kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vicc #1922581
    kovi
    Felhasználó
      Hozzászólás: vicc #1922580
      kovi
      Felhasználó
        Hozzászólás: vicc #1922579
        kovi
        Felhasználó

          cighányos vicc, akinek nem tetszik, ne olvassa.

          Du negyed öt, beszalad a cighány az orvosi rendelõbe, egy rohadt nagy bökõ áll ki a hátából:
          -Dáktoúr vegye má ki kést hátambul.
          Az orvos csak mossa a kezét, oda sem figyel.
          -Há dáktoúr vegye má ki kést hátambu!
          –Nem megy cighány, csak négyig van rendelés.
          -Há dáktoúr de vegye má ki kést hátambu!!!!
          –Nem megy cighány, már elmúlt négy óra, gyere vissza reggel!
          -Há dáktoúr!! Meghaok, vegye má ki kést hátambu!!!
          Erre az orvos kikapja a bökõt a hátából, és beleb@ssza a szemébe..
          –Nesze b@zmeg, a szemészet ötig rendel….

          muhawhahaha nekem ez rohadtul bejött anno. remélem a fórummotor nem moderál, direkt félreírtam pár helyen emiatt.

          ha erõs akkor bocs, és szóljatok természetesen kiszedem.

          Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972581
          kovi
          Felhasználó

            A vegyes / „pofám leszakad vazze” topik címe megváltozott,
            „UHU & Live – a pofám leszakad” címre.

            Hozzászólás: UHU & Live – a pofam leszakad #1985912
            kovi
            Felhasználó

              én úgy tudom Csabi nem azért tette félre az uhu alapot, mert nem köszönték meg, stb nem bírálták. Sokkal inkább az uhucsapat –most idézek– „negatív hozzáállása miatt”.

              ui szerintem fog még

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948134
              kovi
              Felhasználó

                én már ittam ilye magyar paprikalöttyöt: borzasztó….

                Ha paprikás cucc kell, akkor inkább a Nemiroff*, mert ez az ungarise paprikás cucc inkább díszpia mint innivaló. Mondjuk van egy kellemes hatása, K

                Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972577
                kovi
                Felhasználó

                  a „lelki problémás” susetopikot töröltem.

                  1. ha vkinek xy-nal baja van azt pls privátban rendezze.
                  2. ha vkinek csak sejtése van, akkor ne vádaskodjon mert azt büntetik.
                  3. minden konnektet névvel kérünk, ez érthetõen így ferr dolog.
                  4. lelki problémákkal irány a társalkodó.

                  a törlésért engem lehet anyázni, de csak névvel és nem anonymként.
                  üdv

                  Hozzászólás: Jobbulást, Patrick! #1985683
                  kovi
                  Felhasználó

                    rendhagyó módon a disztróvaccson is kint van a hír… slackware veszélyben? címmel.

                    mi a rák lenne ez a „betegség”? mindenütt misztériusz meg ilyesmi szöveg, a wikijébõl meg gummát sem értek… van vki orvos itt a fórumon aki elmagyarázná mi a fene ez?

                    Hozzászólás: Lelki problémák a linux fórumon? #1985778
                    kovi
                    Felhasználó

                      óra indul, ki lesz hajítva a topik, hacsak Csabi fel nem oldja fel a zárat és hozzászól.

                      Hozzászólás: Lelki problémák a linux fórumon? #1985776
                      kovi
                      Felhasználó

                        linkeld meg a topikot és törlök

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 3,700