Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
pont úgy, ahogyan a benne lévõ kernel, ami hálistennek NINCS SZ
jajj de jó lenne, ha itt a lf-on is lenne egy tükör, mondjuk reggelre…
én hagynék ext3-t, kernel 26 opcióról reálisan nem tudok most semmi pontosat, majd csak akkor ha letöltöttem. nem akarlak megvezetni, majd jövõ héten jelentkezek ezügyben.
igen igen… a fejlesztõkre nem igazán lehet hatni itt a fórumon.
amíg itt írták naphosszat, hogy miért nem javítvják a kde hibáját egy idelátogató srác megoldotta a gondot.. ennyit errõl.üdv
nem lett uhucentrikus csak az uhu szállítja a legtöbb problémát és kérdést….. 🙁
minimal: huhh ez elég gáz, milyen disztró ez? nem tud „”kijönni” a terminálról? amennyiben csinálnál egy linket az asztalra(asztalon jobb klikk-új-stb stb), futtatás más userként és megadod a root usert&jelszót arra mit lép? természetesen ne legyen benyomva a terminálon fut kapocs..
még1* : milyen disztró?
1 kcontrol vagy klikk kde vezérlõpult
-rendszerszolgáltatások
-bejelentkezéskezelõ
-rendszergazdai mód
-utolsó fül
-auto login kikapcs2 aztán terminál, passwd felhasználó, és mehet a jelszó, amit akarsz. elõtte még meg kell adnod a régit is egyszer.
az uhu témát nem komolyan gondolta. sõt legkevésbé õ gondolta komolyan
Gandalf bátyó asszem lekéstem a buszt, engem már nem enged be… basszus..
na innen látszik hogy mennyire kell a népnek a letisztult anyag: a mandrake, stb hiában nagyon jó anyag, ott mindig elérhetõ volt tükör, itt meg azonnal megrohanták 🙂
nem is tudom sírjak vagy nevessek, a lényeg hogy majd jövõ 7 elején fogok tölteni asszem, akkor már talán telicsûddel is. egyébként ez a 10 annak nem lesz olyan nagy újdonság, aki folyamatosan pakolta a húst a 91 – be.
bocs ezt kifelejtettem, itt a kicsirendszerhez a link:
http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=…order=0&thold=0 -
SzerzőBejegyzés