kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,241-2,250 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Sharp GX20 UHU alatt? #1954216
    kovi
    Felhasználó

      gx20 nekem speciel kábelen sem ment… nemhogy infrán…
      ha megoldod dupla adag hála!

      kovi
      Felhasználó

        nem
        amikor indul, a wines forróbillentyûkkel tudod megoldani, ha elég gyors kezed van.

        Hozzászólás: Ki, hogy oldaná meg? #1953950
        kovi
        Felhasználó

          amit a hupon kaptál szkriptet az pont jó. sõt. a jegjobb

          üdv

          Hozzászólás: Beolvadt az Lonline? #1931470
          kovi
          Felhasználó

            most nézd!

            szolgáltatás, egész tûrhetõ színvonalon

            Hozzászólás: Gyermekkorodban hittél a klotyómanókban? #1953567
            kovi
            Felhasználó

              hát én mondjuk inkább egy adminra gondoltam aki zárol egyet…
              az nagyobbat kattan

              Hozzászólás: mpg kettévágása #1953821
              kovi
              Felhasználó

                mencoder
                aoc avc is copy legyen, a manban pedig le van írva hogyan lehet pl a felénél vágni..

                szalk man mencoder — valahol a közepe felé van leírva. természetesen össze is fésüli a hangot a képpel: gondolom ez fontos szempont lehet

                Hozzászólás: Gyermekkorodban hittél a klotyómanókban? #1953565
                kovi
                Felhasználó

                  kovi ez elkeserito es ketsegbeejto! Te most vagy hittel benne (mivel meg tudtad magyarazni, hogy mi is az), vagy most talaltad ki.

                  milért szerinted az fingott akinek piros a tenyere??

                  zárja már le vki ezt a qrva topikot

                  Hozzászólás: Gyermekkorodban hittél a klotyómanókban? #1953563
                  kovi
                  Felhasználó

                    a southparkos kulabácsi „kifordítva” és nem feltétlenül jóravaló természettel..

                    huhh ez túl szép lett…inkább így:

                    a budiból kimászó sz@ron nevelkedett lény aki behúz a lyukon mikor ráülsz…

                    Hozzászólás: Rossz DVD-bõl lehet-e jót csinálni? #1953149
                    kovi
                    Felhasználó

                      a lemezt szokták mélyhûteni, de elég tahó megoldás. mindössze azért csinálják, mert a polikarbonáton lévõ apró karcolások alatti – a lézer hatására FINOMAN bepárásódó lemezen – adatok kissé könnyebben elérhetõek..

                      ha a meghajtót kell hûteni az sz@r ügy: eszerint már a hõtágulástól „megszorul”…

                      ha debreceni vagy hozd be hozzánk, megnézem

                      Hozzászólás: Rossz DVD-bõl lehet-e jót csinálni? #1953144
                      kovi
                      Felhasználó

                        az audiosáv paraméterrel lehet az ilyesmit kilõni.
                        fejbõl most meg nem mondom… azért gyanús vagy Te nekem… „mûsoros” DVD.. 🙂 na fütyülj csak egyet! 🙂

                        man maplyer
                        egyébként a pufferelés tényleg segít, a gmplayer beállítópanel utolsó fülén be lehet lõni az értéket is: javaslok 4096 Kbyte – ot. Azzal már a nagypon durva dolgok sem szaggatnak..

                        1általán az a dvd udma-s vagy csak egy pio4 – essel küzdesz ????

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,241-2,250 / 3,700