Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Krix
De szivesen fogadom az erveket a 2.6 -os kernel mellett. Es kerlek kimeljetek azokkal hogy
a hangszolgáltatás tisztán kernelbõl adott alsaval jön
a közelben sincs oss, esetleg alsa-oss átjáró
az egérkezelés akkor is simán megy ha a gép 99% – on terhelt.a játékoknál ezek nekem fontosak lennének
tudom hogy sokan peccselnek, de mi lenne ha csak úgy próbaként tiszta kernellel nyomnának egy próbaverziót? (ala slackware) Nekem tetszene. Na de mindegy kompilálok 🙂 egyet magamnak.
thnx a választ
persze az alsa stb kezelés átváltása nem lett volna olyan sima, de sztem meg lehet csinálni.. vagy nem??
Krix mivel Te tûzközelben vagy, hátha tudod:
ha ennyire az újdonságokra hajtottak (pl kde 32 stb stb) akkor miért nem tettek bele csak úgy opcióként egy kernel 26 – t? meg mondjuk erre egy kapcsolót a grub menüjében? nem lett volna az olyan nagy ügy.. ha nem ment volna rendesen meg rá is lehetett volna fogni a kernelimage „bétamivoltára”. sok mindent nem értek az uhu tájékán. na persze biztos van ami a „tudatlanságomnak” is köszönhetõen nem világos…
tán valami alaplaphoz járt volna.
pl Asus Card Reader
arra azért figyleni kell, hogy ha idegen lapra dugva nem megy, akkor az usb-csatlakozás bekötését át kell variálni az olvasó végén (persze csak saját felelõsségre, és persze csak próbaképp), mivel némelyik alaplap másmilyen sorrendben adja ki ezeket a nyákon . micsoda véletlen.. ezt nem is gondoltam volna 🙂
huhh.. erre fel az én kérdésem is flame szagú lett. de ne vegyétek annak lécci, mert tényleg érdekel.
üdvKipusztult a …?
én is feltettem ezt a kérdést már magamnak. semmilyen fórumra nem akartam írni, mert sok Lakkor miért megy Mandrake alatt hibátlanul?
más verziójú hangdémon másképpen viszonyul hozzá. szóval kissé ludas pl az alsa is, de ez nem változtat azon a tényen, hogy
1. bizonyos disztrók alatt megy-bizonyos alatt hibádzik = idegesítõ fos szívás
2. a játékok nem igazán szeretik. majd kívülrõl fogod tudni az mmap could not blablabla to memory üzenetet. na akkor fogsz új kártya után nézni.de ez a „fantasztikus” minõségû integrált viacuccos kifejezetten „szuper és modern” kivitelezése lévén mindegyikkel szõrözni fog. esounddal nem siet, de néha recseg. 15. recsegésnél már legszívesebben lefûrészelném az alaplapról.
ilyenkor jön a csere. meg akkor amikor a delikvens rájön hogy SEMELYIK quake sem megy vele rendesen. Q3. Wolf3. ET = síri csend 🙁hehe. ha tudod tedd esoundba az inputválasztót, van akinél bejött. én nem bírtam sokáig bementem egy pcbontóba és 1000 ft-ért vettem fm801 – es hangkártyát. ezzel meg is oldottam mindent.
a wine uralmát kár lenne megdönteni mert elég ügyes cucc, ráadásul free.
a winex uralmát megdönetni meg minek? elég trágya az egész hogy ne is legyen uralkodó.nem flamelésbõl írom, csupán ez a véleményem
-
SzerzőBejegyzés