Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
gratulálok 🙁
„”remélem”” látszott az ip-d, hogy ha esetleg ezzel a szeriallal menne mindenki, akkor találjanak nálad nyomot, ha lebukás lesz.
századjára: nem kéne warezolni. legalábbis nem itt.
bal oldal-]privát üzenet. az nem jobb??
üdv1. hogy tetted fel a diot? ha „”el van törve””, akkor minden ehhez szükséges cucc fent van? pontosan kellene az install menete, akár privátban is jöhet, ha gondolod.
2. billentyû: állítsd a rendszerbill kiosztást angolra és láss csodát.
lehet hogy csak gyorsan olvastam de nem láttam: wine vagy winex ? nem mindegy ám!!
hiába twm icewm, nincs olyan xfree és nem tudok olyan grafikus illesztõrõl, melynek elég 16 m (amiben persze a rendszer is ott figyel)
bármit teszel a win95 – höz képest sajnos csak visszalépést éreznél. nem beszélve arról hogy ott ment az abiword……
ha csak terminálnak kéne akkor az mástészta lenne, de így sztem elég egyértelmû: nem éri meg tökölni vele.
min p1-64 mb. ott már érdemes lenne tökölni, de még ott is meggondolnám.
üdv
dede csak nem lesz graf interfész az pedig mint látom alapkellék.
másik :80486/sx oops
Megvalósítható ez egyáltalán, vagy küszködjek tovább a win95-tel
nem valósítható meg. gui-t felejtsd el, a szövegszerkesztõre pedig ne is gondolj.
nem rosszindulatból írom, csupán azért, hogy ne ess nagyon poffra’
itt marad a ringyóz.
üdv10 uhu jobb lenne?
sztem nem:
gané az automounter
eléggé tré az initfolyamat is -] ez a legszembeötlõbb nekem.
a kernel az ugyan ok, de
régi a hangszolgáltatás és az x is…
hibás a cups
stb stbmire ezeket helyrehoznod és kicserélned, háát.. na az a nem kis teljesítmény
ha uhu akkor már inkább 11
a font mappa gyökerében legyen egy kimásolva a kívánt fontalmappa tartalma. egyébként a homeodban létrejövõ .mplayer mappában is megcsinálhatod a font mappát, és ott is próbálkozhatsz.
tölts le 1-2 fontállományt az mplyerhq . hu oldalról is.
a gmplayer menüjében legyen bekapcsolva a felirat képátlóhoz igazítása.
ennyiPaca5:
Ezt olvasd le hasznos!!!
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.htmlvan ott még egy slakis cucc nem linkelem meg közvetlen nézd meg az oldalon a hasznos/slaki 2 fület.
milyen ablakkezelõ?
Vizsla Bácsi:
Ez tökéletesen igaz, de ha valakinek ati kártyája van és nem akar pötyögni?
ugyanígy gondolkodtam anno. méregdrága ati, bba, vivo ddr kard volt. egy vagyonba került anno. no de aztán amikor eladtam és vettem géeforszot egy hét múlva már múlt a fájdalom és most nagyon jó dolgom van egy mezei gf2 gts -el.
mára már csak olyan hw-t veszek ami csont nélkül és bugmentesen megy a rendszerem alatt. win ugyebár lassan 3 éve nincs otthon.
-
SzerzőBejegyzés