kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,171-2,180 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • kovi
    Felhasználó

      pont úgy, ahogyan a benne lévõ kernel, ami hálistennek NINCS SZ

      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955027
      kovi
      Felhasználó

        jajj de jó lenne, ha itt a lf-on is lenne egy tükör, mondjuk reggelre…

        Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955025
        kovi
        Felhasználó

          én hagynék ext3-t, kernel 26 opcióról reálisan nem tudok most semmi pontosat, majd csak akkor ha letöltöttem. nem akarlak megvezetni, majd jövõ héten jelentkezek ezügyben.

          kovi
          Felhasználó

            igen igen… a fejlesztõkre nem igazán lehet hatni itt a fórumon.
            amíg itt írták naphosszat, hogy miért nem javítvják a kde hibáját egy idelátogató srác megoldotta a gondot.. ennyit errõl.

            üdv

            kovi
            Felhasználó

              nem lett uhucentrikus csak az uhu szállítja a legtöbb problémát és kérdést….. 🙁

              Hozzászólás: Cd írás #1956799
              kovi
              Felhasználó

                minimal: huhh ez elég gáz, milyen disztró ez? nem tud „”kijönni” a terminálról? amennyiben csinálnál egy linket az asztalra(asztalon jobb klikk-új-stb stb), futtatás más userként és megadod a root usert&jelszót arra mit lép? természetesen ne legyen benyomva a terminálon fut kapocs..

                még1* : milyen disztró?

                Hozzászólás: jelszó #1956931
                kovi
                Felhasználó

                  1 kcontrol vagy klikk kde vezérlõpult
                  -rendszerszolgáltatások
                  -bejelentkezéskezelõ
                  -rendszergazdai mód
                  -utolsó fül
                  -auto login kikapcs

                  2 aztán terminál, passwd felhasználó, és mehet a jelszó, amit akarsz. elõtte még meg kell adnod a régit is egyszer.

                  kovi
                  Felhasználó

                    az uhu témát nem komolyan gondolta. sõt legkevésbé õ gondolta komolyan

                    Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955023
                    kovi
                    Felhasználó

                      Gandalf bátyó asszem lekéstem a buszt, engem már nem enged be… basszus..

                      na innen látszik hogy mennyire kell a népnek a letisztult anyag: a mandrake, stb hiában nagyon jó anyag, ott mindig elérhetõ volt tükör, itt meg azonnal megrohanták 🙂

                      nem is tudom sírjak vagy nevessek, a lényeg hogy majd jövõ 7 elején fogok tölteni asszem, akkor már talán telicsûddel is. egyébként ez a 10 annak nem lesz olyan nagy újdonság, aki folyamatosan pakolta a húst a 91 – be.

                      kovi
                      Felhasználó

                        bocs ezt kifelejtettem, itt a kicsirendszerhez a link:
                        http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=…order=0&thold=0

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,171-2,180 / 3,700