kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,161-2,170 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Lemezmûvelet-probléma fagyasztja a rendszert #1957686
    kovi
    Felhasználó

      hw hibára gondoltál? mivel a dma módokkal szívsz..

      terminál
      su
      jelszó
      ide-smart /dev/hda
      figyeld az értékeket / de ha a merevlemezembõl másodjára is érdekes hangok jönnének akkor vagy visszavinném garba(ha még garos) vagy kihajítanám a picsába.

      mindenképp szedj le gyorsan mindent róla egy jól mûködõ tárra, amíg teheted, boztos ami biztos..

      Hozzászólás: Abszolút kezdõ UHUs infra probléma #1957275
      kovi
      Felhasználó

        milyen laptop? ennyi azért kéne, hogy tudjuk van – e esély rá hogy az irda látszódjék a rendszer számára…

        egyébként a gprs easyconnectet megtalálod az internetes segédprogramok közt, aminek a beállítását meg tudod oldani még akkor is ha soha nem láttál ilyet….

        Hozzászólás: Unreal Tournament probléma #1946368
        kovi
        Felhasználó

          Dum = Drum
          qrva R billentyû. ne vegyetek labtec wireless billentyûkombót. egy nagy FOS!
          néha rájön, és miden 10-15 . leütést „benyel”..
          na ezt az elõzõ sori minDent nem javítom. bizoniték..anyádddddddd

          anyád na most van elegem cserélek

          Hozzászólás: Unreal Tournament probléma #1946367
          kovi
          Felhasználó

            hopsz bocs ez Dumnak ment

            Hozzászólás: Unreal Tournament probléma #1946366
            kovi
            Felhasználó

              látom nagyon az elején vagy.
              legelõször is egy próba: be kell lépni egy terminálon, pl. mc-vel az usr/local/games/ut2004 mappába.
              onnan lépj abba a mappába, ahol van az ut2004-bin állomány (asszem a systemben lesz, de lehet hogy az ut2004gyökérben? )
              szóval lépj be oda is, és add ki a ./említett cucc parancsot, vagy mc-ben verj rá egy entert. ha ez sem jött be, akkor tényleg automounter problem.
              uhut ne nagyon tegyél fel mert egyrészt senki sem javasolta másrészt játékoknál ott is tutira szívni fogsz (az egymásba linkelgetett mappák miatt 🙁 ).
              üdvözlet

              kovi
              Felhasználó
                Hozzászólás: Cd írás #1956805
                kovi
                Felhasználó

                  ok ha ringyóz alatt megy akkor tényleg felesleges a firmware friss

                  egyébként durván az íród bios-rutinjait jelenti

                  kovi
                  Felhasználó

                    jajj ne csináljátok már, a kért feladatra a topic elején említett egyfloppys cucc a legjobb, és még telepíteni sem kell. kiírod lemezre és kész. modemmel is le lehet tölteni, összesen nincs 2 mega. van hozzá magyar honlap és fórum.
                    üdv

                    Hozzászólás: Cd írás #1956801
                    kovi
                    Felhasználó

                      aha… így már leesett. érdekesen nálam is elõferdül ilyesmi, de nekem egy gagyi toshiba íróm van. a sebességes téma nem zavar, mert nem filmet írok..
                      de a lényeg: nálam is igen nehezen szabályozható az írás sebessége, ugyanígy k3b – rõl beszélek.. az íród firmware – ét nem mered megfrissíteni?

                      Hozzászólás: Nem adja ki a CD-t! #1930793
                      kovi
                      Felhasználó

                        írsz egy szkriptet, aminek a tartalma:

                        sync
                        fuser -k /dev/cdeszköz
                        umunt /dev/cdeszköz
                        eject /dev/cdeszköz

                        erre adj futtatási jogot, aztán linkeld ki az asztalra, add meg hogy terminálon fusson, és azt is hogy szuperfelhasználóként(kéri majd a jelszót, de sztem azonnal kilöki a cslemezt) menjen. sztem mûködnie kéne.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,161-2,170 / 3,700