Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem érdekel az IP-d. sem a véleményed. tartsd meg magadnak. a csokiddal együtt.
debrecenben söröznek. nem csokiznak.
üdv
kovácszsoltDEBRECEN
hmm. ajánlok valamit Neked. jobbkézzel alsómadárfogás…
üdv én léptem
ui1: ne hidd hogy ez a mai nap nekem jól esett… de sz@rok rá
sztem kellõképpen égetted magad.
lehet hogy én is, de nem bánom. az elõzõ sor a lényeg, sztem kerüljük egymás topikjait, és akkor nem lesz gáz.
ui2: a többi régi tag, akik már nem járnak ide, sztem nem lettek volna ilyen finomak Veled. Ajánlom mindenki figyelmébe a topic nyitó sorát.
részemrõl itt lezártam. a véményem kifejtettem, csá.kovácszsolt
és hogy legyen min csámcsognod: DEBRECENHIHETETLEN vagy… és akkor még én mondom a maszlagot..
én aztán szeretem a csupasz os-t, úgyhogy hidd nem kell kioktatnod.
azzal hogy itt vered a nyálad nem leszel f@szább gyerek.a letöltõs rizsádat mondd egy kezdõnek (mert tudod a suse leginkább Nekik van és sztem nekik nem lesz humoruk hozzá), nem mellékesen az Mplayert, tudod jobb forgatni mint binárisként tölteni, mert „kissé” jobban megy. A kernelforrásos linked inkább ne ajánld(vagy vállalj érte felelõsséget), amíg nem látod az 1 cd-s suse91 kernelverzióját, fõleg miután megjelent az a bizonyos exploit, amivel ki lehet lõni a géped – így nem tudod milyen peccs van rajta…
ooopsss…..
másrészrõl ennyi erõvel egy bootfloppy a legjobb rendszer, jobb mint az uhu, mert köré lehet építeni egy disztrót. miért nem azt profizod??? keressek olyan újságot amin ezt adják????????
microsoft hozzáállás?? hmm. te tudod hogy mi az???
üdv+kitartást kíván Neked egy láma törzsbunkó paraszt, kisfiam
ui: sztetek gfsoldier és eme topic nyitójának különbözik az ip-je?? értitek…
ennyit a maszlagról egy törzsbunkótól
nincs kernelforrás
és iazság szerint kernelheader sem nagyonígy aztán nehéz lesz meghajtócsomagokat betenni
nincs binutils stb stb (itt nagyon sokat írhatnék)
így aztán nehéz lesz bármit is fordítaninincsenek fejlesztõi csomagok:
ua mint elõbbnincs mplayer
a xine vagy totem vagy akármi a videók felét nem viszi, ffmepg ide vagy odanem igazán nyerõ a dri csomag minden ati kártyához. kissé bugzik sztem, pl ati 9200
pl. nincs gprs easyconn- nem tudsz telefonról kimenni
továbbisvanmondjammég? te tényleg nem veszed észre magad?
no de nekem nem sok kedvem van ezt folytatni vki vegye át pls. nem akarok reggelig gyõzködni.
üdv
1. „finoman” reklámjellegû
2. Alapból nem használható jó hatásfokkal
3. Rengeteg minden hiányzik belõle, már rendszerszinten
4. Nem az a klassziku szabad szoftver
5. A kutya sem tudja megmondani hogy legális-e vagy sem
6. Más rendszereknél ez nem jelentkezik7. Ha kereskedsz egy keveset számítógépekkel, a linuxos gépeket NEM TELEP
A lényeg: alapvetõen a suse ingyenes de mégsem ingyenes. Attól függ honnan szerezted, és attól is függ, hogy mire használod.
Szinte egyedüli linuxként elméletileg a bsa szervezet hatáskörébe is tartozhat, mivel a tulajdonos novell tagja a szervezetnek.
Ettõl függetlenül a teljes os versenyképes rendszer, én az elsõ kellemes linuxos emlékeimet a susenak köszönhetem. De az újságokon adott 1 cd-s változat NEM TELJES
Bbt:
s***fejezzen
ok bocs én kezdtem. de azért az eleje sem kutya…
szóval ha valaki ingyenes disztrót keres, még véletlenül se a magazinos alaprendszereket keresse, hanem töltsön le mondjuk egy mandrake10 3-4 cd anyagot..
ha valakinek nem megy, annak szívesen elpostázom cserelemezekért..a magazinos alaprendszereknél mindenképp többre hivatott akár egy live lemez…
-
SzerzőBejegyzés