Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sztem minden írja, csak ntfstools / utils kell.. nem??
lehet hogy én vagyok nagyon eltájolva, utoljára uhu10 alatt írtam ntfs-t
igen rá lehet venni az ntfstools csomaggal
biztonságos – nem biztonságos… megoszlanak a vélemények, én sem mernék egyértelmûen válaszolni, úgyhogy csak rendszermentéseknél használnám, ilyen hobbi-iso mozgatásokra nem merném. Egyébként nálam még sosem hibázott az ntfs írása, ellenben már hallottam egy-két gáz sztorit, amit nem kívánok magamnak.
szerintem hanyagold
1.,
-ie, ms office: rezidens részei által már használat elõtt sebezhetõek
-openoff lassú start: nem hiba, sajátosság. sõt még 2X annyi ram is kell neki, de hát ez a szépsége a dolgoknak: használhatsz easyoffice-t, koffice-t, abiword/gnumeric-ot.
-hol felismerin hol nem téma: ez nem igaz. Te is tudod
-SuSE/Gnome nyûg: ebben igazad lehet, de a két dolog nem igazán a barátságukról híres. A suse inkább a kde használatát dolgozta meg. Ez egy elég szerencsétlen eset.1.5.,
Ha debreceni vagy, én nettó tizenötért is beállítom a linuxos géped, természetesen legálisan, ki is számlázom. Kiszállási díj pluszköltségért ki is megyünk érte.2.,
Kérdés: a suset miért fikázzák? nem azért amit az indító ír.
Ezért, 3 okból, 3 embertípus fikáz:
-az egyik qrvára nem ért a dologhoz, és egy felh.barát disztró fikázásával próbál nagyobbnak tûnni. fuck egy eset…..-a másik már nem kezdõ, és meglátja benne, hogy a SuSE nem igazán a szabad szoftver megtestesítõje -legfõképp az üzleti alkalmazás részeit, és egyéb dolgokat figyelembevéve -, nem mellékesen lehet, hogy hülyét kap a segédeitõl (yast,you stb)
-az utolsó ember az öreg motoros, aki a 7x sorozatú szuper SuSE sorozat után rádöbbent, hogy az idõ múlásával akkorát lépett elõre a szabad szoftverek élettere, hogy az említett disztró összességében már csak középszerûnek számít.
sztem ennyiwinmodem=softmodem 🙁
errõl külön helpek vannak, mivel nem 1*û a dolog
pl. linux dokumentációs projekt
no kevés keresgélés után a stratagu fc-utód lapjára nézve, az egyik kilinkelt projekt lehet érdekes:
http://stratagus.sourceforge.net/games.shtml
gondolom ki nem találjátok melyik..
azt ne tedd floppyra mert nem lesz jó.
várjál. egy topikot küldeni akarok, aztán meló, de ahogy tudok visszanézekaha így már vili
fejbõl nem tudom, nézz szét Te is, de term én is nézem az uhutárategyébként sztem ott van az uhulemezen is, mivel valamibõl csinálnia kell a lemezt még telepítés közben…
keres:-lemez:-
1.boot*
2.*.iso
3.*.imgén így tenném
uhulinux.hu
tudásbázis
grub utólagos telepítése
és máris mehet a boot
egyébként van az uhutáron bootimage is, ha kell, csak kiírod fl.lemezretedd inkább az mbr-be
beleteszed ami kell az initszkriptekbe. általában
/etc/rc.xx/xxxx
/etc/init.xx/xxxxdisztrónként nagyon eltérhet. itt kell szétnézni és mondjuk init 3 – tól kezdõdõen betenni, hogy már az elején fusson a téma, még a graf login elõtt.
nem tudom jó értettem -e a problémád. remélem igen
wmware=vmware. sorry
-
SzerzőBejegyzés