kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,211-2,220 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956094
    kovi
    Felhasználó

      ráadásul amennyiben igazam van, és üzleti célokra nem igazán ingyenes, akkor mindenképp figyelni kell a bsa – ra is, mivel a novell tagja a szövetségnek….

      Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956091
      kovi
      Felhasználó

        aty:
        szerintem is terjeszthetõ, de amennyiben üzleti célra használnád, akkor asszem már nem ilyen egyszerû az eset…. így teljes biztonsággal nem állítható hogy ingyen van. a susebeállított mylinux. hu oldalon nézzél erre az esetre infót, biztosan találsz vmit.

        ráadásul hivatalosan letölteni is csak hivatalos helyrõl lehet, így szintén nem annyira egyszerû. a teljesen hivatalos esetben megindulsz egy hivatalos iso-ból kiírt rendszerrel, és a suse szerverekrõl leeftépézed a cuccot, amit a yast azonnal beállít.

        de senki nem is mondta hogy nem így van, viszont NE a magazinokból szedjétek, mert attól max 1 órán belül elmegy a kedvetek.

        Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956089
        kovi
        Felhasználó

          bocs az elõzõ a reischgyereknek ment

          Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956088
          kovi
          Felhasználó

            ecsém’ te nem vagy egy semmi figura… 👿
            csak ismételem magam, így megint csak gratulálni tudok..

            ha lenne egy kicsike kis adminloginom, az ilyen iqtopikokat gyökerestül tépném ki a fórumból… csakhogy igazán nagy „”törzsbunkó”” legyek…

            seggfej

            Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956084
            kovi
            Felhasználó

              De le tudja, viszont hidd el bátran: a SuSE egylemezes disztrója akkor lesz disztró ha megvan hozzá a többi 4.
              Alaprendszert sok félét érhetsz el ingyen, a fullos suse rendszer akkor van ingyen ha leeftépézed….

              az elsõ mondatod sztem kritikán aluli.

              Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956082
              kovi
              Felhasználó

                gratulálok… 🙁

                suse91 általad említett cucc: csak alaprendszer. pl. egy nvidiakártyát sem tudsz feléleszetni rajta mert hiányzik a kernelforrás…. és még vagy száz ilyet mondhatnék…

                az elsõ modatodat meg.. na mindegy….

                Hozzászólás: settlers2 #1956038
                kovi
                Felhasználó

                  Az rt2 rendelkezik natív verzióval
                  ha valakinek problémás elérni a teljes verziót, akkor itt megtalálható a demója, a linuxos link mögötti tartalomban

                  http://www.demo-files.com/linuxlist.php3

                  bõven elég neki 500 Mhz, 128 M ram

                  Hozzászólás: Slackware 10.0 #1954997
                  kovi
                  Felhasználó

                    a tükörszerverek javát tegnap este óta nem lehet elérni….

                    remélem a végsõ 10 majd nagyot fog robbanni

                    Hozzászólás: Wine telepítése #1955485
                    kovi
                    Felhasználó

                      a homeodban létrejött configot benyomhatnád ide, de elsõkörben nem egy nagy problem: nincs megadva a c, stb meghajtó a wrapperkonfigban…
                      meg nem igazán tudom honnan szedted a winecsomagot, de egy terminálra vert winecfg vagy winesetup parancsot megejtenék, hátha belecsomagolták azt is….
                      üdv

                      Hozzászólás: digitális kamera uhu alatt hogyan #1955480
                      kovi
                      Felhasználó

                        igen elég furán is hangzott a kérdésed, mivel már használtam hasonló hp ketyerét uhu alatt, és csont nélkül ment…..

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,211-2,220 / 3,700