kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,551-1,560 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948114
    kovi
    Felhasználó

      ezen bekakkantotok, bocs ha már lett volna.. de asszem még nem.

      a mellékletet eltávolítottam, kell a hely – kovi

      Hozzászólás: két sürgõs média kérdés #1985656
      kovi
      Felhasználó

        nem nyert ez sem. a dumpolás csak így simán várható volt, hogy nem jön be, de sajnos az ovc kopi sem eredményes semmi sem tudja értelmezni a témát mplayeren kívül… a mérete is gyanúsan kicsi, 500M helyett 10M

        na mindegy lenyomom mpeg4-be nagy rátával, aztán kinyomom kompresszió nélkül. ez a két lépés pedig jó lenne, ha menne egyben.. 🙁

        azért köszönöm.

        Hozzászólás: két sürgõs média kérdés #1985655
        kovi
        Felhasználó

          ok mindjárt megyek a gépem elé, majd ott fordítok egy mplayert, mert ha jól látom az én mencoderem nem fogja még a -vf –et sem 🙁

          ui a flasht nem én csinálom… de mivel elõttem csinálják –tehát látok mindent– hát én is elég gyök vagyok hozzá

          Hozzászólás: BlackPanther telepítés #1985661
          kovi
          Felhasználó

            beindulsz, majd egy terminálon K

            Hozzászólás: BlackPanther telepítés #1985660
            kovi
            Felhasználó

              indított rendszerben, az asztalon lévõ telepítõvel.

              Hozzászólás: két sürgõs média kérdés #1985653
              kovi
              Felhasználó

                nem jó egyik sem. harci feladat:
                gvidcappal készül egy rakás mpeg stream a képernyõn történtekrõl. nos ez egy elég cseles mpg, valójában csak egy xwd halmaz összefûzve. mplayer ugyan köhögve viszi, ezen kívül semmivel le nem játszható a világon..

                no mencoderrel lassítva áthúzom vbr mpeg4 aviba, azzal a céllal, hogy egy flash fordító benyomja swf-be. abban az esetben ha megcsinálom a szabvány mpeg4 videót, a macromedia értelmezõje importkor széttöri a képet. ha mással próbálkozok avi2swf nem tudja feldolgozni az avi-t. ha a kész avi anyagot kinyomom rgb uncompress aviba, akkor persze minden szép és jó.

                dump esetén nem megy, mivel dumpolni csak ua kodekbe lehet, oac copy pedig ismét csak szívás.

                dump és copy esetén sem a mm értelmezõ, sem az avi2swf nem életképes, semmilyen formában, semmilyen trükkel. kipróbáltam win alatt is, még a frameszerver is kizárva.

                Hozzászólás: Guest/Anonym vs Reg/Nick #1983151
                kovi
                Felhasználó

                  ok nézem, egy régebbivel próbáltam egy ideig, azzal feladtam.

                  Hozzászólás: Guest/Anonym vs Reg/Nick #1983149
                  kovi
                  Felhasználó

                    mielõtt (illetve mostmár miután) bárki sértõdne annyit hadd kérjek, marajdatok az eredeti témánál.

                    off
                    aki pedig a fórumot nehezen áttekinthetõnek tartja, annak jelen pillanatban ez nem róható fel semmilyen formában… legfõképpen akkor, ha Operával nyomja, mert azzal a böngészõvel (sztem a saját javaértelmezõ okán) bizony nagyon súlyosan jelenik meg a lf.
                    /off

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972576
                    kovi
                    Felhasználó

                      a „tisztelt fórum gazdák” topik neve innentõl guest vs nick. így legalább tudja mire számíthat, aki rákattint.

                      ui ez a topik miért volt closed??

                      Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984197
                      kovi
                      Felhasználó

                        törlöd a böngészõd elõzményeit, és a kukikat is.
                        ekkor minden alapra vált, de term ismét be kell majd jelentkezned.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,551-1,560 / 3,700