Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gergõ:
egy fraszt vagy te hulye !
Ma’traszele’n, Budapesten, de az orszag szinte barmely pontjara kepes vagyok ellatogatni egy fresh gentoo -ertlinuxcd . hu
nem jobb így? 🙂
igen. tegyek a lemezedre mûködõ drimodult????
„Szerintem, ha valamibe gyári driver letöltögetése nélkül megy, az a SuSE.”
suse stb: igen ott az ati meghajtó, de pl. játszani nem fogsz vele normálisan. ut2003-2004, descent3 stb el sem indul, vagy ha elindul akkor csúnya a kép (átlátszó textúrák), majd egy idõ múlva lefagy. akár külsõs driver, akár gyári. akármelyik disztró.
nagy atibarát voltam anno, de meguntam a szenvedést. 🙁 = ne az atiképesség alapján válasszatok disztrót, mert akkor megette a fene
lehet. de az a gáz hogy egy íróval sem tudtam megcsinálni linux alatt. 🙁
milyen márkájú lemezen láttam? tdk ill noname
de mielõtt nagyon hülyének lennék nézve:
nagyon jól tudom mi az informatikai kiló és mega és giga
nagyon jól tudom mi a konstans szögsebesség és kerületi sebesség közötti különbség, és az ebbõl adódóan ingadozó valós írási sebesség.nem ezzel van a bajom. a ringyóz alatt írott idegen lemezeket kapva általában bõ 4.6 g feletti hasznos és KIHASZN
Az sem lenne rossz ha Hamar Krisz idenézne
thnx. otthon próba
remélem tényleg idekukkantanak az illetékeseküdv
nem mindig errõl van szó
a másolt dvdknél elég sok a szívás, és parancssorból meg lehet oldani csak gõzöm nincs hogy csináltam, ráadásul a gépem /pillanat 10 km-el arrébb van
f3 és lesz… 🙂
terminálról parancssori lejátszással menni fog (=néha bejön!!)
-
SzerzőBejegyzés