Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vesztek 1 csendes ventit. ahogy megvettétek szétkapjátok (zegel-gyûrûstõl mindenestõl stb) és TELINYOMJ
a játékokat illetõen 1ébként elég nagy szégyen, hogy nem portolnak más rendszerre. érdekes, hogy a programok java részét a robosztus (és nem mellékesen ingyenes) C dev környezettel bíró linux alatt fejlesztik, de csak win környezetre fordítják a binárisokat, miközben ott az opengl, openal, sdl meg jónéhány PLATFORMF
háj
mielõtt nagyon örülnél a far cry-t illetõen én megnéztem tegnap du azt a „portot” és a tempben létrehozott ideiglenes selfxxxx mappában lévõ readme szerint „you DO NEED wine(x) to play this game”…. na erre varrjak gombot 🙁
Zazu!
Blaci-ban meg csalódtam!
-nincs értelme ilyet írnod. alapvetõen igazságtartalommal bír amit írt. ha belegondolsz belátod. persze most csinálhatja azt hogy itt lóg a fórumon napi x órát századjára válaszolva ugyanazt, de kicsit hasznosabb tevékenységként az uhucsomagjait gyártja.
-sztem nem „érdemes” csalódnod mert qrvasok embernek segített már, és nam azt írta most sem hogy nem fog segíteni, hanem amíg egy kérdés 15000065465463546354jére merül fel, addig nem feltétlenül fog ráizgulni.
lehet hogy te pont olyan peches vagy, aki nem kapott választ, de hát ettõl még nem haldoklik semmi. ebben az esetben ez egy szerencsétlen véletlen. tedd fel megint a kérdésed, sokat nem veszíthetsz.
na mindegy lépek jó 7végét mindenkinek és sok locsolást 🙂 🙂 🙂
1ébként sztem egyáltalán nem haldoklik a fórum. akarattal sem lehetne megölni, mert 3 év alatt nem keveset tett le az asztalra. mégegyszer: meg kell nézni a statisztikákat a bal oldali modulválasztón, annak ügyén, hogy a látogatottság erõsen hullámzik. egyszer fent-egyszer lent… lesz még olyan forgalom itt, hogy a friss témáktól 2 perc alatt lehullik a fõoldalról a topicod. számtalanszor megtörtént már mindez itt. mert hogy így van rendjén.
üdv
Mindenkinek!!!
a visszakeresések ügyén a belsõ keresõmotoron kívül használható FELLOW „kollegánk” oldala.Sedének!
az hogy xy nem kapott a kde témában választ, az nem azért van mert parasztok vagyunk, hanem azért mert a kde32 uhu11 alatt egy olyan durva bughalmaz aminek használatát mindenképp érdemes mellõzni kezdõként. ennyi.
másrészrõl meg nyugodtan kérezz, mert be is b@szna hogyha nem kérdezhetnél. amíg nem kapsz rtfm – et addig jó. egyébként meg abból is lehet tanulni. ezt a legnagyobb tisztelettel írom.üdv+jóklegyetek
azért mondjuk mi is küldhetnénk híreket, de… mittudomén… na…
lehet hogy szerencsésebb lenne az adminoknak naponta kitenni egy-két hírt. többek közt kizárólag ezért nézek el a linuxportálra, mert ott esetleg naponta többször is frissítenek (al’la hup), így ebben a tekintetben elég erõs
személy szerint nagyon szeretem gépelve csinálni a cuccokat, és nem „grafikából”. sõt kövezzetek meg de szeretem lépésenként csinálni.
cdparanoia -B – összes szám lekúszik a cdrõl a hómodba, PCM wavként
lame -b 192 *.wav *.mp3 – tömörgyönyör
(alapból csatornacsatolt mp3-t készít)kõkorszaki módszer de nekem ez jön be. azért jó terminálon dolgozni, mert itt látod ha egy szám rip közben „elszkeccseli” magát!!!
üdv
Tso:
nekem az UHU tûnt fel leginkább általában 10 legfrissebb topicból 9 ez , a fent említett redundanciával együtt…
ebbõl is látszik mennyire „”hibátlan””. erreföl mégis küzdenek vele 😮
üdvözek legyetek 🙂
ha megnézitek a statisztikákat (bal oldali modulgomb) akkor kiderül, hogy igen hullámzó a látogatottság. egyszer lent, egyszer fent. más fórummal is ez a téma, így nem gáz. egy hónap múlva nézzük meg! sztem más lesz.
egyetértek hogy a tököm ki van az uhuval meg a mandrake témákkal, mert ez tényleg befásulás.
van amit nagyon hiányolok, pl a hírek frissítése, mivel a statikus fõoldal nagyon szembeötlõ és emiatt joggal érezheti a látogató ezt a változatlanságot.
-
SzerzőBejegyzés