kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,151-2,160 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955086
    kovi
    Felhasználó

      engem érdekelt. thnx

      Hozzászólás: Return to Castle Wolfenstein #1953524
      kovi
      Felhasználó

        vagggy fordítva, hmmm?
        na hogy is van ez :):):):):):):):):):):):)

        a kérdezõnek csak nézõpont kérdése 🙂 🙂

        Hozzászólás: Return to Castle Wolfenstein #1953523
        kovi
        Felhasználó

          🙂

          ln -s smorse.lame.hu jatekport.linuxuser.hu

          Hozzászólás: Return to Castle Wolfenstein #1953521
          kovi
          Felhasználó

            sokadjára:
            az idsoft ftp – szerverérõl kell az installer, az utolsó elõtti változat
            minden le van írva a lapomon
            ott az url az aláírásban

            Hozzászólás: Melyik disztribúció? #1957733
            kovi
            Felhasználó

              igazándiból gondolom nem olyasmi véleményre vadászol hogy „disztróneve” és kész hanem kicsit bõvebbre, így

              slackware, mert:
              -talán a legõsibb rendszer
              -debianhoz hasonlatosan kiváló a csomagkezelõje
              -nem törli ki a felhasználó s..gét
              -az egyik lagstabilabb rendszer
              -nincs szétpeccselve a kernele
              -A TANK

              Hozzászólás: új nvidia meghajtó #1957723
              kovi
              Felhasználó

                a hálós részt megvallom nem tudtam, viszont a kifejezetten jó hang miatt mindenképp érdemes az nvidia meghajtókat erõltetni.

                Hozzászólás: új nvidia meghajtó #1957721
                kovi
                Felhasználó

                  az nvidia más tészta, fõképp az nforce.

                  van benne ugyebár hang, hálózat stb stb + az nvidia zártan fejleszt

                  Hozzászólás: új nvidia meghajtó #1957719
                  kovi
                  Felhasználó

                    hallomásból mondom most elméletileg ismét megy a tv, sõt akár egyszerre a monitorral is.
                    nem mellékesen mostmár a fedorások is örülhetnek neki
                    üdv

                    Hozzászólás: Lemezmûvelet-probléma fagyasztja a rendszert #1957688
                    kovi
                    Felhasználó

                      hát ez a berregés és lefagyás még a logok és smartlog nélkül is eléggé hw szagú..

                      milyen démonok futnak a háttérben_?

                      Hozzászólás: Slaki 10 – ATI Radeon 7000 #1957683
                      kovi
                      Felhasználó

                        1. kéne a spapshot url-je.. csak hogy tudjam melyiket használtad..
                        2. azért azt nem elfelejteni, hogy a slaki 10-ben alapból nem a megszokott xfree van…

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,151-2,160 / 3,700