Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kár volt szimlinkelni a so állományokat
csak azért kiabál install közben, mivel érzi, hogy nem tud majd backupolni… ahogy az elõzõ kollega mondta: nyomkodd ész nélkül az okékat azt’ kész.
az etc/x11/xf86configban a driver részben lévõ nv mutatót átírod nvidiára és ezzel le van zárva az ügy.nem is értem mi itt a problem. nem kell szimlinkelni, ha kéne is azt megtenné helyetted a telepítõ szkript.
hoygan
ez jó 😛
hogyan
mondtam hoygan indítsd. lehet hogy megoldja. ezeken a modern rendszereken általában az export pathokat nem tudja beállítani. lépej be az usr/local/games/ut/system mappába és nyomj egy entert az ut-bin állományon.
próba cseresznye
amit az említett indítás után bekopizhatnál ide…
feltéve hogy nem hízik 5000 sorra a próba által … 😛
próbáld már meg azt, hogy az /usr/local/games/ut/system mappába állva elindítod az ut-bin állományt. elõtte sztem töröld a homeodból az ut eddigi bejegyzéseit. természetesen mindkét dolgot userként. mást most hirtelen nem tudok, mivel nem igazán kézenfekvõ ez a hiba amit írtál.
na szóval prósza ki
ftp://3dgamers.in-span.net/pub/3dgamers5/…install-436.run
ezzel próbáltad?
okos dolgom? hmm nincs.
csupán az hogy nem igazán kiforrott ez a dolog és emiatt még véletlenül sem kockáztatnék. ráadásul a megvalósítások javarésze béta meg ilyesmi. ááá…. legyintés…milyen is lehet amikor inode sérül?? huh, nem kívánom magamnak. neked sem.
egyiket sem
komolyan mondom.kde vezérlõpultban is meg tudod csinálni(asszem a szolgáltatások menüje közt), grafikusan. a menüdben ott van.
bocsesz linket akartam. helyesen így
http://www.oo-software.com/english/products/oodlinux/ -
SzerzőBejegyzés