kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,291-2,300 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mpg-k egymas utan fuzese #1945912
    kovi
    Felhasználó

      úgy hogy újratömöríted. sz@arabb lesz a kép, és azonos felbontás mellett nagyobb a mérete. De egy p1 is vinni fogja, feltéve, hogy nem mpeg2 – be nyomod.

      man mencoder / man mplayer
      utolsó elõtti lap

      üdv

      Hozzászólás: mpg-k egymas utan fuzese #1945909
      kovi
      Felhasználó

        cd mappa
        cat 1.mpg 2.mpg 3.mpg 4.mpg ] /home/temagad/ezlesz.mpg

        ennyi. avinál és wmv – nél viszonnt nem mûkszik, vszínûleg az illesztési ponton lévõ kulcskockák miatt
        üdv

        Hozzászólás: Milyen pendrive javasolt UHU 1.1.1-hez ? #1945139
        kovi
        Felhasználó

          érdekes hogy a sima memkártya+olvasó kombináció mennyivel használhatóbb rendszer szempontjából:
          nemrég egy olympus fényképezõgép kártyájára telepítettem linuxot, elég bizarr a végeredmény:
          csont nélkül futó szuper rendszer, amivel a készített képeket azonnal ki lehet nyomtatni, emailezni stb stb. Gép be, usb- be , gép reset, és indul a rendszer a fényképezõgéprõl…

          ehhez képest az usb pendriveok fele nem bootol és még partícionálni sem lehet… sztem javarészt nem is igazi blokkeszközök .

          Hozzászólás: Suse 9 wine hibaüzenet #1940392
          kovi
          Felhasználó

            jaja
            vagy pl wine akármi.exe -winver win98

            de ez elég triviális lenne, szal javítson ki valaki aki épp gép elõtt ül. Paraméterként is elveszi a beállítást, valami hasonló kapcsolóval. Prósza ki!!

            Hozzászólás: crossover office + diablo #1945169
            kovi
            Felhasználó

              nincs, nem megy 🙁

              brühühühühü

              Hozzászólás: Pentium hány? #1945204
              kovi
              Felhasználó

                366 slot1 l2 nélkül
                itt van elõttem, egy régi gépbõl bontottuk ki. ennél nagyobbról nem tudok

                Hozzászólás: Milyen pendrive javasolt UHU 1.1.1-hez ? #1945137
                kovi
                Felhasználó

                  én viszont rendszert szeretnék rá
                  van egy twinmos 256 megás

                  és mi tart vissza? nem megy? nem bírja a syslinux?

                  üdv

                  Hozzászólás: Pentium hány? #1945200
                  kovi
                  Felhasználó

                    ha esetleg olyat látsz hogy komplett gép / cerka1700 eladó, akkor arra is gondolj, hogy esetleg egy p3 magalapú tualatin van meghúzva (és érdekességképpen ugyanúgy megy, mint a p4 alapú 1700-as – ennyit a p4cerkákról)

                    illetve arra hogy p4 – nek, p3 – nak hirdetett gép valójában sokszor csak egy cerka.

                    Hozzászólás: Milyen pendrive javasolt UHU 1.1.1-hez ? #1945136
                    kovi
                    Felhasználó

                      adathordozás: végül is tökmindegy. arra figyelj hogy a ketyerék java usb 20 – ra van kihegyezva. Sokszoe találkozok olyannal ami megy usb10 – ban, és olyannal is ami nem:
                      pl a canyon nevû cucc megy usb10 – csatiban, de rendszert nem tudsz bootolni róla
                      pl. az avant genie némelyike megy usb10 – ban, némelyik nem, de bootolni is lehet róla. A legegyszerûbb hogy kipróbálod mielõtt megveszed.
                      üdv

                      Hozzászólás: Pentium hány? #1945199
                      kovi
                      Felhasználó

                        biztos van tábla, de ha konkrétat kérdezel mondom

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,291-2,300 / 3,700