Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ezen bekakkantotok, bocs ha már lett volna.. de asszem még nem.
a mellékletet eltávolítottam, kell a hely – kovi
nem nyert ez sem. a dumpolás csak így simán várható volt, hogy nem jön be, de sajnos az ovc kopi sem eredményes semmi sem tudja értelmezni a témát mplayeren kívül… a mérete is gyanúsan kicsi, 500M helyett 10M
na mindegy lenyomom mpeg4-be nagy rátával, aztán kinyomom kompresszió nélkül. ez a két lépés pedig jó lenne, ha menne egyben.. 🙁
azért köszönöm.
ok mindjárt megyek a gépem elé, majd ott fordítok egy mplayert, mert ha jól látom az én mencoderem nem fogja még a -vf –et sem 🙁
ui a flasht nem én csinálom… de mivel elõttem csinálják –tehát látok mindent– hát én is elég gyök vagyok hozzá
beindulsz, majd egy terminálon K
indított rendszerben, az asztalon lévõ telepítõvel.
nem jó egyik sem. harci feladat:
gvidcappal készül egy rakás mpeg stream a képernyõn történtekrõl. nos ez egy elég cseles mpg, valójában csak egy xwd halmaz összefûzve. mplayer ugyan köhögve viszi, ezen kívül semmivel le nem játszható a világon..no mencoderrel lassítva áthúzom vbr mpeg4 aviba, azzal a céllal, hogy egy flash fordító benyomja swf-be. abban az esetben ha megcsinálom a szabvány mpeg4 videót, a macromedia értelmezõje importkor széttöri a képet. ha mással próbálkozok avi2swf nem tudja feldolgozni az avi-t. ha a kész avi anyagot kinyomom rgb uncompress aviba, akkor persze minden szép és jó.
dump esetén nem megy, mivel dumpolni csak ua kodekbe lehet, oac copy pedig ismét csak szívás.
dump és copy esetén sem a mm értelmezõ, sem az avi2swf nem életképes, semmilyen formában, semmilyen trükkel. kipróbáltam win alatt is, még a frameszerver is kizárva.
ok nézem, egy régebbivel próbáltam egy ideig, azzal feladtam.
mielõtt (illetve mostmár miután) bárki sértõdne annyit hadd kérjek, marajdatok az eredeti témánál.
off
aki pedig a fórumot nehezen áttekinthetõnek tartja, annak jelen pillanatban ez nem róható fel semmilyen formában… legfõképpen akkor, ha Operával nyomja, mert azzal a böngészõvel (sztem a saját javaértelmezõ okán) bizony nagyon súlyosan jelenik meg a lf.
/offa „tisztelt fórum gazdák” topik neve innentõl guest vs nick. így legalább tudja mire számíthat, aki rákattint.
ui ez a topik miért volt closed??
törlöd a böngészõd elõzményeit, és a kukikat is.
ekkor minden alapra vált, de term ismét be kell majd jelentkezned. -
SzerzőBejegyzés