kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,351-2,360 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nem akarja megenni a Serial-t!!! :( #1941080
    kovi
    Felhasználó

      gratulálok 🙁

      „”remélem”” látszott az ip-d, hogy ha esetleg ezzel a szeriallal menne mindenki, akkor találjanak nálad nyomot, ha lebukás lesz.

      századjára: nem kéne warezolni. legalábbis nem itt.

      bal oldal-]privát üzenet. az nem jobb??
      üdv

      Hozzászólás: Half-Life problem + dio2 #1940994
      kovi
      Felhasználó

        1. hogy tetted fel a diot? ha „”el van törve””, akkor minden ehhez szükséges cucc fent van? pontosan kellene az install menete, akár privátban is jöhet, ha gondolod.

        2. billentyû: állítsd a rendszerbill kiosztást angolra és láss csodát.

        lehet hogy csak gyorsan olvastam de nem láttam: wine vagy winex ? nem mindegy ám!!

        Hozzászólás: Kellene egy linux……. #1940584
        kovi
        Felhasználó

          hiába twm icewm, nincs olyan xfree és nem tudok olyan grafikus illesztõrõl, melynek elég 16 m (amiben persze a rendszer is ott figyel)

          bármit teszel a win95 – höz képest sajnos csak visszalépést éreznél. nem beszélve arról hogy ott ment az abiword……

          ha csak terminálnak kéne akkor az mástészta lenne, de így sztem elég egyértelmû: nem éri meg tökölni vele.

          min p1-64 mb. ott már érdemes lenne tökölni, de még ott is meggondolnám.

          üdv

          Hozzászólás: Kellene egy linux……. #1940577
          kovi
          Felhasználó

            dede csak nem lesz graf interfész az pedig mint látom alapkellék.

            másik :80486/sx oops

            Hozzászólás: Kellene egy linux……. #1940575
            kovi
            Felhasználó

              Megvalósítható ez egyáltalán, vagy küszködjek tovább a win95-tel

              nem valósítható meg. gui-t felejtsd el, a szövegszerkesztõre pedig ne is gondolj.

              nem rosszindulatból írom, csupán azért, hogy ne ess nagyon poffra’
              itt marad a ringyóz.
              üdv

              Hozzászólás: xmms szanaszet van:) + k3b= doglott csiga #1940530
              kovi
              Felhasználó

                10 uhu jobb lenne?

                sztem nem:
                gané az automounter
                eléggé tré az initfolyamat is -] ez a legszembeötlõbb nekem.
                a kernel az ugyan ok, de
                régi a hangszolgáltatás és az x is…
                hibás a cups
                stb stb

                mire ezeket helyrehoznod és kicserélned, háát.. na az a nem kis teljesítmény

                ha uhu akkor már inkább 11

                Hozzászólás: mplayer nagyobb felirat #1940487
                kovi
                Felhasználó

                  a font mappa gyökerében legyen egy kimásolva a kívánt fontalmappa tartalma. egyébként a homeodban létrejövõ .mplayer mappában is megcsinálhatod a font mappát, és ott is próbálkozhatsz.
                  tölts le 1-2 fontállományt az mplyerhq . hu oldalról is.
                  a gmplayer menüjében legyen bekapcsolva a felirat képátlóhoz igazítása.
                  ennyi

                  kovi
                  Felhasználó

                    Paca5:

                    Ezt olvasd le hasznos!!!
                    http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html

                    van ott még egy slakis cucc nem linkelem meg közvetlen nézd meg az oldalon a hasznos/slaki 2 fület.

                    Hozzászólás: Egérmutató átállítása #1940466
                    kovi
                    Felhasználó

                      milyen ablakkezelõ?

                      Hozzászólás: K #1940230
                      kovi
                      Felhasználó

                        Vizsla Bácsi:

                        Ez tökéletesen igaz, de ha valakinek ati kártyája van és nem akar pötyögni?

                        ugyanígy gondolkodtam anno. méregdrága ati, bba, vivo ddr kard volt. egy vagyonba került anno. no de aztán amikor eladtam és vettem géeforszot egy hét múlva már múlt a fájdalom és most nagyon jó dolgom van egy mezei gf2 gts -el.

                        mára már csak olyan hw-t veszek ami csont nélkül és bugmentesen megy a rendszerem alatt. win ugyebár lassan 3 éve nincs otthon.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,351-2,360 / 3,700