kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,281-2,290 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ki mióta használja operációs rendszerét ? #1945750
    kovi
    Felhasználó

      exdos = exos 😳

      bocsesz

      Hozzászólás: Ki mióta használja operációs rendszerét ? #1945748
      kovi
      Felhasználó

        Fellow bácsi:

        c64 geos szamit?

        ha ilyesmi számít akkor én nyerek.. 😛

        ep128 exdos, speccy48k „égetett” rendszer: 1985, ill 84…
        huhh de gáz, pedig 78 – as vagyok…. akkor sem voltam normális?!?!?! 😛

        Hozzászólás: gprs easy con. suck #1946106
        kovi
        Felhasználó

          nekünk nincs olyanunk…

          de végül is mind1, mert elsõsorban a dns beállításával van bajom, a port kezelése usb kábellel okés…..
          lécci SEG

          Hozzászólás: A J #1946109
          kovi
          Felhasználó

            ja gyári legál homew lemezzel ne tudd meg mi kín volt életre lehelni… 🙁

            hangja már lehetne sztem mert két hónapja az egész homew forrás nyitott…. oops..
            hát ez van, zene nélkül meg nem az igazi

            1ébként sztem is fenomenális játék

            Hozzászólás: gprs easy con. suck #1946104
            kovi
            Felhasználó

              ja próbáltam még irda-n is de ott csak egy usb-] infra konverterrel (ez a megoldás meg linux alatt nem megy mert az eszközhöz nincs driver 🙁

              Hozzászólás: gprs easy con. suck #1946103
              kovi
              Felhasználó

                igen nem az a gáz… 🙁

                azért kéne linux alatt, mert a tag winnel szerelt laptopja a voda saját programjával, és kézi konnekteléssel is 30 mp múlva megszakít. a telcsi máshol mûködik. a laptop sem rossz.

                Hozzászólás: gprs easy con. suck #1946101
                kovi
                Felhasználó

                  heé!!

                  nem engedem leesni a topikomat 😈

                  vki??

                  Hozzászólás: A J #1946107
                  kovi
                  Felhasználó

                    van natív port, mert egyszer régen megnyitották a forrását

                    akkor mikor próbáltam még nem volt hangja 🙁 😮

                    pedig a zenéje sem piskóta

                    Hozzászólás: Quake -eznek ujra, csak epp suket:) #1940666
                    kovi
                    Felhasználó

                      4-5 hónappal ezelõtt nem lett volna ilyen könnyû dolgod, mivel a vortexek még nem mentek alsa alatt…

                      az a diamod kártya eszmeileg cirka 15 – öt ér úgyhogy vigyázz rá..
                      nem sok kártya tud hw-bõl 10 sávos eq-t….

                      Hozzászólás: Adatátvitel 230V-on #1946046
                      kovi
                      Felhasználó

                        szakközépiskolai elektrotechnikai tananyag:

                        az alkalmazott feszültséggörbére interpolált jeleket a vonal másik végén le lehet nyerni, feltéve hogy pontosan ismered a „szállító” jelet. több problémát is felvet a kérdés (pl. irányított és címzett adatcsomagok célba juttatását, valamint a jel megfelelõ formátumra hozását-mivel a kettõhuszat nem tudod a hálókártyába dugni.)

                        érdemes sztem a fenti mondatban említett témában szakkönyvet keresni (elektronika-elektrotechnika)
                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,281-2,290 / 3,700