kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,361-2,370 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: K #1940228
    kovi
    Felhasználó

      Gergõ:

      egy fraszt vagy te hulye !
      Ma’traszele’n, Budapesten, de az orszag szinte barmely pontjara kepes vagyok ellatogatni egy fresh gentoo -ert

      linuxcd . hu

      nem jobb így? 🙂

      Hozzászólás: K #1940225
      kovi
      Felhasználó

        igen. tegyek a lemezedre mûködõ drimodult????

        Hozzászólás: K #1940222
        kovi
        Felhasználó

          „Szerintem, ha valamibe gyári driver letöltögetése nélkül megy, az a SuSE.”

          suse stb: igen ott az ati meghajtó, de pl. játszani nem fogsz vele normálisan. ut2003-2004, descent3 stb el sem indul, vagy ha elindul akkor csúnya a kép (átlátszó textúrák), majd egy idõ múlva lefagy. akár külsõs driver, akár gyári. akármelyik disztró.

          nagy atibarát voltam anno, de meguntam a szenvedést. 🙁 = ne az atiképesség alapján válasszatok disztrót, mert akkor megette a fene

          Hozzászólás: DVD 4.4 G ??? #1940124
          kovi
          Felhasználó

            lehet. de az a gáz hogy egy íróval sem tudtam megcsinálni linux alatt. 🙁

            milyen márkájú lemezen láttam? tdk ill noname

            Hozzászólás: DVD 4.4 G ??? #1940121
            kovi
            Felhasználó

              de mielõtt nagyon hülyének lennék nézve:

              nagyon jól tudom mi az informatikai kiló és mega és giga
              nagyon jól tudom mi a konstans szögsebesség és kerületi sebesség közötti különbség, és az ebbõl adódóan ingadozó valós írási sebesség.

              nem ezzel van a bajom. a ringyóz alatt írott idegen lemezeket kapva általában bõ 4.6 g feletti hasznos és KIHASZN

              Hozzászólás: UHU KDE3.2 file hozzarendeles MEGOLDAS! #1940402
              kovi
              Felhasználó

                Az sem lenne rossz ha Hamar Krisz idenézne

                Hozzászólás: UHU KDE3.2 file hozzarendeles MEGOLDAS! #1940401
                kovi
                Felhasználó

                  thnx. otthon próba
                  remélem tényleg idekukkantanak az illetékesek

                  üdv

                  Hozzászólás: MPlayer probléma #1940181
                  kovi
                  Felhasználó

                    nem mindig errõl van szó

                    a másolt dvdknél elég sok a szívás, és parancssorból meg lehet oldani csak gõzöm nincs hogy csináltam, ráadásul a gépem /pillanat 10 km-el arrébb van

                    Hozzászólás: Telehaz, linux, jatekok, kovi:), satobbi… #1940163
                    kovi
                    Felhasználó

                      f3 és lesz… 🙂

                      Hozzászólás: MPlayer probléma #1940179
                      kovi
                      Felhasználó

                        terminálról parancssori lejátszással menni fog (=néha bejön!!)

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,361-2,370 / 3,700