kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,391-2,400 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kipusztult a bagolyfészek? #1939480
    kovi
    Felhasználó

      Krix

      De szivesen fogadom az erveket a 2.6 -os kernel mellett. Es kerlek kimeljetek azokkal hogy

      a hangszolgáltatás tisztán kernelbõl adott alsaval jön
      a közelben sincs oss, esetleg alsa-oss átjáró
      az egérkezelés akkor is simán megy ha a gép 99% – on terhelt.

      a játékoknál ezek nekem fontosak lennének

      tudom hogy sokan peccselnek, de mi lenne ha csak úgy próbaként tiszta kernellel nyomnának egy próbaverziót? (ala slackware) Nekem tetszene. Na de mindegy kompilálok 🙂 egyet magamnak.

      thnx a választ

      Hozzászólás: Kipusztult a bagolyfészek? #1939469
      kovi
      Felhasználó

        persze az alsa stb kezelés átváltása nem lett volna olyan sima, de sztem meg lehet csinálni.. vagy nem??

        Hozzászólás: Kipusztult a bagolyfészek? #1939468
        kovi
        Felhasználó

          Krix mivel Te tûzközelben vagy, hátha tudod:

          ha ennyire az újdonságokra hajtottak (pl kde 32 stb stb) akkor miért nem tettek bele csak úgy opcióként egy kernel 26 – t? meg mondjuk erre egy kapcsolót a grub menüjében? nem lett volna az olyan nagy ügy.. ha nem ment volna rendesen meg rá is lehetett volna fogni a kernelimage „bétamivoltára”. sok mindent nem értek az uhu tájékán. na persze biztos van ami a „tudatlanságomnak” is köszönhetõen nem világos…

          Hozzászólás: memóriakártya olvasó? #1939007
          kovi
          Felhasználó

            tán valami alaplaphoz járt volna.

            pl Asus Card Reader

            arra azért figyleni kell, hogy ha idegen lapra dugva nem megy, akkor az usb-csatlakozás bekötését át kell variálni az olvasó végén (persze csak saját felelõsségre, és persze csak próbaképp), mivel némelyik alaplap másmilyen sorrendben adja ki ezeket a nyákon . micsoda véletlen.. ezt nem is gondoltam volna 🙂

            Hozzászólás: Kipusztult a bagolyfészek? #1939466
            kovi
            Felhasználó

              huhh.. erre fel az én kérdésem is flame szagú lett. de ne vegyétek annak lécci, mert tényleg érdekel.
              üdv

              Hozzászólás: Kipusztult a bagolyfészek? #1939465
              kovi
              Felhasználó

                Kipusztult a …?
                én is feltettem ezt a kérdést már magamnak. semmilyen fórumra nem akartam írni, mert sok L

                Hozzászólás: hibádzik az xmms #1939456
                kovi
                Felhasználó

                  akkor miért megy Mandrake alatt hibátlanul?

                  más verziójú hangdémon másképpen viszonyul hozzá. szóval kissé ludas pl az alsa is, de ez nem változtat azon a tényen, hogy

                  1. bizonyos disztrók alatt megy-bizonyos alatt hibádzik = idegesítõ fos szívás
                  2. a játékok nem igazán szeretik. majd kívülrõl fogod tudni az mmap could not blablabla to memory üzenetet. na akkor fogsz új kártya után nézni.

                  Hozzászólás: hibádzik az xmms #1939452
                  kovi
                  Felhasználó

                    de ez a „fantasztikus” minõségû integrált viacuccos kifejezetten „szuper és modern” kivitelezése lévén mindegyikkel szõrözni fog. esounddal nem siet, de néha recseg. 15. recsegésnél már legszívesebben lefûrészelném az alaplapról.
                    ilyenkor jön a csere. meg akkor amikor a delikvens rájön hogy SEMELYIK quake sem megy vele rendesen. Q3. Wolf3. ET = síri csend 🙁

                    Hozzászólás: hibádzik az xmms #1939450
                    kovi
                    Felhasználó

                      hehe. ha tudod tedd esoundba az inputválasztót, van akinél bejött. én nem bírtam sokáig bementem egy pcbontóba és 1000 ft-ért vettem fm801 – es hangkártyát. ezzel meg is oldottam mindent.

                      Hozzászólás: #1939347
                      kovi
                      Felhasználó

                        a wine uralmát kár lenne megdönteni mert elég ügyes cucc, ráadásul free.
                        a winex uralmát megdönetni meg minek? elég trágya az egész hogy ne is legyen uralkodó.

                        nem flamelésbõl írom, csupán ez a véleményem

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,391-2,400 / 3,700