Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mivel, hol és hogy lehet a gdm külsejét megváltoztatni? háttér, gombok, szövegboxok..
???: Osiris
ternimálra su után:
gdmsetup
illetve talán a gnomevezpultban is megleled
tehát:
gnomeccnem olyan király ám a homm3 fs-ben, mivel ha nem abban megy, simán le lehet húzni róla a kurzort játék közben, és átváltani a böngészõre, stb.. ami nem utolsó dolog!! már csak a kérdés, hogy szándékosan hagyta-e ki a loki a linuxra fordított alapverzióból a a mousegrabot….
scsi protokollok.tehát cdrdao meghajtónál nézzetek szét, és lehetõleg ne az automatikára hagyatkozzatok, mert az okoz némi ilyesmi szívást. egyébként megpróbálható automounter nélkül is nyomni, mivel ezt az állapotot jobban szereti. ha semmiképp sem megy akkor egy régebbi rc lemezrõl leszedni a k3b.uhucsomagot, és az újabb telepített rc-kbe dpkg -i –force-all mittudoménk3b.uhu után megnézni megy-e. ha nem, még mindig vissza lehet nyomni ilyen brut módszerrel az eredetit. ha kell akkor esetleg a cdrdao stb ilyen alsóbb programokat is cserélni kell.
jobbat nem tudok, mert nem írtál hibaüzenetet.
üdv‘kcontrol’ – ban próbáltatok a rendszer egészére nézve más betûformátumot adni? slaki alatt bejön ez a trükk!!
Józsi!
1500 Mhz kurtítatlan cpu(nem cerka, nem duron)
min 256 ram, de 512 már észrevehetõ különbséget jelent. Efelett már felesleges pakolni.
gf3 szintû kártya, tehát programozható pixel shader.(megy gf1 – el is, de a cpu-t felzabálja, ue az eset gf2,ill gf4mx-el is). Ekkor már 1024-ben, akár jó részletes helyeken, sok bottal is játszható.
Egyébként nem akkora durranás, mivel korszakalkotó újdonságot szerintem ebben a kategóriában már nem lehet felmutatni. Ha valaki még nem unja ezeket a sportshootereket, és bivaly gépe van, az biztos elélvez tõle, mindenki más csak 1-2 hétig fogja nyomni, annak ellenére, hogy jelen pillanatban minden más programot letúr az elsõ helyekrõl.
tettem ki róla anyagot a lapomra.
üdvHI! Csatlakozom az elottem szolohoz. Az ember hiaba vasarolja meg az eredeti H3-at, nincs Linux tamogatas hozza. A 3DO pedig mar a multe, igy a szerveruk nem elegheto, es nincs semmi tamogatas a termekeikhez.
akkor megveszed a linuxos heroest, mondjuk felhívod a http://www.swsbooks.hu/ oldal mögötti cég számát és rákérdezel mennyiért veheted meg. Linuxos port nincs, csak a fullinuxos anyag a Lokitól.
huhh.
ilyet még nem is láttam, amikor anno tisztán novellszerver kellett, akkor novellszerver volt melettem.
azt a redhatcsomagot nem tudod feléleszteni? ha nem megy rpmmel akkor a tartalmat struktúrahelyesen helyére emelni, esetleg alien?vagy ha a forrás címét megleled az rpmcsomag gyökerében, akkor meg letöltve a forrást gondolom megbírkózol vele. Csak egy emu miatt nem érdemes redhatot cserkészni.
üdvamegmiarák?
nemhivatalos csomagokért többek közt ugye a http://www.linuxforum.hu/csaba ill a http://uhu.linuxuser.hu
oldalra érdemes menni, és ezt tényleg a teljesség igénye nélkül mondom van még jópár hely.De ha megmondod, mi a fene ez a progi amit keresel, akkor talán..
hoppá hoppá most látom mi kallódik itt
annyi a téma, hogy az fstabba 5 percre írsz olyan eszközbejegyzést(a cdre vonatkozóan), aminek a csatolási pontja az automounter által készített csatólási pont a /mnt – ben. Ekkor nem kell kinyomni az automountert.
részletesebben leírtam mindezt és hasonló dolgokat a lapomon.
elméletileg az aláírásban olvashatod
üdvmilyen videokard
milyen meghajtóval
és az x okán milyen disztó -
SzerzőBejegyzés