kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,181-2,190 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • kovi
    Felhasználó

      bármelyik megfelel rá. alapból, ha nem kell graf felület, akkor jóval több disztró is szóba jöhet. az általad felsoroltak közül a suse lesz a leg1*ûbb, mivel a másik kettõ már nagyon szakállas…

      ha tényleg csak netet kéne osztani, akkor ezeknél van kisebb és célirányosan fejlesztett disztribúció. akár 1 floppyn. még merevlemez se nagyon kell hozzá

      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955022
      kovi
      Felhasználó

        Idézet a 10.0-s kiadásból:
        – Web browsers galore! Includes Netscape Communicator version 7.1,
        Konqueror 3.2.3, Mozilla 1.7 (with anti-aliased font support
        and built-in junk email filtering), Epiphany 1.2.6, and Galeon
        1.3.15.

        nem mellékesen kernel 267, opcióként..

        Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955021
        kovi
        Felhasználó

          ok kösz pilácsolom

          Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955015
          kovi
          Felhasználó

            🙁 a francba, nálam továbbra sem ok… 🙁 na mindegy azt hiszem megvárom ezt a hetet, aztán jövõ héten a kevésbé zsúfolt sztrádáról kapom le a cuccot..

            üdv+thnx

            Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955012
            kovi
            Felhasználó

              jaja ezért is kérdeztem, mivel nálam is ez van, ráadásul a slackware.com 5 perc alatt sem jön be….

              Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955010
              kovi
              Felhasználó

                beküldtem hírként a 10 megjelenését, addig míg nem teszik ki, lökjön már be vki pls néhány EL

                Hozzászólás: joystick??? #1956596
                kovi
                Felhasználó

                  a detektálást a kezelt porton ez is meg tudja csinálni, elég népszerû progi (bár én még nem használtam)
                  link:
                  http://qjoypad.sourceforge.net/

                  Hozzászólás: Cd írás #1956795
                  kovi
                  Felhasználó

                    terminál (vagy konzol ki minek hívja)
                    su
                    jelszó
                    k3b
                    -ennyi volt rootként

                    -mezei felhasználóként, simán mezei felhasználó loginja után: ue csak su nélkül

                    -root login után mezei felhasználkóként:
                    su felhasználó
                    k3b

                    ennyi vón’

                    Hozzászólás: Cd írás #1956791
                    kovi
                    Felhasználó

                      huhh most fogom mit töltögettél?
                      minden disztróban alapból benne van, még az 50 megásokban is!!

                      milyen disztó alatt nézed?

                      Hozzászólás: Cd írás #1956790
                      kovi
                      Felhasználó

                        ízlés kérdése
                        k3b(kde), gtoaster(gnome)

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,181-2,190 / 3,700