kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,371-2,380 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Telehaz, linux, jatekok, kovi:), satobbi… #1940160
    kovi
    Felhasználó

      az a gaz, hogy nekem es a telehaznak is csak modemes hozzaferese vagyon:[

      privát üzenet.
      portósan szívesen felteszem neked hét vége felé.

      privát üzenet és megbeszéljük

      Hozzászólás: DVD 4.4 G ??? #1940115
      kovi
      Felhasználó

        szerintem 4.7 g = 4.7 g
        4.7 g = 4.7 * 1024 Mbyte

        de hát nem a mbyte van ráírva. 🙁

        má$ rendszer alatt állítólag vígan megy a 4.7 🙁

        5let?

        Hozzászólás: Telehaz, linux, jatekok, kovi:), satobbi… #1940154
        kovi
        Felhasználó

          ingyenjáték:
          ut2003demo
          ut2004demo
          q3demo
          enemy terrority
          army ops
          ufo:alien invasion (még csak publikus demó van belõle, körökre osztott stratégia)
          millió apró játék

          stb stb

          ingyenport(viszont ehhez kell egy wines jogtiszta játéklemez):
          q3
          unreal
          unreal xp
          unreal tournament
          doom

          stb stb

          nézd az aláírásom

          Hozzászólás: Gorky 17 #1936240
          kovi
          Felhasználó

            a francba az rengeteg pénz.. lehet hogy a preverziót rendeled, megkapod, aztán mikor kint a végleges akkor ingyen postáznak egyet ???

            tnhx

            Hozzászólás: Gorky 17 #1936238
            kovi
            Felhasználó

              még mindig nem hallott senki – semmit?

              brühühühüühhü

              kovi
              Felhasználó

                🙂
                ezt a témát itt zárjuk is le plz. elég ha nem nyúlunk hozzá.

                kovi
                Felhasználó

                  én is bocs

                  de ezt a témát itt zárjuk is le plz.

                  Hozzászólás: Linux partíció törlése #1940019
                  kovi
                  Felhasználó

                    Hát

                    Hozzászólás: Linux partíció törlése #1940011
                    kovi
                    Felhasználó

                      miért nem?

                      „nem dos partíció törlése.” funkció ott figyel az fdsikben!

                      lehet hogy csak elnézted.

                      Hozzászólás: DVD to avi k3b-vel #1940004
                      kovi
                      Felhasználó

                        jaja de a dvdrip mindenképp egyszerûbb.

                        az mencoder kissé brutális (elsõre) a parancssori cuccaival, a kmencoder frontenddel mindenképp jobb. sztem a dvdrip&transcode páros verhetetlen.

                        persze ez csak az én véleményem (vagy inkább +gyõzõdésem)
                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,371-2,380 / 3,700