kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,141-2,150 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Abev.exe #1958290
    kovi
    Felhasználó

      wmware = pénz
      rá telepítendõ win = pénz

      ezért kellene natív megoldásban gondolkodni

      Momex:
      arra akartam vezetni a dolgot, hogy abban az esetben, ha a wrapper mûködésének biztonságán pénz múlik, akkor inkább felejtsétek el a wrappert. Gondolatmenetem: mi a garancia arra hogy az adóprogram ellenõrzõmodulja nem vét-e 1000 esetbõl csak egy hibát? Ki tesztelte wareppelt könyezetben? Ki vállal érte felelõsséget?
      Az esetek egy mérhetõ részében kisebb – nagyobbat hibáznak a programok az utánzott környezetben. Itt (adótéma) pedig ennek a hibának ára lenne..

      Hozzászólás: Abev.exe #1958287
      kovi
      Felhasználó

        Gabcsi azzal azért vigyázz, hogy amennyiben pl egy nulla helyett 2 nulla megy egy szám végére akkor azért te leszel felelõs…és ez egy nagyon egyszerû és reális esélyû probléma

        igazándiból nem annak van jelentõsége, hogy debian vagy egyéb disztróról van szó, hanem annak, hogy milyen verziójú forrásból készült a wine….

        Hozzászólás: Abev.exe #1958284
        kovi
        Felhasználó

          ebben az esetben igen 🙁
          ennyit az adóhatóságról. nem hiszem hogy eme programnak anyagi okokból ne lenne natív verziója…. 🙁

          Hozzászólás: Abev.exe #1958282
          kovi
          Felhasználó

            hala
            ne erõlködj nem fog menni sztem… tavaly már volt egy összefogás annak reményében, hogy hátha lesz egy natív linuxos apeh-progi….

            ha menne, akkor sem bíznám rá az adataimat.. mivel nem hiteles a wrappelt környezet, nincs apeh-es állásfoglalás ezügyben, és egy esetleges hibáért engem terhelne a felelõsség.

            Hozzászólás: WEB tárhelyet keresek #1958123
            kovi
            Felhasználó

              linuxonline.hu

              ez nem jó?

              Hozzászólás: lerágott csont #1957849
              kovi
              Felhasználó

                home/te/.wine/config

                legyen benne ilyen(pl UHU esetén):

                [Drive M] csak példa
                „Type” = „cdrom”
                „Path” = „/mnt/.dev/cdrom” csak példa
                „Label” = „cdrom”
                „FS” = „win95”
                „Device” = „/mnt/.dev/cdrom” csak példa

                nem uhunál a device és path sorok elérhetnek!! sõt el is térnek 🙂

                meglátod a többi bejegyzést és rögtön megvilágosodsz. nem tudod elrontani

                tedd a configban a screenes sor után a felbontást 800X600-ba és szedd ki a sor elejérõl a „;” jelet

                aztán mehet wine game.exe
                csak mellékesen mondom ne izgulj a wine jobban viszi mint a winex… ooops….

                1ébként az aláírásomban van egy link pont az ilyen esetekre csakhát…. ❓

                kovi
                Felhasználó

                  azért is írtam a dd parancsot mivel írtad hogy a manual particionálás sem eredményes

                  szóval dd if… próba ahogy tudod és írd ide az eredményt
                  ha debreceni vagy megcsinálom neked csak hozd be hozzám a céghez

                  kovi
                  Felhasználó

                    természetesen. minden eltûnik (mbr is), és partícionálhatsz újból, pl linuxtelepítõlemezen lévõ cfdisk-el, vagy akár az xp lemez partícionáló részével.

                    kovi
                    Felhasználó

                      1.a linuxos dolgokat livelemezrõl kell, vagy a telepítõlemezt betéve, helyreállító konzolon.
                      2.a dd if=/dev/null of=/dev/hda az nem igazán low level, hanem mint írtad egy szó szerint nullázó parancssor

                      3. az elõzõ pontban ismét leírt parancs GARANT

                      kovi
                      Felhasználó

                        eléggé misztikus egy problem, érdekes más is mondott ilyet, de a következõket mindenképp +nézném, +tenném

                        xp lemez be, az mbr b@szogató részét próbálnám, van erre egy winxp parancs, csakhát nem vagyok egy win fenomén. direkt arra van, hogy az mbr vagy mft területet kiürítse.

                        vagy

                        98lemez be, boot arról, szöveges módban fdisk /mbr. Na ez ELM

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,141-2,150 / 3,700