kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,481-2,490 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: belépéskezelõ #1919209
    kovi
    Felhasználó

      Mivel, hol és hogy lehet a gdm külsejét megváltoztatni? háttér, gombok, szövegboxok..  
      ???

      : Osiris

      ternimálra su után:
      gdmsetup
      illetve talán a gnomevezpultban is megleled
      tehát:
      gnomecc

      Hozzászólás: full screen mode #1930007
      kovi
      Felhasználó

        nem olyan király ám a homm3 fs-ben, mivel ha nem abban megy, simán le lehet húzni róla a kurzort játék közben, és átváltani a böngészõre, stb.. ami nem utolsó dolog!! már csak a kérdés, hogy szándékosan hagyta-e ki a loki a linuxra fordított alapverzióból a a mousegrabot….

        Hozzászólás: k3bsetup kigyomlalva? #1930195
        kovi
        Felhasználó

          scsi protokollok.tehát cdrdao meghajtónál nézzetek szét, és lehetõleg ne az automatikára hagyatkozzatok, mert az okoz némi ilyesmi szívást. egyébként megpróbálható automounter nélkül is nyomni, mivel ezt az állapotot jobban szereti. ha semmiképp sem megy akkor egy régebbi rc lemezrõl leszedni a k3b.uhucsomagot, és az újabb telepített rc-kbe dpkg -i –force-all mittudoménk3b.uhu után megnézni megy-e. ha nem, még mindig vissza lehet nyomni ilyen brut módszerrel az eredetit. ha kell akkor esetleg a cdrdao stb ilyen alsóbb programokat is cserélni kell.
          jobbat nem tudok, mert nem írtál hibaüzenetet.
          üdv

          Hozzászólás: OpenOffice öü #1930205
          kovi
          Felhasználó

            ‘kcontrol’ – ban próbáltatok a rendszer egészére nézve más betûformátumot adni? slaki alatt bejön ez a trükk!!

            Hozzászólás: UT2004 Demo! #1929832
            kovi
            Felhasználó

              Józsi!
              1500 Mhz kurtítatlan cpu(nem cerka, nem duron)
              min 256 ram, de 512 már észrevehetõ különbséget jelent. Efelett már felesleges pakolni.
              gf3 szintû kártya, tehát programozható pixel shader.(megy gf1 – el is, de a cpu-t felzabálja, ue az eset gf2,ill gf4mx-el is). Ekkor már 1024-ben, akár jó részletes helyeken, sok bottal is játszható.
              Egyébként nem akkora durranás, mivel korszakalkotó újdonságot szerintem ebben a kategóriában már nem lehet felmutatni. Ha valaki még nem unja ezeket a sportshootereket, és bivaly gépe van, az biztos elélvez tõle, mindenki más csak 1-2 hétig fogja nyomni, annak ellenére, hogy jelen pillanatban minden más programot letúr az elsõ helyekrõl.
              tettem ki róla anyagot a lapomra.
              üdv

              Hozzászólás: Heroes 3 #1913866
              kovi
              Felhasználó

                HI! Csatlakozom az elottem szolohoz. Az ember hiaba vasarolja meg az eredeti H3-at, nincs Linux tamogatas hozza. A 3DO pedig mar a multe, igy a szerveruk nem elegheto, es nincs semmi tamogatas a termekeikhez.

                akkor megveszed a linuxos heroest, mondjuk felhívod a http://www.swsbooks.hu/ oldal mögötti cég számát és rákérdezel mennyiért veheted meg. Linuxos port nincs, csak a fullinuxos anyag a Lokitól.

                Hozzászólás: Mars-Nwe #1928360
                kovi
                Felhasználó

                  huhh.
                  ilyet még nem is láttam, amikor anno tisztán novellszerver kellett, akkor novellszerver volt melettem.
                  azt a redhatcsomagot nem tudod feléleszteni? ha nem megy rpmmel akkor a tartalmat struktúrahelyesen helyére emelni, esetleg alien?

                  vagy ha a forrás címét megleled az rpmcsomag gyökerében, akkor meg letöltve a forrást gondolom megbírkózol vele. Csak egy emu miatt nem érdemes redhatot cserkészni.
                  üdv

                  Hozzászólás: Mars-Nwe #1928358
                  kovi
                  Felhasználó

                    amegmiarák?

                    nemhivatalos csomagokért többek közt ugye a http://www.linuxforum.hu/csaba ill a http://uhu.linuxuser.hu
                    oldalra érdemes menni, és ezt tényleg a teljesség igénye nélkül mondom van még jópár hely.

                    De ha megmondod, mi a fene ez a progi amit keresel, akkor talán..

                    Hozzászólás: Unreal Tournament – Help me! #1925804
                    kovi
                    Felhasználó

                      hoppá hoppá most látom mi kallódik itt
                      annyi a téma, hogy az fstabba 5 percre írsz olyan eszközbejegyzést(a cdre vonatkozóan), aminek a csatolási pontja az automounter által készített csatólási pont a /mnt – ben. Ekkor nem kell kinyomni az automountert.
                      részletesebben leírtam mindezt és hasonló dolgokat a lapomon.
                      elméletileg az aláírásban olvashatod
                      üdv

                      Hozzászólás: AmericasArmy 2.00a nem megy #1928157
                      kovi
                      Felhasználó

                        milyen videokard
                        milyen meghajtóval
                        és az x okán milyen disztó

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,481-2,490 / 3,700