Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
idegen filerendszert idegen rendszer alatt kell csinálni. a., esetrõl ennyit.
b., eset: ext2,ext3
ui én nem merném megcsinálni. az adataim többet érnek.
a driver v4l képes? mert akkor az mplayert felparaméterezed és kész
ogg: gondolom a vorbis enkódolásra/dekódolásra gondoltok
mert az ogg csak egy keretforma. nem határoz meg tömörítési algoritmust. vagy (ne má’! 🙂 ) rosszul tudom?
ha esetleg egy pendrive volt a porton akkor mielõtt kilépsz-kihúzod a gépbõl a „zsebramot” :
terminál:
su
jelszó
syncnyúlj a reszet felé..
mást tudsz?
alt+ctrl+f1 – en (ill f2-n.. stb) már nemigen éred el a mélyterminálokat….uhuban gyárilag:
-lame -b 192 /elérési út/pcm-hang.wav /ahová kell/név.mp3
-valamint ott a bladeenc is, de sztem a lame szebb hangot készít
-de választhatsz talán vorbist cuccot is alapból
természetesen mindegyik parancssori cucc, hálaistennek.
mindezek elõtt cdrippelésre parancssori cucc:
-cdparanoia -B
és a hómodba kerülnek a pcm wavok.ennyi vón’
jaja
még néhány tükrön kint van a link, de sztem nem sokáig..
üdvsenki többet? harmadszor!!! 🙁
ezek szerint nincs megoldás 🙁
vigyázzatok mert valami csúnya dolog van a környéken. a flonix oldaláról nem elég, hogy a download kapocs eltûnt, a fórumot is keményen moderálják. ha downloadot keresel, azonnal kiszedik a topicodat.
kát érte… addig is ott a damnsmall linux. friss-ropogós, usb – s archív is könnyen elérhetõ, bootfloppy image- el együtt.
nem tudtam
annál jobb
thnx 🙄
-
SzerzőBejegyzés