Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hw hibára gondoltál? mivel a dma módokkal szívsz..
terminál
su
jelszó
ide-smart /dev/hda
figyeld az értékeket / de ha a merevlemezembõl másodjára is érdekes hangok jönnének akkor vagy visszavinném garba(ha még garos) vagy kihajítanám a picsába.mindenképp szedj le gyorsan mindent róla egy jól mûködõ tárra, amíg teheted, boztos ami biztos..
milyen laptop? ennyi azért kéne, hogy tudjuk van – e esély rá hogy az irda látszódjék a rendszer számára…
egyébként a gprs easyconnectet megtalálod az internetes segédprogramok közt, aminek a beállítását meg tudod oldani még akkor is ha soha nem láttál ilyet….
Dum = Drum
qrva R billentyû. ne vegyetek labtec wireless billentyûkombót. egy nagy FOS!
néha rájön, és miden 10-15 . leütést „benyel”..
na ezt az elõzõ sori minDent nem javítom. bizoniték..anyáddddddddanyád na most van elegem cserélek
hopsz bocs ez Dumnak ment
látom nagyon az elején vagy.
legelõször is egy próba: be kell lépni egy terminálon, pl. mc-vel az usr/local/games/ut2004 mappába.
onnan lépj abba a mappába, ahol van az ut2004-bin állomány (asszem a systemben lesz, de lehet hogy az ut2004gyökérben? )
szóval lépj be oda is, és add ki a ./említett cucc parancsot, vagy mc-ben verj rá egy entert. ha ez sem jött be, akkor tényleg automounter problem.
uhut ne nagyon tegyél fel mert egyrészt senki sem javasolta másrészt játékoknál ott is tutira szívni fogsz (az egymásba linkelgetett mappák miatt 🙁 ).
üdvözletok ha ringyóz alatt megy akkor tényleg felesleges a firmware friss
egyébként durván az íród bios-rutinjait jelenti
jajj ne csináljátok már, a kért feladatra a topic elején említett egyfloppys cucc a legjobb, és még telepíteni sem kell. kiírod lemezre és kész. modemmel is le lehet tölteni, összesen nincs 2 mega. van hozzá magyar honlap és fórum.
üdvaha… így már leesett. érdekesen nálam is elõferdül ilyesmi, de nekem egy gagyi toshiba íróm van. a sebességes téma nem zavar, mert nem filmet írok..
de a lényeg: nálam is igen nehezen szabályozható az írás sebessége, ugyanígy k3b – rõl beszélek.. az íród firmware – ét nem mered megfrissíteni?írsz egy szkriptet, aminek a tartalma:
sync
fuser -k /dev/cdeszköz
umunt /dev/cdeszköz
eject /dev/cdeszközerre adj futtatási jogot, aztán linkeld ki az asztalra, add meg hogy terminálon fusson, és azt is hogy szuperfelhasználóként(kéri majd a jelszót, de sztem azonnal kilöki a cslemezt) menjen. sztem mûködnie kéne.
-
SzerzőBejegyzés