Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
esetlegesen az xfree atimeghajtói is okozhatják…
ha nem engeded init5 – re, csak mondjuk 3 – ra akkor mit lép?? mert ha ott ok, akkor ugy tudod mi a gáz…? 8)
lapi csipszet és a további kártyák ide!!
esetlegesen a biosbeli rambeállítások szintén1. újabb mplayer/ffmpeg – mivel ffmpeggel nagyon sok mindent lehet mostmár. mikori mplayered van??
2. windows codec csomag az mplayer honlapról és kész
az elsõ megoldás életképesebb
nem megy….
cfkártyát veszek olvasóval.. még fényképezõgépre is tudtam telepíteni. pendrive meg 50 %. nem buli.
cfkártya+olvasó rulez
100 %. most jön a reboot. de nem hiszem hogy a fs okozza. sda látszott, hda „”néha”” látszott..
rég ment el a kedvem így valamitõl… na de most próbálom
su
reboot
🙂hogy akartad létrehozni? terminálról vagy az uhuvezközponttal? nem mindegy
egyáltalán a homeot és fõleg az abban lévõ pl. kde környezet paramétereit létrehoztad???ilyen paraméterekkel:
uhu, mandrake, suse.inkább a középsõ. friss ropogós 10. 3 cd.
suse 91 tegnaptól telelpíthetõ ftp – rõl.. egyként fizetõs…
uhu: rakásbug de legalább hazai leves
cfkártya lesz a vége egy gagyi olvasóval. ott 5 perc egy ilyen meló…. nem egy fél nap..
na mindegy mint mondtam 20 perc tuti kell annyit még rászánok.
1 perc a f@szt!!! teli van a t
kezdem elölrõl… 65 mega helyett 61 M lett a part 1. persze 99,6 % – nál derült ki 👿
kb 20 perc. szal várj egy kicsit és írok
1 perc. most készül a mû. ramraírás sebessége 40 k/s 🙁 vmi gáz van
de várj egy kicsit 80 % – nál tart aztán reboot.
-
SzerzőBejegyzés