Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mindenképpen ragaszkodsz a k3b megoldásához?
erre való nagyon ügyes célprogram az uhu11 második lemezén figyel, szûrõzés stb pluszfunkciókkal.
dvdrip
minden függõsége szintén ott figyel a lemezen.
mégegyszer
nincs jobb dolgotok???????????????????????????????ekkora fost!!
minek egyáltalán ilyen kérdés meg szavazás ?????????????????????
nincs jobb dolgotok???????????????????????????????
mielõtt még nagyon elmélkednétek:
amíg 100 emberbõl 80 kde-t használ, ebbõl mind a 80% kéri a frissítést, akkor nincs mese, javítani kell.
arról szól az uhudisztró, hogy kész, és használható rendszert adjanak a kezdõ, illetve netalán lusta embereknek, akik semmiképpen nem fogják otthon egyéb disztribúciók hangolásával tölteni az idejüket. namost ez az állítás a fenti hiba ügyén nem igazán reális.
ha pedig valaki úgy gondolja hogy a fejlesztõket nem igazán kéne idehívni (mellékesen a saját hivatalos fórumukra) az menjen a pitsába PLZ.
én is elsõsorban slakit nyomok, de elég sok helyre teszek uhut. akarom mondani tettem (most nem, mivel pont a kde hiba miatt „kicsit” sokszor hívtak telefonon. kell a javítás.
ennyi részemrõl ide többet nem írok.
mplayer -dvd 1 -ao pcm -vo null -vc null.
vagy a gmplayer ao moduljában a pcm-et kapcsolod és lejátszod a filmet
és a hanganyag ott lesz a homeodban
Krisztián ez Neked ment, bocs ezt nem írtam.
az a gáz hogy a hozzáadott konqueror is megfeszül néha, akár icewm felett is… 🙁
az érem másik oldalaként meg hogy pl. nem lehet asztali linknek ikont adni, vagy hogy a futtatási visszajelzés akár 5 percig is ott figyel pl egy Q3 – nál az egér mellett (stb stb), az alapkdecsomaggal is jeletnkezik. tehát a base mindenképp szar, de a ráépülõ cuccok sem hibátlanok (gondolom én)Krix
Valoszinuleg ha sikerul megoldanom, akkor lesz frissites kiadas.
Krix! A hivatalos bugreportokat Te látod? Amennyiben csak az alapcsomagokat teszed fel, úgy a fele hiba jön elõ = a kdeaddonok, multimedia, stb stb is hibás 🙁
brühühüüszóval: thnx, de nem lesz könnyû dolgod..
üdv
Pozsy, a lényeget!
várható a közeljövõben valamilyen HIVATALOS, kevésbé bugos kde csomag ami valamilyen új vagy foltozott cvs-bõl készül? így nem tudok gépre tenni linuxot, mert egy kezdõ felfordul tõle, meg én is a sok telefonhívástól 🙁
engem ez érdekel, mit tegyek a legnépszerûbb grafikus környezetrõl van szó…
üdv
thnx a választ (már ha lesz)Legalább a KDE32 javítsátok már plz. újabb cvs, esetleg egyéb bugfixek, mert finoman szólva nem használhatóak.
ui: örülök hogy itt vagytok a fórum(otok)on
-
SzerzőBejegyzés