kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,191-2,200 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Aliens vs Predator 2 #1954670
    kovi
    Felhasználó

      suse73 alatt, nem megy….

      nem vagyok egy programozó, úgyhogy a harmadik üzenetnél feladtam, azzal a címmel, hogy ennyit nem ér az egész
      egyébként ha már látta valaki az avsp 1 -t, akkor tudja hogy a képi világ elég keményen a dx-re épül, így ezt a forrást fenntartással fogadtam már akkor is anno.

      Hozzászólás: Cd írás #1956787
      kovi
      Felhasználó

        igen tudunk
        de mit próbáltál és mi volt az üzenet?

        Hozzászólás: Diamond Monster MX300 nem megy #1906926
        kovi
        Felhasználó

          ne tököljetek, immár 3 hónapja megy alsa alatt automatán..

          új alsa feltesz, és a kártya megy. és MINIMUM állja a sarat a hangja, mondjuk egy audigy hangjával összehasonlítva…..
          alsamixerben megjelenik a 10 sávos hw eq…. stb

          Hozzászólás: Aliens vs Predator 2 #1954667
          kovi
          Felhasználó

            tavaly év végén próbáltam compile, és hasonlót szoptam..
            szóval dupla adag hála – bár egy húszast nem tennék rá, hogy fel lehet éleszteni..

            Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956137
            kovi
            Felhasználó

              fáj az igazság ?

              🙁 hihetetlen vagy. nem értem, miért égeted magad? ezt meg tudod magyarázni?

              véleményem a topikról:
              1. így nem kezdünk topikot.
              2. a téma egy kapitális ökörség
              3. az elsõ pontból következõen kishíján az is lehetett volna hogy ” a kur.. any..t a réieknek” aztán nagypofával hátradõlve „akinek nem inge nem veszi magára”. ez is egy stílus. téged minõsít.

              konzekvencia: kapásból le kall sz@rni mindenkinek az ilyen topikot és nem belemenni. vagy privátban rendezni.
              üdv

              Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956134
              kovi
              Felhasználó

                úgy látom már megint kezded.. kár.. azt hittem tanultál a tegnapi napból..
                na most folytathatod, ha gondolod: várom……

                Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956132
                kovi
                Felhasználó

                  tényleg nem volt szó róla hogy semmire sem jó. viszont arról már volt szó, hogy ingyenes. de arról már halványabban, hogy ennek a könnyû hozzáférhetõségnek bizony ára van. akinek a vásárolt konfigja mellé odabiggyesztettek egy darab suselemezt, az bizony tudna errõl mesélni (sajnos én nagyon sok ilyet láttam) – sajnos sokan elvetik azóta is a szabad rendszerek gondolatát.

                  részemrõl vakításra inkább az általad is említett liverendszereket ajánlom bárhová is megyek, az egycédés cucc ellenében.

                  de eltértünk a témától, ti arról volt szó, hogy a suse1cd ingyenes. lényegében ingyenes. csak meg kell dolgoznod. De nem csak a suse ilyen, van vagy 100 ilyen péda, benne olyanok, ahol a fullrendszer cd-lemezekre
                  tördelve, telepíthetõ formában elérhetõ.
                  üdv

                  Hozzászólás: Damnsmall vs. Feather #1955543
                  kovi
                  Felhasználó

                    sztem lemezre a damnsmall a jobb. kissé szebb és összeszedettebb, persze csak az én ízlésem szerint.

                    viszont lemezre tényleg nem annyira jó írni, mivel az ilyen pendrive-disztrók nem feltétlenül mennek hiba nélkül lemezrõl (pl a flonixot lemezre írva nem megy rendesen a multimédiaalkalmazás, mert mountolni akarja a cd-t, miközben már mountolva van a boot által – így hibaüzit lök..; ráadásul nem tudod elmenteni a beállításaidat)

                    próbáld ki egy rwlemezre, és rögtön meglátod. mindkettõ általad említett cuccból van ingyen elérhetõ friss verzió.

                    üdv

                    Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956128
                    kovi
                    Felhasználó

                      értelmes felhasználó nem áll neki a forrásoknak… ebben nem értünk egyet. megcsinálja, még ha nem is viszi túlzásba.

                      yast: na látod ez egy csoda. ebben ebben egyetértünk. erre van szüksége a kezdõknek. de sajnos nem bugmentes, 90-ban nagyon sok csúnya dolgot mûvelt. ennek ellenében én is használnám, ha suse-m lenne.

                      2 dvd-nyi cuccot, de akár csak 150 megát is nagyon problémás internet nélkül, vagy akár modemmel lekapni. ha a munkahelyedrõl vinnéd a cuccokat (a’la jómagam) akkor a függõségeket kapásból elfelejtheted.

                      de kissé hülyén jön ki, hogy azt bizonygatnom hogy valami egyötöde nem egyenlõ az egésszel.

                      Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956126
                      kovi
                      Felhasználó

                        azt amit leírtam.
                        amennyiben „keveset” fejlesztenél rajta, „keveset” videóznál rajta, „keveset” játszanál, „keveset” gprs, szóval ha a családod minden tagja rájárna akkor bizony mehetsz az ftpszerverre és töltögethetsz, nem mellékesen keresgethetsz.. ezzel annyi a baj, hogy egy kezdõ ezt nem feltétlenül emészti meg, ráadásul nem kevés idõ. Ugyanakkor sem a you(suse 90-ban ez finoman szólva volt így) sem pedig a yast nem áll annyira magaslati levegõn, hogy 100 % problémamentesen megoldja ezeket a helyzeteket. Nem beszélve továbbá arról, hogy nem mindenkinek van otthon szélessávú internet, sõt egyáltalán internet.

                        persze az 5 cd-s termékkel ez nem jelentkezik. alapvetõen fullos és egyszerû a mûsor. ez vész el.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,191-2,200 / 3,700