kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,431-2,440 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: DivX avi szerkesztés vágás Linux alatt #1938419
    kovi
    Felhasználó

      avidemux

      linuxos virtualdub. akarom mondani annál több.

      jó kis progi. asszem van belõle uhucsomag az ubk – n.

      Hozzászólás: pendrive SUCKS #1938173
      kovi
      Felhasználó

        Gege:

        Viszont szerintem ha van rá lehetõség, próbáld ki másik gépen.

        Amúgy mekkora pendrive? Hogy rakod rá a rendszert? Livecd-rõl bootolva, vagy hogy, ha csak win van?

        Ja, és milyen linux disztri?

        már megtörtént. jelenség ua. 128 mb. kicsomagolom, jogosultságokat is figyelve (akár win, akár lin lin alól), és készítek bootlemezt+teszek rá syslinuxot is ráadásként.. damnsmall, feather. (a flonixszal valami van, mert nem véletlenül került le a download kapocs az oldalról. ha a fórumban kérdezel vmit, azonnal moderálnak)

        Toma:

        sda, sda1 :van jelentosege azert altalaban.

        igen, van. de most nincs, mivel MINDENT kipróbáltam ezen a téren 🙁

        ui: nem egyedi eset, szétnéztem néhány külföldi fórumon és sokan panaszkodnak hasonló jelenségre. na mindegy, megette a fene.

        üdv
        kovácszsolt

        Hozzászólás: dio 2 #1938180
        kovi
        Felhasználó

          azért gáz wine/winex alatt installálni, mert normális esetben install közben lemezt kell cserélned. az meg nem megy. vagy ki sem tudod venni (a futó alkalmazás mint processz fogja a cdeszközt), vagy ha ki is erõszakolod, amikor a következõt beteszed „io error”

          fuck wine/winex !!! (úgy általában 😮 )

          Hozzászólás: dio 2 #1938179
          kovi
          Felhasználó

            nézd meg a lapomat
            minden ott van

            Hozzászólás: pendrive SUCKS #1938171
            kovi
            Felhasználó

              1. pont ez az. a struktúra az jó.

              2. sda, sda1 : nincs jelentõsége. egyik sem jó.

              azért kösz

              Hozzászólás: Unreal Tournament – Help me! #1925812
              kovi
              Felhasználó

                de.
                csak egy kicsit bõvebb is lehetnél. milyen videokártyád van, milyen meghajtóval, milyen rendszer alatt (elsõsorban milyen kernel és x)

                a gépeden rendben vannak-e az sdl libek, valamint kellene az unrealtournament.ini grafikus részre és elérési utakra vonatkozó metszete.

                hajra, lökd ide. ha túl nagy akkor inkább töltsd fel vhová és linkeld be.
                a többit aztán
                üdv

                Hozzászólás: Felraktam a slackwaret, csak kicsit fura! #1938056
                kovi
                Felhasználó

                  ja a mélyterminál alapból asszem az alt+ctrl+f6-on van (ott tudsz gépelni), de bocs sietek mennem kell, olvasgass az elõbbiekben említett lapon.

                  Hozzászólás: Felraktam a slackwaret, csak kicsit fura! #1938055
                  kovi
                  Felhasználó

                    mindent leírtam a lapomon, kb 1 hónappal ezelõtt

                    a link az aláírásomban, és figyeld ott a hasznos témát

                    üdv

                    Hozzászólás: kurumin distro mit tudtok róla? #1937968
                    kovi
                    Felhasználó

                      ha kicsi rendszer kell akkor:
                      bonzai (190 M, 8 cm-es cdlemez)
                      ha nagy és kiforrott, akkor:
                      slackware (2 cd)

                      mindekettõn prímán tudsz fejleszteni, de a kicsi egy csepp kozmetikázásra szorul. debian alapú, így apt-vel le kell szedni néhány kompilert és interpretert.

                      Hozzászólás: kurumin distro mit tudtok róla? #1937965
                      kovi
                      Felhasználó

                        a slax-al jobban jársz. slaki alapú, teljesen automata liverendszer, valóban ráfér egy 8cm-es lemezre. ami ezeknél is fontosabb, hogy kiforrott és elég jó neve van a live rendszerek közt.

                        van benne mplayer, k3b, koffice(word és táblakezelõ) stb stb
                        guiként még indítás elõtt skálázható felbontású gui – ként kde32 ill fluxbox.
                        elég fullos rendszer.

                        ha kell írok neked egyet, csak hozz lemezt

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,431-2,440 / 3,700