Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
fejbõl írom nem biztos hogy így van
etc/sysconfig/automount töröl (üres állomány)
írhatod az fstabot
létrehozhatod a mount pointokatennyi
persze ez még nem zárja ki azt hogy van akinek bejön (de ez nem változtat a tényen: összességében több helyen okoz több problémát, mint hasznot)
de térjünk vissza Emberk(e) 🙂 problémájához. a kernelben kapcsolható automount nem azonos a supermounttal. teljesen más tészta. végeredményben az csak egy fs felismerés.. (huhh de parasztul mondtam.. de a lényeg benne van)
huhh ne má’ 🙂
ez a Thomas – gyerek írta a buglistre válaszolva hogy nem kéne fagynia..
legalább most tudom hogy tényleg igaza van…
még1*kösz
basszus akkor rossz az iso-m
thnxhadd’ én:
mert az ikszedik lemez után nem adja ki a cuccot
mert az ikszedik lemez után az elõzõ tarcsijegyzékét látjamert az fstab bejegyzések nélkül sokminden nem telepíthetõ
részemrõl ezért
Emberk(e):
a kernelben kapcsolható automount az biz egy kicsit más tészta…miért, mennie kéne?
nem akarlak félrevezetni, errõl nincs tapasztalatom, úgyhogy inkább nem mondanék semmit…
vki…?
amennyiben ati kardra gondolsz el kell hogy keserítselek.
a gatos drivereit keresd ezügyben, de készülj rá, hogy elég macerás cucc… anno amikor nekem volt allinwonderem, a dri modulokat azonnal ütötte amikor prószáltam volna… nézz el ide
http://gatos.sourceforge.net/remélem nem értettelek félre
-
SzerzőBejegyzés