kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,461-2,470 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Valami tisztességes stratégiai játék… #1920567
    kovi
    Felhasználó

      erről van szó!
      én nv43xx – el próbáltam, gyári lemezzel. nem ma volt. 🙁

      Te is opengl paraméterrel nyomod?
      üdv

      Hozzászólás: Valami tisztességes stratégiai játék… #1920565
      kovi
      Felhasználó

        Frozen Throne? 

        Sniper

        ha a war3 kiegészítőre gondolsz, akkor a war3 megy winex-elve, csakhát egy kicsit nyűgös… nem mindeg grafikus hardwaren fut le, személy szerint dri alatt el tudtam indítani, glx alatt egy nagy halom feketeség jött, még opengl kapcsolóval is. bár utóbbi kudarcban meglehet hogy az nvidiameghajtó a hibás, és winex31 -el próbáltam, amit cvs-ből készítettem.
        üdv

        Hozzászólás: A „legdurvább” anyag #1931665
        kovi
        Felhasználó

          Varazslo – Tue Mar 16, 2004 5:38 pm részére:

          fogadjunk uhu11 alatt próbálod 🙂

          nincs mtools az alaprendszerben, ha jól látom…. az uhu10 mtools csomija vígan felmegy rá 😮

          betesz uhu10 lemez. terminál-] su-] jelszó-] mc-] odalép a cd/packages mappába-] dpkg -i mtools*

          ennyi
          utána próbáld amit az előbb leírtam.
          üdv

          Hozzászólás: A „legdurvább” anyag #1931660
          kovi
          Felhasználó

            ja bocs azt elfelejtettem hogy ne ringyóz alatt csomagold rá a nagyarchívot a pendriveodra, hanem linux alatt, és a jogosultságok megõrzésével természetesen. nem baj ha fat rendszerû a memória, akkor is menni fog.
            üdv mégegyszer bocs

            Hozzászólás: A „legdurvább” anyag #1931659
            kovi
            Felhasználó

              Sziasztok!  
              Elég sok idõt elcsesztem ezzel a disztribbel, de egyszerûen nem tudom feltelepíteni PENDRIVE-ra. Valaki le tudná írni a telepítés menetét, hogy egy olyan hülye, mint én is meg tudja csinálni?  

              Letöltöd a pendriveos archívot, és a bootfloppyt. A pendrive-anyagot kicsomagolod rootként a pendrivera, úgy hogy a nagy szülõmappa ne látszódjon.

              Aztán a bootfloppys anyaggal ezt csinálod
              dd if=mittudomén144.img of=/dev/fd0

              ennyi a mûsor=reboot, és a floppy elindítja a cuccot a flashdriveról

              ha komolyabb a masinát, és tudsz usb-rõl bootolni, akkor nem kell bootfloppy, csak egy syslinux /dev/dsmittudoménmilyeneszköznevedvan parancsot adj ki reboot elõtt, hogy egy bootmanager is menjen a flash-re.
              üdv+kitartás

              Hozzászólás: TuxRacer #1931997
              kovi
              Felhasználó

                attól függõen, milyen pályán vagy, pumpláni kell a gázt, kb 50-60 km/h -ig(persze van ahol alacsonyabb az érték). ha már vagy kb 70-80 km/h -n akkor tényleg ne nyomd tovább. ha keresel egy ugratót, arról elrugaszkodva zuhanás közben viszont add a kakaót ahogy bírod, mert repülés köztben így drasztikusan felgyorsul.
                üdv

                Hozzászólás: Heroes 3 #1913875
                kovi
                Felhasználó

                  MIDGE:

                  2* ugyan azért nem szoktam pénzt adni. Bocsi.

                  Már pedig ez csak így megy… ha nem adsz pénzt akkor vagy warezolsz, vagy nem játszod… a linuxos bináris nem házasítható wines homm3 lemezzel 🙁 SZóval ha most az egyszer változtatsz a szokásaidon, akkor jól jársz.

                  kmARC:

                  Milyen konfigfájlt piszkáljak meg???

                  semmelyiket, csak tedd fel a frissítést a loki ftpszerverérõl. azután fs-ben fut alapból :(.
                  üdv

                  Hozzászólás: NVIDIA #1932137
                  kovi
                  Felhasználó

                    x nem indul…
                    mikor visszalök mélyterminálra milyen hiba van a képernyõre írva? Ez nagyon fontos, csak erre lehet alapozni.

                    ha nincs kernelheader csomagod fent akkor fel sem tudod tenni a meghajtót mert páros lábbal rúg ki, itt valaki más az áruló.

                    Nem mellékesen kérdem, hogy ez nem egy PCI kapuval szerelt videokard?

                    Hozzászólás: TuxRacer #1931991
                    kovi
                    Felhasználó

                      melyik az? egy képet lécci a pályáról és ha tudom mondom…

                      Hozzászólás: A „legdurvább” anyag #1931655
                      kovi
                      Felhasználó

                        bocs Elaci nem láttam a jelszavas mondatod. így az én szövegem már lelõtt poén.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,461-2,470 / 3,700