Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
wmware = pénz
rá telepítendõ win = pénzezért kellene natív megoldásban gondolkodni
Momex:
arra akartam vezetni a dolgot, hogy abban az esetben, ha a wrapper mûködésének biztonságán pénz múlik, akkor inkább felejtsétek el a wrappert. Gondolatmenetem: mi a garancia arra hogy az adóprogram ellenõrzõmodulja nem vét-e 1000 esetbõl csak egy hibát? Ki tesztelte wareppelt könyezetben? Ki vállal érte felelõsséget?
Az esetek egy mérhetõ részében kisebb – nagyobbat hibáznak a programok az utánzott környezetben. Itt (adótéma) pedig ennek a hibának ára lenne..Gabcsi azzal azért vigyázz, hogy amennyiben pl egy nulla helyett 2 nulla megy egy szám végére akkor azért te leszel felelõs…és ez egy nagyon egyszerû és reális esélyû probléma
igazándiból nem annak van jelentõsége, hogy debian vagy egyéb disztróról van szó, hanem annak, hogy milyen verziójú forrásból készült a wine….
ebben az esetben igen 🙁
ennyit az adóhatóságról. nem hiszem hogy eme programnak anyagi okokból ne lenne natív verziója…. 🙁hala
ne erõlködj nem fog menni sztem… tavaly már volt egy összefogás annak reményében, hogy hátha lesz egy natív linuxos apeh-progi….ha menne, akkor sem bíznám rá az adataimat.. mivel nem hiteles a wrappelt környezet, nincs apeh-es állásfoglalás ezügyben, és egy esetleges hibáért engem terhelne a felelõsség.
linuxonline.hu
ez nem jó?
home/te/.wine/config
legyen benne ilyen(pl UHU esetén):
[Drive M] csak példa
„Type” = „cdrom”
„Path” = „/mnt/.dev/cdrom” csak példa
„Label” = „cdrom”
„FS” = „win95”
„Device” = „/mnt/.dev/cdrom” csak példanem uhunál a device és path sorok elérhetnek!! sõt el is térnek 🙂
meglátod a többi bejegyzést és rögtön megvilágosodsz. nem tudod elrontani
tedd a configban a screenes sor után a felbontást 800X600-ba és szedd ki a sor elejérõl a „;” jelet
aztán mehet wine game.exe
csak mellékesen mondom ne izgulj a wine jobban viszi mint a winex… ooops….1ébként az aláírásomban van egy link pont az ilyen esetekre csakhát…. ❓
azért is írtam a dd parancsot mivel írtad hogy a manual particionálás sem eredményes
szóval dd if… próba ahogy tudod és írd ide az eredményt
ha debreceni vagy megcsinálom neked csak hozd be hozzám a cégheztermészetesen. minden eltûnik (mbr is), és partícionálhatsz újból, pl linuxtelepítõlemezen lévõ cfdisk-el, vagy akár az xp lemez partícionáló részével.
1.a linuxos dolgokat livelemezrõl kell, vagy a telepítõlemezt betéve, helyreállító konzolon.
2.a dd if=/dev/null of=/dev/hda az nem igazán low level, hanem mint írtad egy szó szerint nullázó parancssor3. az elõzõ pontban ismét leírt parancs GARANT
eléggé misztikus egy problem, érdekes más is mondott ilyet, de a következõket mindenképp +nézném, +tenném
xp lemez be, az mbr b@szogató részét próbálnám, van erre egy winxp parancs, csakhát nem vagyok egy win fenomén. direkt arra van, hogy az mbr vagy mft területet kiürítse.
vagy
98lemez be, boot arról, szöveges módban fdisk /mbr. Na ez ELM
-
SzerzőBejegyzés