Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
az a gaz, hogy nekem es a telehaznak is csak modemes hozzaferese vagyon:[
privát üzenet.
portósan szívesen felteszem neked hét vége felé.privát üzenet és megbeszéljük
szerintem 4.7 g = 4.7 g
4.7 g = 4.7 * 1024 Mbytede hát nem a mbyte van ráírva. 🙁
má$ rendszer alatt állítólag vígan megy a 4.7 🙁
5let?
ingyenjáték:
ut2003demo
ut2004demo
q3demo
enemy terrority
army ops
ufo:alien invasion (még csak publikus demó van belõle, körökre osztott stratégia)
millió apró játékstb stb
ingyenport(viszont ehhez kell egy wines jogtiszta játéklemez):
q3
unreal
unreal xp
unreal tournament
doomstb stb
nézd az aláírásom
a francba az rengeteg pénz.. lehet hogy a preverziót rendeled, megkapod, aztán mikor kint a végleges akkor ingyen postáznak egyet ???
tnhx
még mindig nem hallott senki – semmit?
brühühühüühhü
🙂
ezt a témát itt zárjuk is le plz. elég ha nem nyúlunk hozzá.én is bocs
de ezt a témát itt zárjuk is le plz.
Hát
miért nem?
„nem dos partíció törlése.” funkció ott figyel az fdsikben!
lehet hogy csak elnézted.
jaja de a dvdrip mindenképp egyszerûbb.
az mencoder kissé brutális (elsõre) a parancssori cuccaival, a kmencoder frontenddel mindenképp jobb. sztem a dvdrip&transcode páros verhetetlen.
persze ez csak az én véleményem (vagy inkább +gyõzõdésem)
üdv -
SzerzőBejegyzés