Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
suse73 alatt, nem megy….
nem vagyok egy programozó, úgyhogy a harmadik üzenetnél feladtam, azzal a címmel, hogy ennyit nem ér az egész
egyébként ha már látta valaki az avsp 1 -t, akkor tudja hogy a képi világ elég keményen a dx-re épül, így ezt a forrást fenntartással fogadtam már akkor is anno.igen tudunk
de mit próbáltál és mi volt az üzenet?ne tököljetek, immár 3 hónapja megy alsa alatt automatán..
új alsa feltesz, és a kártya megy. és MINIMUM állja a sarat a hangja, mondjuk egy audigy hangjával összehasonlítva…..
alsamixerben megjelenik a 10 sávos hw eq…. stbtavaly év végén próbáltam compile, és hasonlót szoptam..
szóval dupla adag hála – bár egy húszast nem tennék rá, hogy fel lehet éleszteni..fáj az igazság ?
🙁 hihetetlen vagy. nem értem, miért égeted magad? ezt meg tudod magyarázni?
véleményem a topikról:
1. így nem kezdünk topikot.
2. a téma egy kapitális ökörség
3. az elsõ pontból következõen kishíján az is lehetett volna hogy ” a kur.. any..t a réieknek” aztán nagypofával hátradõlve „akinek nem inge nem veszi magára”. ez is egy stílus. téged minõsít.konzekvencia: kapásból le kall sz@rni mindenkinek az ilyen topikot és nem belemenni. vagy privátban rendezni.
üdvúgy látom már megint kezded.. kár.. azt hittem tanultál a tegnapi napból..
na most folytathatod, ha gondolod: várom……tényleg nem volt szó róla hogy semmire sem jó. viszont arról már volt szó, hogy ingyenes. de arról már halványabban, hogy ennek a könnyû hozzáférhetõségnek bizony ára van. akinek a vásárolt konfigja mellé odabiggyesztettek egy darab suselemezt, az bizony tudna errõl mesélni (sajnos én nagyon sok ilyet láttam) – sajnos sokan elvetik azóta is a szabad rendszerek gondolatát.
részemrõl vakításra inkább az általad is említett liverendszereket ajánlom bárhová is megyek, az egycédés cucc ellenében.
de eltértünk a témától, ti arról volt szó, hogy a suse1cd ingyenes. lényegében ingyenes. csak meg kell dolgoznod. De nem csak a suse ilyen, van vagy 100 ilyen péda, benne olyanok, ahol a fullrendszer cd-lemezekre
tördelve, telepíthetõ formában elérhetõ.
üdvsztem lemezre a damnsmall a jobb. kissé szebb és összeszedettebb, persze csak az én ízlésem szerint.
viszont lemezre tényleg nem annyira jó írni, mivel az ilyen pendrive-disztrók nem feltétlenül mennek hiba nélkül lemezrõl (pl a flonixot lemezre írva nem megy rendesen a multimédiaalkalmazás, mert mountolni akarja a cd-t, miközben már mountolva van a boot által – így hibaüzit lök..; ráadásul nem tudod elmenteni a beállításaidat)
próbáld ki egy rwlemezre, és rögtön meglátod. mindkettõ általad említett cuccból van ingyen elérhetõ friss verzió.
üdv
értelmes felhasználó nem áll neki a forrásoknak… ebben nem értünk egyet. megcsinálja, még ha nem is viszi túlzásba.
yast: na látod ez egy csoda. ebben ebben egyetértünk. erre van szüksége a kezdõknek. de sajnos nem bugmentes, 90-ban nagyon sok csúnya dolgot mûvelt. ennek ellenében én is használnám, ha suse-m lenne.
2 dvd-nyi cuccot, de akár csak 150 megát is nagyon problémás internet nélkül, vagy akár modemmel lekapni. ha a munkahelyedrõl vinnéd a cuccokat (a’la jómagam) akkor a függõségeket kapásból elfelejtheted.
de kissé hülyén jön ki, hogy azt bizonygatnom hogy valami egyötöde nem egyenlõ az egésszel.
azt amit leírtam.
amennyiben „keveset” fejlesztenél rajta, „keveset” videóznál rajta, „keveset” játszanál, „keveset” gprs, szóval ha a családod minden tagja rájárna akkor bizony mehetsz az ftpszerverre és töltögethetsz, nem mellékesen keresgethetsz.. ezzel annyi a baj, hogy egy kezdõ ezt nem feltétlenül emészti meg, ráadásul nem kevés idõ. Ugyanakkor sem a you(suse 90-ban ez finoman szólva volt így) sem pedig a yast nem áll annyira magaslati levegõn, hogy 100 % problémamentesen megoldja ezeket a helyzeteket. Nem beszélve továbbá arról, hogy nem mindenkinek van otthon szélessávú internet, sõt egyáltalán internet.persze az 5 cd-s termékkel ez nem jelentkezik. alapvetõen fullos és egyszerû a mûsor. ez vész el.
-
SzerzőBejegyzés