Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
engem érdekelt. thnx
vagggy fordítva, hmmm?
na hogy is van ez :):):):):):):):):):):):)a kérdezõnek csak nézõpont kérdése 🙂 🙂
🙂
ln -s smorse.lame.hu jatekport.linuxuser.hu
sokadjára:
az idsoft ftp – szerverérõl kell az installer, az utolsó elõtti változat
minden le van írva a lapomon
ott az url az aláírásbanigazándiból gondolom nem olyasmi véleményre vadászol hogy „disztróneve” és kész hanem kicsit bõvebbre, így
slackware, mert:
-talán a legõsibb rendszer
-debianhoz hasonlatosan kiváló a csomagkezelõje
-nem törli ki a felhasználó s..gét
-az egyik lagstabilabb rendszer
-nincs szétpeccselve a kernele
-A TANKa hálós részt megvallom nem tudtam, viszont a kifejezetten jó hang miatt mindenképp érdemes az nvidia meghajtókat erõltetni.
az nvidia más tészta, fõképp az nforce.
van benne ugyebár hang, hálózat stb stb + az nvidia zártan fejleszt
hallomásból mondom most elméletileg ismét megy a tv, sõt akár egyszerre a monitorral is.
nem mellékesen mostmár a fedorások is örülhetnek neki
üdvhát ez a berregés és lefagyás még a logok és smartlog nélkül is eléggé hw szagú..
milyen démonok futnak a háttérben_?
1. kéne a spapshot url-je.. csak hogy tudjam melyiket használtad..
2. azért azt nem elfelejteni, hogy a slaki 10-ben alapból nem a megszokott xfree van… -
SzerzőBejegyzés