kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,201-2,210 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956124
    kovi
    Felhasználó
      Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956115
      kovi
      Felhasználó

        nem érdekel az IP-d. sem a véleményed. tartsd meg magadnak. a csokiddal együtt.
        debrecenben söröznek. nem csokiznak.
        üdv
        kovácszsolt

        DEBRECEN

        Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956114
        kovi
        Felhasználó

          hmm. ajánlok valamit Neked. jobbkézzel alsómadárfogás…

          üdv én léptem

          ui1: ne hidd hogy ez a mai nap nekem jól esett… de sz@rok rá
          sztem kellõképpen égetted magad.
          lehet hogy én is, de nem bánom. az elõzõ sor a lényeg, sztem kerüljük egymás topikjait, és akkor nem lesz gáz.
          ui2: a többi régi tag, akik már nem járnak ide, sztem nem lettek volna ilyen finomak Veled. Ajánlom mindenki figyelmébe a topic nyitó sorát.
          részemrõl itt lezártam. a véményem kifejtettem, csá.

          kovácszsolt
          és hogy legyen min csámcsognod: DEBRECEN

          Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956111
          kovi
          Felhasználó

            HIHETETLEN vagy… és akkor még én mondom a maszlagot..

            én aztán szeretem a csupasz os-t, úgyhogy hidd nem kell kioktatnod.
            azzal hogy itt vered a nyálad nem leszel f@szább gyerek.

            a letöltõs rizsádat mondd egy kezdõnek (mert tudod a suse leginkább Nekik van és sztem nekik nem lesz humoruk hozzá), nem mellékesen az Mplayert, tudod jobb forgatni mint binárisként tölteni, mert „kissé” jobban megy. A kernelforrásos linked inkább ne ajánld(vagy vállalj érte felelõsséget), amíg nem látod az 1 cd-s suse91 kernelverzióját, fõleg miután megjelent az a bizonyos exploit, amivel ki lehet lõni a géped – így nem tudod milyen peccs van rajta…

            ooopsss…..

            másrészrõl ennyi erõvel egy bootfloppy a legjobb rendszer, jobb mint az uhu, mert köré lehet építeni egy disztrót. miért nem azt profizod??? keressek olyan újságot amin ezt adják????????

            microsoft hozzáállás?? hmm. te tudod hogy mi az???

            üdv+kitartást kíván Neked egy láma törzsbunkó paraszt, kisfiam

            ui: sztetek gfsoldier és eme topic nyitójának különbözik az ip-je?? értitek…

            Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956106
            kovi
            Felhasználó

              ennyit a maszlagról egy törzsbunkótól

              Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956105
              kovi
              Felhasználó

                nincs kernelforrás
                és iazság szerint kernelheader sem nagyon

                így aztán nehéz lesz meghajtócsomagokat betenni

                nincs binutils stb stb (itt nagyon sokat írhatnék)
                így aztán nehéz lesz bármit is fordítani

                nincsenek fejlesztõi csomagok:
                ua mint elõbb

                nincs mplayer
                a xine vagy totem vagy akármi a videók felét nem viszi, ffmepg ide vagy oda

                nem igazán nyerõ a dri csomag minden ati kártyához. kissé bugzik sztem, pl ati 9200

                pl. nincs gprs easyconn- nem tudsz telefonról kimenni

                továbbisvanmondjammég? te tényleg nem veszed észre magad?

                no de nekem nem sok kedvem van ezt folytatni vki vegye át pls. nem akarok reggelig gyõzködni.

                üdv

                Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956103
                kovi
                Felhasználó

                  1. „finoman” reklámjellegû
                  2. Alapból nem használható jó hatásfokkal
                  3. Rengeteg minden hiányzik belõle, már rendszerszinten
                  4. Nem az a klassziku szabad szoftver
                  5. A kutya sem tudja megmondani hogy legális-e vagy sem
                  6. Más rendszereknél ez nem jelentkezik

                  7. Ha kereskedsz egy keveset számítógépekkel, a linuxos gépeket NEM TELEP

                  Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956101
                  kovi
                  Felhasználó

                    A lényeg: alapvetõen a suse ingyenes de mégsem ingyenes. Attól függ honnan szerezted, és attól is függ, hogy mire használod.

                    Szinte egyedüli linuxként elméletileg a bsa szervezet hatáskörébe is tartozhat, mivel a tulajdonos novell tagja a szervezetnek.

                    Ettõl függetlenül a teljes os versenyképes rendszer, én az elsõ kellemes linuxos emlékeimet a susenak köszönhetem. De az újságokon adott 1 cd-s változat NEM TELJES

                    Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956099
                    kovi
                    Felhasználó

                      Bbt:

                      s***fejezzen

                      ok bocs én kezdtem. de azért az eleje sem kutya…

                      Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956095
                      kovi
                      Felhasználó

                        szóval ha valaki ingyenes disztrót keres, még véletlenül se a magazinos alaprendszereket keresse, hanem töltsön le mondjuk egy mandrake10 3-4 cd anyagot..
                        ha valakinek nem megy, annak szívesen elpostázom cserelemezekért..

                        a magazinos alaprendszereknél mindenképp többre hivatott akár egy live lemez…

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,201-2,210 / 3,700