kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,251-2,260 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU 1.1.1 freeze #1953581
    kovi
    Felhasználó

      esetlegesen az xfree atimeghajtói is okozhatják…

      ha nem engeded init5 – re, csak mondjuk 3 – ra akkor mit lép?? mert ha ott ok, akkor ugy tudod mi a gáz…? 8)

      Hozzászólás: UHU 1.1.1 freeze #1953580
      kovi
      Felhasználó

        lapi csipszet és a további kártyák ide!!
        esetlegesen a biosbeli rambeállítások szintén

        Hozzászólás: Codec #1953589
        kovi
        Felhasználó

          1. újabb mplayer/ffmpeg – mivel ffmpeggel nagyon sok mindent lehet mostmár. mikori mplayered van??

          2. windows codec csomag az mplayer honlapról és kész

          az elsõ megoldás életképesebb

          Hozzászólás: pendrive butál partícionálás #1952744
          kovi
          Felhasználó

            nem megy….

            cfkártyát veszek olvasóval.. még fényképezõgépre is tudtam telepíteni. pendrive meg 50 %. nem buli.

            cfkártya+olvasó rulez

            Hozzászólás: pendrive butál partícionálás #1952743
            kovi
            Felhasználó

              100 %. most jön a reboot. de nem hiszem hogy a fs okozza. sda látszott, hda „”néha”” látszott..

              rég ment el a kedvem így valamitõl… na de most próbálom
              su
              reboot
              🙂

              Hozzászólás: Erre mondjatok valamit #1952764
              kovi
              Felhasználó

                hogy akartad létrehozni? terminálról vagy az uhuvezközponttal? nem mindegy
                egyáltalán a homeot és fõleg az abban lévõ pl. kde környezet paramétereit létrehoztad???

                Hozzászólás: milyen disztrib kellene #1952770
                kovi
                Felhasználó

                  ilyen paraméterekkel:
                  uhu, mandrake, suse.

                  inkább a középsõ. friss ropogós 10. 3 cd.

                  suse 91 tegnaptól telelpíthetõ ftp – rõl.. egyként fizetõs…

                  uhu: rakásbug de legalább hazai leves

                  Hozzászólás: pendrive butál partícionálás #1952742
                  kovi
                  Felhasználó

                    cfkártya lesz a vége egy gagyi olvasóval. ott 5 perc egy ilyen meló…. nem egy fél nap..

                    na mindegy mint mondtam 20 perc tuti kell annyit még rászánok.

                    Hozzászólás: pendrive butál partícionálás #1952741
                    kovi
                    Felhasználó

                      1 perc a f@szt!!! teli van a t

                      kezdem elölrõl… 65 mega helyett 61 M lett a part 1. persze 99,6 % – nál derült ki 👿

                      kb 20 perc. szal várj egy kicsit és írok

                      Hozzászólás: pendrive butál partícionálás #1952740
                      kovi
                      Felhasználó

                        1 perc. most készül a mû. ramraírás sebessége 40 k/s 🙁 vmi gáz van

                        de várj egy kicsit 80 % – nál tart aztán reboot.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,251-2,260 / 3,700