Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ráadásul amennyiben igazam van, és üzleti célokra nem igazán ingyenes, akkor mindenképp figyelni kell a bsa – ra is, mivel a novell tagja a szövetségnek….
aty:
szerintem is terjeszthetõ, de amennyiben üzleti célra használnád, akkor asszem már nem ilyen egyszerû az eset…. így teljes biztonsággal nem állítható hogy ingyen van. a susebeállított mylinux. hu oldalon nézzél erre az esetre infót, biztosan találsz vmit.ráadásul hivatalosan letölteni is csak hivatalos helyrõl lehet, így szintén nem annyira egyszerû. a teljesen hivatalos esetben megindulsz egy hivatalos iso-ból kiírt rendszerrel, és a suse szerverekrõl leeftépézed a cuccot, amit a yast azonnal beállít.
de senki nem is mondta hogy nem így van, viszont NE a magazinokból szedjétek, mert attól max 1 órán belül elmegy a kedvetek.
bocs az elõzõ a reischgyereknek ment
ecsém’ te nem vagy egy semmi figura… 👿
csak ismételem magam, így megint csak gratulálni tudok..ha lenne egy kicsike kis adminloginom, az ilyen iqtopikokat gyökerestül tépném ki a fórumból… csakhogy igazán nagy „”törzsbunkó”” legyek…
seggfej
De le tudja, viszont hidd el bátran: a SuSE egylemezes disztrója akkor lesz disztró ha megvan hozzá a többi 4.
Alaprendszert sok félét érhetsz el ingyen, a fullos suse rendszer akkor van ingyen ha leeftépézed….az elsõ mondatod sztem kritikán aluli.
gratulálok… 🙁
suse91 általad említett cucc: csak alaprendszer. pl. egy nvidiakártyát sem tudsz feléleszetni rajta mert hiányzik a kernelforrás…. és még vagy száz ilyet mondhatnék…
az elsõ modatodat meg.. na mindegy….
Az rt2 rendelkezik natív verzióval
ha valakinek problémás elérni a teljes verziót, akkor itt megtalálható a demója, a linuxos link mögötti tartalombanhttp://www.demo-files.com/linuxlist.php3
bõven elég neki 500 Mhz, 128 M ram
a tükörszerverek javát tegnap este óta nem lehet elérni….
remélem a végsõ 10 majd nagyot fog robbanni
a homeodban létrejött configot benyomhatnád ide, de elsõkörben nem egy nagy problem: nincs megadva a c, stb meghajtó a wrapperkonfigban…
meg nem igazán tudom honnan szedted a winecsomagot, de egy terminálra vert winecfg vagy winesetup parancsot megejtenék, hátha belecsomagolták azt is….
üdvigen elég furán is hangzott a kérdésed, mivel már használtam hasonló hp ketyerét uhu alatt, és csont nélkül ment…..
-
SzerzőBejegyzés