Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
exdos = exos 😳
bocsesz
Fellow bácsi:
c64 geos szamit?
ha ilyesmi számít akkor én nyerek.. 😛
ep128 exdos, speccy48k „égetett” rendszer: 1985, ill 84…
huhh de gáz, pedig 78 – as vagyok…. akkor sem voltam normális?!?!?! 😛nekünk nincs olyanunk…
de végül is mind1, mert elsõsorban a dns beállításával van bajom, a port kezelése usb kábellel okés…..
lécci SEGja gyári legál homew lemezzel ne tudd meg mi kín volt életre lehelni… 🙁
hangja már lehetne sztem mert két hónapja az egész homew forrás nyitott…. oops..
hát ez van, zene nélkül meg nem az igazi1ébként sztem is fenomenális játék
ja próbáltam még irda-n is de ott csak egy usb-] infra konverterrel (ez a megoldás meg linux alatt nem megy mert az eszközhöz nincs driver 🙁
igen nem az a gáz… 🙁
azért kéne linux alatt, mert a tag winnel szerelt laptopja a voda saját programjával, és kézi konnekteléssel is 30 mp múlva megszakít. a telcsi máshol mûködik. a laptop sem rossz.
heé!!
nem engedem leesni a topikomat 😈
vki??
van natív port, mert egyszer régen megnyitották a forrását
akkor mikor próbáltam még nem volt hangja 🙁 😮
pedig a zenéje sem piskóta
4-5 hónappal ezelõtt nem lett volna ilyen könnyû dolgod, mivel a vortexek még nem mentek alsa alatt…
az a diamod kártya eszmeileg cirka 15 – öt ér úgyhogy vigyázz rá..
nem sok kártya tud hw-bõl 10 sávos eq-t….szakközépiskolai elektrotechnikai tananyag:
az alkalmazott feszültséggörbére interpolált jeleket a vonal másik végén le lehet nyerni, feltéve hogy pontosan ismered a „szállító” jelet. több problémát is felvet a kérdés (pl. irányított és címzett adatcsomagok célba juttatását, valamint a jel megfelelõ formátumra hozását-mivel a kettõhuszat nem tudod a hálókártyába dugni.)
érdemes sztem a fenti mondatban említett témában szakkönyvet keresni (elektronika-elektrotechnika)
üdv -
SzerzőBejegyzés