kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,411-2,420 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: töredezettség-mentesítés #1938697
    kovi
    Felhasználó

      idegen filerendszert idegen rendszer alatt kell csinálni. a., esetrõl ennyit.

      b., eset: ext2,ext3

      http://www.oo-software.com/english/products/oodlinux/

      ui én nem merném megcsinálni. az adataim többet érnek.

      Hozzászólás: Tv kártya Matrox G450 eTv #1938686
      kovi
      Felhasználó

        a driver v4l képes? mert akkor az mplayert felparaméterezed és kész

        Hozzászólás: mp3 #1938330
        kovi
        Felhasználó

          ogg: gondolom a vorbis enkódolásra/dekódolásra gondoltok

          mert az ogg csak egy keretforma. nem határoz meg tömörítési algoritmust. vagy (ne má’! 🙂 ) rosszul tudom?

          Hozzászólás: usb #1938577
          kovi
          Felhasználó

            ha esetleg egy pendrive volt a porton akkor mielõtt kilépsz-kihúzod a gépbõl a „zsebramot” :
            terminál:
            su
            jelszó
            sync

            Hozzászólás: usb #1938576
            kovi
            Felhasználó

              nyúlj a reszet felé..

              mást tudsz?
              alt+ctrl+f1 – en (ill f2-n.. stb) már nemigen éred el a mélyterminálokat….

              Hozzászólás: mp3 #1938320
              kovi
              Felhasználó

                uhuban gyárilag:

                -lame -b 192 /elérési út/pcm-hang.wav /ahová kell/név.mp3

                -valamint ott a bladeenc is, de sztem a lame szebb hangot készít

                -de választhatsz talán vorbist cuccot is alapból

                természetesen mindegyik parancssori cucc, hálaistennek.

                mindezek elõtt cdrippelésre parancssori cucc:
                -cdparanoia -B
                és a hómodba kerülnek a pcm wavok.

                ennyi vón’

                Hozzászólás: A „legdurvább” anyag #1931691
                kovi
                Felhasználó

                  jaja

                  még néhány tükrön kint van a link, de sztem nem sokáig..
                  üdv

                  Hozzászólás: pendrive SUCKS #1938174
                  kovi
                  Felhasználó

                    senki többet? harmadszor!!! 🙁

                    ezek szerint nincs megoldás 🙁

                    Hozzászólás: A „legdurvább” anyag #1931690
                    kovi
                    Felhasználó

                      vigyázzatok mert valami csúnya dolog van a környéken. a flonix oldaláról nem elég, hogy a download kapocs eltûnt, a fórumot is keményen moderálják. ha downloadot keresel, azonnal kiszedik a topicodat.

                      kát érte… addig is ott a damnsmall linux. friss-ropogós, usb – s archív is könnyen elérhetõ, bootfloppy image- el együtt.

                      Hozzászólás: DivX avi szerkesztés vágás Linux alatt #1938421
                      kovi
                      Felhasználó

                        nem tudtam

                        annál jobb

                        thnx 🙄

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,411-2,420 / 3,700