Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
még halkabban motyogom:
idõszámításunk elõtt használtam ezt a cdsebességszabályozó parancsot.gõzöm sincs honnan szedtem anno.
keres -] setcd , jobbat nem tudok. sorry
Jovanna! Nem kell azert kiabalni!
vmit félreértettél. senki sem kiabált
üdv
feltéve hogy ps2 egér
feltéve hogy a tekerõgomb valóban gomb (benyomható)pl. soros egérre ráteszed ezt a beállítást x alatt meg sem fog nyekkenni.
bocsesz akkor passzolok
mint említettem scsi protokollal megette a fene a hdparmot (udma móddal együtt), az összes optikai táron.
csak úgy halkan motyogom: esetleg setcd ?
üdvlegalább annyit bökjetek már oda hogy milyen egér!!!!
barkóbázzunk?
néha nálam is
néha másnál is
ez a kde32 és uhupáros nem valami nyerõ… sok helyen egy asztali linknek nem tudok egyedi ikongrafikát adni, mert úgy vág ki mint a sz*rt. miközben kvékezés közben sokszor percekig ugrál az alkalmazás indításának visszajelzése (ezt is ki kell kapcsolni 🙁 )egy kicsi trükk: bár nem vigasz, de ha telepítéskor minden sz@rt kihagysz a kde – bõl, csak a fõ kdecsomag marad akkor kevésbé fagyogatós.
hmmm.
nem igazán tudom milyen hangleképezést mondjak mert a sziszes lap, csakúgy mint a viás, hangban sem valami tuti. lehet hogy még megnézném a többivel is, de az oss-tõl irtóznék, mert az nálam is szaggat. ugyebár minden hangcsip válogatja az hangképzési módszert, sajna.azért csak fordítanék egy mplayert a helyedben. rögtön elválik milyen hangot képes használni.
a szaggatásra nagyon jó ellenszer a gui utolsó fülén a pufferolás beállítása mondjuk 4 megára. nokedli gépeken ilyen értékre szoktam állítani. prósza ki, hátha bejön. (a videomeghajtó xv fülén a dupla buffer ugye be van kapcsolva?..)
üdv1.az optikai tárakra alapból betöltõdik a scsi protokoll. így nem fogja õket a hdparm.. vagy rosszul tudom?
2.az mplayer saját fordításának mellõzése szándékos? van milyen oka? egyáltalán milyen beállítást próbáltál? a hang az uhu11 alsa-oss párosa miatt elég gáz, attól biz szokott akadni..
az idecsatorna merevlemez-„része” a hdparm infója szerint biztosan udma-s?? láttam már olyat hogy hiába gépeltem a paraméterezett parancsot, errefel nem volt udma. pedig úgy tûnt….
Te jó ég megölték Kennyt
szemetek 🙂
1.általánosan forrás leszed. kicsomagol, mondjuk mc, illetve krusader használatával. javallom a krusadert. linuxos wincommander (jujj de csúnya volt..)
beleállsz a kicsomizott cuccba egy terminálon, majd su-]jelszó-]./configure-]make-]make install2.leszeded az uhu kiterjesztésû csomagokat, beállsz oda ahová töltötted, és su-]jelszó-]dpkg -i csomag.uhu. az elõbbi ubk linken., illetve az uhulinux. hu letöltési linkjein szétnézel a packages mappákban. esetleg uhu. linuxuser. hu.
3.terminálra gépeled: kpackage-] ez magától értetõdik. nem tudod elrontani.
4.synaptic. az biz tényleg ok cucc. csak állítsd be vmi tárat. van beállító menü. ezt sem tudod elrontani .
-
SzerzőBejegyzés