagy bökõ áll ki a hátából:
-Dáktoúr vegye má ki kést hátambul.
Az orvos csak mossa a kezét, oda sem figyel.
-Há dáktoúr vegye má ki kést hátambu!
–Nem megy cighány, csak négyig van rendelés.
-Há dáktoúr de vegye má ki kést hátambu!!!!
–Nem megy cighány, már elmúlt négy óra, gyere vissza reggel!
-Há dáktoúr!! Meghaok, vegye má ki kést hátambu!!!
Erre az orvos kikapja a bökõt a hátából, és beleb@ssza a szemébe..
–Nesze b@zmeg, a szemészet ötig rendel….muhawhahaha nekem ez rohadtul bejött anno. remélem a fórummotor nem moderál, direkt félreírtam pár helyen emiatt.
ha erõs akkor bocs, és szóljatok természetesen kiszedem.
A vegyes / „pofám leszakad vazze” topik címe megváltozott,
„UHU & Live – a pofám leszakad” címre.én úgy tudom Csabi nem azért tette félre az uhu alapot, mert nem köszönték meg, stb nem bírálták. Sokkal inkább az uhucsapat –most idézek– „negatív hozzáállása miatt”.
ui szerintem fog még
én már ittam ilye magyar paprikalöttyöt: borzasztó….
Ha paprikás cucc kell, akkor inkább a Nemiroff*, mert ez az ungarise paprikás cucc inkább díszpia mint innivaló. Mondjuk van egy kellemes hatása, K
a „lelki problémás” susetopikot töröltem.
1. ha vkinek xy-nal baja van azt pls privátban rendezze.
2. ha vkinek csak sejtése van, akkor ne vádaskodjon mert azt büntetik.
3. minden konnektet névvel kérünk, ez érthetõen így ferr dolog.
4. lelki problémákkal irány a társalkodó.a törlésért engem lehet anyázni, de csak névvel és nem anonymként.
üdvrendhagyó módon a disztróvaccson is kint van a hír… slackware veszélyben? címmel.
mi a rák lenne ez a „betegség”? mindenütt misztériusz meg ilyesmi szöveg, a wikijébõl meg gummát sem értek… van vki orvos itt a fórumon aki elmagyarázná mi a fene ez?
óra indul, ki lesz hajítva a topik, hacsak Csabi fel nem oldja fel a zárat és hozzászól.
linkeld meg a topikot és törlök
-
SzerzőBejegyzés