Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bármelyik megfelel rá. alapból, ha nem kell graf felület, akkor jóval több disztró is szóba jöhet. az általad felsoroltak közül a suse lesz a leg1*ûbb, mivel a másik kettõ már nagyon szakállas…
ha tényleg csak netet kéne osztani, akkor ezeknél van kisebb és célirányosan fejlesztett disztribúció. akár 1 floppyn. még merevlemez se nagyon kell hozzá
Idézet a 10.0-s kiadásból:
– Web browsers galore! Includes Netscape Communicator version 7.1,
Konqueror 3.2.3, Mozilla 1.7 (with anti-aliased font support
and built-in junk email filtering), Epiphany 1.2.6, and Galeon
1.3.15.nem mellékesen kernel 267, opcióként..
ok kösz pilácsolom
🙁 a francba, nálam továbbra sem ok… 🙁 na mindegy azt hiszem megvárom ezt a hetet, aztán jövõ héten a kevésbé zsúfolt sztrádáról kapom le a cuccot..
üdv+thnx
jaja ezért is kérdeztem, mivel nálam is ez van, ráadásul a slackware.com 5 perc alatt sem jön be….
beküldtem hírként a 10 megjelenését, addig míg nem teszik ki, lökjön már be vki pls néhány EL
a detektálást a kezelt porton ez is meg tudja csinálni, elég népszerû progi (bár én még nem használtam)
link:
http://qjoypad.sourceforge.net/terminál (vagy konzol ki minek hívja)
su
jelszó
k3b
-ennyi volt rootként-mezei felhasználóként, simán mezei felhasználó loginja után: ue csak su nélkül
-root login után mezei felhasználkóként:
su felhasználó
k3bennyi vón’
huhh most fogom mit töltögettél?
minden disztróban alapból benne van, még az 50 megásokban is!!milyen disztó alatt nézed?
ízlés kérdése
k3b(kde), gtoaster(gnome) -
SzerzőBejegyzés